Adetim 6 gn gecikti..ama test hep negatif

merhaba kızlar benimde adetim 6 gün geçikti test yaptım negatif çıktı ama fena bi mide bulantısı ve kokulara karşı hassasiyet başladı.Acaba kan testi için birazdaha bekleyeyimmi cvp verirseniz sevinirim...

merhaba kızlar benimde adetim 6 gün geçikti test yaptım negatif çıktı ama fena bi mide bulantısı ve kokulara karşı hassasiyet başladı.Acaba kan testi için birazdaha bekleyeyimmi cvp verirseniz sevinirim...

Cnm benimde 5 gün gecikti gebelik testi yaptırdım negatif çıktı yarın kan testi yaptırıcam daha sağlıklı
Senin sonunç noldu cnm inşallah hamilesindir

Benim de adetim 8 gün gecikti. Evdeki testlerim negatif. Bel ağrısı ara sıra giriyor ama kısa süreli sonra duruyor.Kasıklarda sancı ise hep var. Göğüslerim ise ilk defa acımadı şu anda hafif acı var galiba. Belki adet şimdi olacağımdır. Neyse yakında doktora gideceğim. Doktora sordum bir kaç gün daha bekle dedi.

Kızlar LÜTFEN DOKTORA GİTTİKTEN YANİ KAN TESTİ YAPTIRDIKTAN SONRA DA SONUCU YAZIN Kİ BİR FİKİR SAHİBİ OLALIM.
Tüm sayfaları okudum gecikti diyip doktora gidicem diyen çok ama sonuç bildiren çok çok az kişi. Lütfen sonuçları da paylaşalım olumlu ya da olumsuz. Kist varsa da yazın lütfen

Dün doktora gittim. Nerde bende o kısmet tam tahmin ettiğim gibi hamile dğilim ve 28 Ekim'de yapılan tüp bebek tedavisinden kalma 2 cm lik bir yumurta kistim olmuş. Doktor progestan verdi. Bunu kullandıktan sonra adetin 2. günü gel kontrol edelim dedi. Geçmezsse doğum kontrol hapıyla bir ay daha geçireceğim anlaşılan :KK25:

Dün doktora gittim. Nerde bende o kısmet tam tahmin ettiğim gibi hamile dğilim ve 28 Ekim'de yapılan tüp bebek tedavisinden kalma 2 cm lik bir yumurta kistim olmuş. Doktor progestan verdi. Bunu kullandıktan sonra adetin 2. günü gel kontrol edelim dedi. Geçmezsse doğum kontrol hapıyla bir ay daha geçireceğim anlaşılan :KK25:

Çok üzüldüm canım. Geçmiş olsun. Ben de yumurta takibi yaptırdım bu ay.beta hcg negatif . Adetim 2 gün gecikti.öyle bekliyorum. :KK14:

16 ocak son adet tarihim. normalde 24 güne bir adet sirkülasyonum olurdu. yani bu ay ayın 8inde adet olmam gerekirken 5 gün geçikti. idrar testi ni bugün yaptım negatif :KK43: kan testinide 3 gün önce falan yaptırmıştım ama ordada negatif sonuç :KK43:( her adet öncesi kahverengi akıntım olurdu oldu da ama hemen akabinde adet olurdum, akıntı geldi gitti ortada ne adet var ne bişe. üstelik sürekli kasık agrım kasıklarım patlıycak gibi. hem bu ay ilk defa ovulasyon günlerine denk getirerek çalışmıştım. sanki vücudum benimle maytap geçiyo. adet yok testler negatif. kasıklarım agrılı. durumum nedir anlamadım gitti????

