Pcos ve hamilelik belirtileri

birgaripeyle

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2023
10
4
27
Merhaba hanımlar. 3 yıllık evliyim ve pcosluyum. Yumurta çatlatma denememiz olumsuz sonuclandiktan sonra tedavi sürecini sonlandırdık. Regl düzensizliğim yok en fazla 35 günde hasta olurdum şuan 15 gün gecikti. 7. Gün test yaptım negatif daha sonrasında yapmak istemedim. Ama hala regl belirtilerim yok normalde goguslerim çok agrirdi. Şuan yoğun bir sekilde beyaz bir akıntım oluyor ara ara bel ve kasık ağrılarım oluyor ama girip çıkıyor ağrılar uzun sürmüyor. Ve ekstra olarak da iştah artışı yaşıyorum. Negatif sonuç görmekten yorulduğum için hastaneye gitmiyorum test te yapmıyorum. Ama boyle bir akintiyi ilk defa yaşıyorum enfeksiyon gibi değil kokusuz sadece beyaz akıntı. Sizler ne düşünüyorsunuz deneyimleriniz nedir ?

Canim bende pcos yok bu belirtileri yasamistim gecen ay 10.gun gecikmede kan da cikmamisti 20 gun gecikmede idrarda bile cikmamisti ve 27.gun dusuk yapmistim mutlaka takipte kalin

Canim bende pcos yok bu belirtileri yasamistim gecen ay 10.gun gecikmede kan da cikmamisti 20 gun gecikmede idrarda bile cikmamisti ve 27.gun dusuk yapmistim mutlaka takipte kalin
Çok geçmiş olsun. Yarın test yapacağım inşallah. Rabbim hayırlısıyla hepimize nasip etsin inşallah ❣️

Merhaba hanımlar. 3 yıllık evliyim ve pcosluyum. Yumurta çatlatma denememiz olumsuz sonuclandiktan sonra tedavi sürecini sonlandırdık. Regl düzensizliğim yok en fazla 35 günde hasta olurdum şuan 15 gün gecikti. 7. Gün test yaptım negatif daha sonrasında yapmak istemedim. Ama hala regl belirtilerim yok normalde goguslerim çok agrirdi. Şuan yoğun bir sekilde beyaz bir akıntım oluyor ara ara bel ve kasık ağrılarım oluyor ama girip çıkıyor ağrılar uzun sürmüyor. Ve ekstra olarak da iştah artışı yaşıyorum. Negatif sonuç görmekten yorulduğum için hastaneye gitmiyorum test te yapmıyorum. Ama boyle bir akintiyi ilk defa yaşıyorum enfeksiyon gibi değil kokusuz sadece beyaz akıntı. Sizler ne düşünüyorsunuz deneyimleriniz nedir ?
Gecikmenin 7. günü testiniz negatif mi doğru mu anlıyorum ? bu ay hormonal bir değişim yaşadınız mı ilaç olur sinir stres ya da mevsimsel gecikme de olabiliyor pcosta. Umarım geç döllenmedir ve güzel haberler alırsınız.

Pcoslular da adet düzensizliği olur. Beyaz akıntı genelde adetin geleceğine işaret eder bende de öyle oluyor çünkü genelde gecikmem olsa bile. Gecikmede adetin kaçıncı günü 35 i geçiyor mu?

Merhaba bende de bu durum var 5 yıllık evliyim , beyaz kokusuz akıntı ya adete işaret bazen de gebelik oluyor fakat illa gebelik yada adet değil sağlıklı bir floraya sahip olduğunuzu belirtir yani pH değeriniz normalse sağlıklı akıntı olarak kabul ediliyor pko ya gelirsek İnositol kullanın ve kilo vermeye çalışın 35 günden 30 güne düşürdüm şükür 🙏🏼

Merhaba bende de bu durum var 5 yıllık evliyim , beyaz kokusuz akıntı ya adete işaret bazen de gebelik oluyor fakat illa gebelik yada adet değil sağlıklı bir floraya sahip olduğunuzu belirtir yani pH değeriniz normalse sağlıklı akıntı olarak kabul ediliyor pko ya gelirsek İnositol kullanın ve kilo vermeye çalışın 35 günden 30 güne düşürdüm şük

Pcoslular da adet düzensizliği olur. Beyaz akıntı genelde adetin geleceğine işaret eder bende de öyle oluyor çünkü genelde gecikmem olsa bile. Gecikmede adetin kaçıncı günü 35 i geçiyor mu?
Regl döngüm maksimum 35 gündü. Şuan 51. Gündeyim 16 gün gecikti. Ben ilk defa görüyorum kendimde bu beyaz akıntıyı. Galiba gereksiz umitlenmis de olabilirim

Umarım bebeğiniz sizinledir. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Size dönüş yaptıktan sonra duramadim bir test daha yaptım ama negatif yine yani olsa artık çıkardı diye düşünüyorum. Pcos gorunumu var ama adet düzensizliği yahut diğer belirtiler yoktu bende maksimum 10/12 yumurtam oluyordu amh değerim de normaldi bir tık fazla yumurtam olduğu için pcos deniliyor dedi doktor. İlk defa böyle oldu yarın gideyim hastaneye inşallah başka bir sıkıntı yoktur korktum açıkçası

X