Adetim 3 gün gecikti... hamile miyim değilmiyim

hamilemiyim değilmiyim lütfen oylayın bana yardımcı olun...

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .
Burcucum 47 gÜn Çok uzun bİ sÜre
bence hamİlesİn kan testİnİ bİran Önce yaptır derm ndn kendİnİ yİyİp bİtİrİyosun

bu topİĞe gİrme sebebİm benmde adetİm 3 gÜn gecİktİ ama test falan yaptırmadım
13 aylk bİ oĞlum var doĞumdan 6 ay sonra adet olmaya baŞladım ve maŞallah Çok dÜzenlİydİ bu ay bÖyle oldu kendİmİ kÖtÜ hİssettİm acaba mı derken kendİmİ burda buldum
bende yarına kdr olmazsam test yapıcam

ben hamİle kaldıĞımda eczaneden aldıĞım testle yapmıŞtım ve 2. Çİzgİ
sİlİk ÇıkmıŞtı halam yanımdaydı ve hamİle olduĞumu sÖylemİŞtİ
ben İnanmadım adetİmden 10 gÜn geÇmİŞtİ sonra dr.a gİttİk gerÇektende hamİleymİŞİm
Şİmdİ hem korku yaŞıyorum hemde 2. Bebek olursa gÜzel olur dİye dÜŞÜnÜyorum
ben 2-3 sene sonra 2.yİ İstİyodum pek İhtİmal vermemekle bİrlİkte hakkımda hayırlısı

inşallah rabbim gönlüne göre verir canım.
benim adetlerim zaten hep düzensiz olduğu için idrar testleride negatif çıkıyor ya o yüzden umutlu değilim.
ama kan testi yaptırcam 3-4 gün sonra.
saol

bu sabah 5. gündü korktum gittim test aldım
negatfi çıktı 1 saat sonrada hasta oldum :)) nasl bi psikolojiymiş
test yapmamı istiyomuş
Allah tüm isteyen herkese bebek nasip etsiinnn

yorgunluk olabilir,uykun gelebilir mide bulantıların başlayabilir
bazı yemeklere karşı duyarlı olabilirsin kokusunu duyduğunda mide bulanması gibi
ama bence test yap çıkar

en baştan konunu okuyunca içime hamile olmadıgın dgodu laleseff...çünkü yumurtlar çatllamış ama belki o olgunlaga gleemdigi için adet olamıyosun yada hormonal bişler vardır......dr görüşş tedavine bak geçmiş olsun..umarım biğün bebgin senle olurr:KK61:

bugün bu saate kadar hala adet olmadım.
Yalnız ateşim biraz yükseldi gibi görünüyor ve
göğüslerim şişmeye başladı.dün test yapmadım bugünde yapmadım.
Ondan önceki yaptıklarım negatifti zaten..

adetime 10 kala gögüslerim ağrir ve şişerdi su an adetım 2 gün geçti bugun test yaptım negatif cıktı ama adet belirtim yok çok üzldüm beklıyecegim 1hafta daha işllah olur normalde hamılelıkte gögüs agrısı olurmu arkadslar yaşayanınız varmı cvp yazrsanız sevınırım

adetime 10 kala gögüslerim ağrir ve şişerdi su an adetım 2 gün geçti bugun test yaptım negatif cıktı ama adet belirtim yok çok üzldüm beklıyecegim 1hafta daha işllah olur normalde hamılelıkte gögüs agrısı olurmu arkadslar yaşayanınız varmı cvp yazrsanız sevınırım

Hamilelikte goguslerde agrı oluyor canım. Dokunuldugu zaman acıyor gogus ucları sızlıyor.
İnsallah hamilesindir. Allah gonlune gore versin..

merhaba bende aranıza yeni katıldım öncelikle rabbim annelik duygusunu her gönlünden geçirene nasip etsin.. bnde 4 senelik çok güzel bir beraberliğin ardından evlendim ve 1 yıllık evliyim 1 senedir denemelerimi rağmen pozitifi görmek malesef hayal oldu bnden beklerken bu haberi biricik ablamdan duyduk onun bebişinin kalp atışları bni daha çok heveslendirdi son adetim 25 agustos ve bu ay adetim ilk defa gecikti eczaneden test aldım ve tek çizgi çıktı :KK43: yinede ümidimi kaybetmedim belki yanlış çıkmıştır die normalde adet olacagımı 1 hafta önceden hissederim ağrılarımdan ancak bu ay bel agrımdan baska bi agrım yok akıntımda çoğaldı gece gidip kan testi yaptırdım sonucu telefondan ögrendim hamile değilsiniz dediler suan adetimi 3 gün geçti ne hamilelik nede adet belirtim var şimdi tek ümidim geç döllenme olabilirmi kan testinde erken gebelikleri negatif gösterebilirmi lütfen bana yardımcı olun ... aklım karma karışık :KK43:

Selamlar bende aranıza yeni katıldım. Adetime 4 gün kala beta baktırdım 7.39 çıktı. şimdi adetim 3 gün geçti. evde yapılan gebelik testlerinden alıyorum 2. çizgi silik. sizce hamilemiyim ?

Selamlar bende aranıza yeni katıldım. Adetime 4 gün kala beta baktırdım 7.39 çıktı. şimdi adetim 3 gün geçti. evde yapılan gebelik testlerinden alıyorum 2. çizgi silik. sizce hamilemiyim ?

Evet cnm bence hamilesin aynı senin gibi bir akrabam da olmuştu. İdrar testinden sonra doktora gitti kan testi için hamileymiş. Bir hafta sonrası tekrar çağırdı değerleri yükselişmi die oda yükselmiş şuan 5 haftalık hamile umarım sende hamilesindir.

Kızlar daha 2 aylık evliyim ve gurbetteyim,ilk ve 2.ayımda adet geciktirici kullandım düğünüme ve aile ziyaretime denk geldi diye fakat geçen ay adet olduktan sonra kestim hapı,fakat bu ay belirtileri var fakat adet olamıyorum.stres oldum göğüslerim sızlıyor ara sıra kasıklarıma keskin ağrılar giriyor çok sık wc ye çıkıyorum ve acayip iştahım açıldı kilo alıyorum,sizce evde yapılan test sonuç verir mi Hamile olmuş olabilir miyim? Allahım hazır mıyım değilmiyim anneliğe bilmiyorum:2:

merhaba ben tam 1 ay odlu evleneli adet günüm 22 siydi ama 3gün geçti ilkez böyle bişey oldu daha önceden olmamıştı ve hiç bir adet belirtisi yok aksine gögüslerim acıyor ve rengi değişti 22 test yaptım tek çizgi çıktı ama 3 gün geçti sizce hamilemeyiym bebeğim olmasını çok istiyorum da...:KK4::emir_bebek:

X