16 ocak son adet tarihim. normalde 24 güne bir adet sirkülasyonum olurdu. yani bu ay ayın 8inde adet olmam gerekirken 5 gün geçikti. idrar testi ni bugün yaptım negatif :KK43: kan testinide 3 gün önce falan yaptırmıştım ama ordada negatif sonuç :KK43:( her adet öncesi kahverengi akıntım olurdu oldu da ama hemen akabinde adet olurdum, akıntı geldi gitti ortada ne adet var ne bişe. üstelik sürekli kasık agrım kasıklarım patlıycak gibi. hem bu ay ilk defa ovulasyon günlerine denk getirerek çalışmıştım. sanki vücudum benimle maytap geçiyo. adet yok testler negatif. kasıklarım agrılı. durumum nedir anlamadım gitti????

bugün durum nedir ? hala negatifmi benim de daha 2 gün geçtiği için umut etmiyorum ayrıca zaten yumurtlama sonrası ilişki oldu bu ay fazla ilişki olmadı..ama seninkini merak ettim.adet olursan yazarmısın ya da hamileysen yazarmısınız inşallah hamilesindir

merhaba kızlar ben evleneli 5 ay oldu ve ne zaman bebekten bahsetseler 5 yıl istemiyorum diyordum. bu ay adetim 9 gün gecikti evde üç tane test yaptım hepsi negatifti. Bebek düşünmediğimiz için %100 olmasa da eşim korunuyordu. 9. gün doktora gittim hem alttan hem de normal ultrason ile muayene oldum. doktor büyük ihtimalle hamilesin dedi ve kan testi istedi. kan verdim sonuç 3 saat sonra çıkacak dediler. doktor büyük ihtimalle hamilesin deyince ben içimde bebeğimizin olduğunu düşünüp durdum 3 saat boyunca. kendimi o kadar çok inandırdım ki o üç saat boyunca elim hep karnımdaydı. karnında bir bebeğin olduğu düşüncesi de duygusu da mükemmeldi. ancak test sonucumun negatif olduğunu öğrendiğimde ağlamaya başladım. yani çocuk düşünmüyordum kendimi hazır hissetmiyordum ama o hamile olma duygusu öyle güzel birşeydi ki aksi çıkınca çok üzüldüm. doktor adet söktürücü progestan verdi üç gündür kullanıyorum ama hala gelmedi. dün akşam eşimle konuştum ve bebek istediğimi söyledim. o zaten dünden razıydı ve çok sevindi.

Ancak, ben öğretmenim ve kpss sınavına hazırlıyorum.Aynı zamanda çalışıyorum çok yoğun bir tempom var. bunun dışında sigara kullanıyorum ve normal kilomdan 15 kilo kadar fazlam var. Allah'ın izniyle sağlıklı bir evlat sahibi olabilmek için tevekkül etmenden önce üstüme düşen vazifeleri yerine getirip sigarayı bırakmam ve kilo vermem gerekiyor. Tabi sınav stresimin de geçmiş olması gerekiyor.Allah izin ederse potansiyel 2015 annesiyim. Sınavım temmuz da o zamana kadar kilo veririm diye düşünüyorum. temmuzda biz de bebiş için çalışmalara başlayacağız. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

merhaba kızlar ben evleneli 5 ay oldu ve ne zaman bebekten bahsetseler 5 yıl istemiyorum diyordum. bu ay adetim 9 gün gecikti evde üç tane test yaptım hepsi negatifti. Bebek düşünmediğimiz için %100 olmasa da eşim korunuyordu. 9. gün doktora gittim hem alttan hem de normal ultrason ile muayene oldum. doktor büyük ihtimalle hamilesin dedi ve kan testi istedi. kan verdim sonuç 3 saat sonra çıkacak dediler. doktor büyük ihtimalle hamilesin deyince ben içimde bebeğimizin olduğunu düşünüp durdum 3 saat boyunca. kendimi o kadar çok inandırdım ki o üç saat boyunca elim hep karnımdaydı. karnında bir bebeğin olduğu düşüncesi de duygusu da mükemmeldi. ancak test sonucumun negatif olduğunu öğrendiğimde ağlamaya başladım. yani çocuk düşünmüyordum kendimi hazır hissetmiyordum ama o hamile olma duygusu öyle güzel birşeydi ki aksi çıkınca çok üzüldüm. doktor adet söktürücü progestan verdi üç gündür kullanıyorum ama hala gelmedi. dün akşam eşimle konuştum ve bebek istediğimi söyledim. o zaten dünden razıydı ve çok sevindi.

