Adete 6 gün kala gebelik testi kizlar yardım

eyvaaa3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
83
36
25
Selam kizlar bu ay yakı ile gebelik çalısmaları yaptık yumurtlama günlerini degerlendirdik 2 bucuk senedir evliyim hic gebelik olusmadi ilk defa adete 6 gün kala aşırı kasık ağrısı baş dönmesi ufak ufak mide bulantıları ve iştahsızlıktan süphelenip test yaptım anında 2. Cizgi belirdi ama cok uzun zamandır hayal kırıklıgına ugradigim icin sizde yorumlarmisiniz?
IMG-20240123-WA0008.jpeg
IMG-20240123-WA0002.jpeg

Evet birde kaset testim var onuda sabah ilk idrarla yapayım diyorum. Bu gorseldeki 6 gün önceye kadar gösteren erken gebelik testi akşam 9 gibi yaptım
Kırmızısi dağılmış gibi. Emin olamadım. 6 gün önceden kasette cikmiyorki. Bence sabah mutlaka yapıp atın buraya

Merhaba yakı ile demek istediğiniz nedir tam olarak
Adetim biter bitmez belime yakı yapıştırdım 3 gün kaldı sonra cıkardım bende forumlarda görerek yaptım çoğu kisi bu sekilde hamile kaldiğini yazmisti insallah bende bu sekilde hamile kalmisimdir 😟

Eki Görüntüle 3375037
Akşam resmini paylaştiğim teste sabah baktigimda böyleydi
Freely marka erken gebelik testi ne kadar güvenilir bilemedim aynı markanın kaset testi negatif ama adetime 5 gün var eczaneler açılınca tekrar erken gebelik testi alıp yapıcam burada paylasirim gün gelir bebek bekleyenler bu durumda olanlar okur diye rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasin..

Freely marka erken gebelik testi ne kadar güvenilir bilemedim aynı markanın kaset testi negatif ama adetime 5 gün var eczaneler açılınca tekrar erken gebelik testi alıp yapıcam burada paylasirim gün gelir bebek bekleyenler bu durumda olanlar okur diye rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasin..
Buda bu sabah yaptiğim comfort marka erken gebelik testi kızlar adete 5 gün var açık sari akintim var
1000001359.jpg

Canım ben freely erken gebelik testi yaptım yumurtlamadan 8 gün sonra çok çok silik çizgi çıktı kan testi verdim 5,77 çıktı daha sonra kan ile takip ettim artışlarım oldu şimdi çok şükür 9+1 olduk bence güvenilir hassas bi test bu en son ki testte sen silik de olsa çizgi gördün mü

Canım ben freely erken gebelik testi yaptım yumurtlamadan 8 gün sonra çok çok silik çizgi çıktı kan testi verdim 5,77 çıktı daha sonra kan ile takip ettim artışlarım oldu şimdi çok şükür 9+1 olduk bence güvenilir hassas bi test bu en son ki testte sen silik de olsa çizgi gördün mü
Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin ama ben maalesef son yaptığım testte hiç cizgi göremedim

Yok daha yaptırmadım ama hormon testlerim temiz cikti hsg rahim filmi onu biliyorum ama histeroskopi nedir nasil yapilir
Önce hsg cekiliyor bende polip çıkmıştı mesela 2 tane histeroskopiyle alındı kamerayla bakıyor doktor rahim duvarına vs.tuplerin kapalı olmasının hormonlarla alakası yok maalesef siz çektirin içiniz rahat eder

X