Ancak, ben öğretmenim ve kpss sınavına hazırlıyorum.Aynı zamanda çalışıyorum çok yoğun bir tempom var. bunun dışında sigara kullanıyorum ve normal kilomdan 15 kilo kadar fazlam var. Allah'ın izniyle sağlıklı bir evlat sahibi olabilmek için tevekkül etmenden önce üstüme düşen vazifeleri yerine getirip sigarayı bırakmam ve kilo vermem gerekiyor. Tabi sınav stresimin de geçmiş olması gerekiyor.Allah izin ederse potansiyel 2015 annesiyim. Sınavım temmuz da o zamana kadar kilo veririm diye düşünüyorum. temmuzda biz de bebiş için çalışmalara başlayacağız. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

ana sayfada hikayen denk geldi gözüme okudum ve bişeyler yazmak istedim...
ben 2 defa düşük yaşadım boş gebelik sebebiyle ve ben evlendiğimden beti çocuk istiyorum,tabi eşimde...ve evlenmeden önce bi azinle verdiğim kiloları çoook fazlasıyla geri aldım :KK1: hatta 2.düşükten sonra doktorum hep söyledi "kilo ver daha kolay olucak" diye..diyet diyet diyet yani..ama 3.hamile kalışımı öğrendiğimde hayatımda hiç olmadığım kilodaydım ve şu an Allah'ıma bin şükür 20'li haftalardayın ve iyi gidiyor herşey..Allah'ım sonunuda böyle hayırlı sağlıklı getirsin
:nazar:
yani bazı şeyler boş kilo falan :KK34: Allah ol dedi mi oluyor .. Artık çocuk istediğine göre bu yola başkoy ve kilo vermeye başla istersen ama kiloya bağlama olayı benden söylemesi :KK34:

ana sayfada hikayen denk geldi gözüme okudum ve bişeyler yazmak istedim...
ben 2 defa düşük yaşadım boş gebelik sebebiyle ve ben evlendiğimden beti çocuk istiyorum,tabi eşimde...ve evlenmeden önce bi azinle verdiğim kiloları çoook fazlasıyla geri aldım :KK1: hatta 2.düşükten sonra doktorum hep söyledi "kilo ver daha kolay olucak" diye..diyet diyet diyet yani..ama 3.hamile kalışımı öğrendiğimde hayatımda hiç olmadığım kilodaydım ve şu an Allah'ıma bin şükür 20'li haftalardayın ve iyi gidiyor herşey..Allah'ım sonunuda böyle hayırlı sağlıklı getirsin
:nazar:
yani bazı şeyler boş kilo falan :KK34: Allah ol dedi mi oluyor .. Artık çocuk istediğine göre bu yola başkoy ve kilo vermeye başla istersen ama kiloya bağlama olayı benden söylemesi :KK34:

Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah. Çok zorluk çekmişsin. Ama dediğin gibi Rabbim ol dedi mi oluyor. Bakalım biz neler göreceğiz nelerle karşılaşacağız...

Ben de senn gibiydim canım gecen sene kpss derdinden hamile kalırsam diye korkuodum bile ama atandıktan sonra nasıl bi hata yaptığımı farkettim...canım birincisi hamile kalmak hiç kolay bi.İş değilmiş ikincisi hamile kalırsan atandıktan sonra hemen doğum iznin var zaten eşinden çok uzun süre ayrı kalmadan adaylığı kaldırır eş durumu istersin..yoksa bir sene ayrı kalacaksınız benim gibi...Bi kaç kişi tanıdım öyle hamileyken atandılar bir ay sonra gittiler doğum izni ile...kilo dert değil ne insanlar gördüm doğum edip eski kilolarından bile zayıflar..ama sigara var sadece onu bırak ve aynı şeyleri yaşamış biri olarak bebeği erteleme derim :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi aksamlar kizlar ben 16/10/2014 tarihinde adet oldum bugun 09/12/2014 halen adet olmadim dun kan testi yaptim negatif cikti; sizce neden boyle oldum hatta dr kesin hamilesin dedi ama olmadim gecen ay ben ve esim butun tahlillerimizi yaptik hersey cok iyi ikimizde sorun yok

iyi aksamlar kizlar ben 16/10/2014 tarihinde adet oldum bugun 09/12/2014 halen adet olmadim dun kan testi yaptim negatif cikti; sizce neden boyle oldum hatta dr kesin hamilesin dedi ama olmadim gecen ay ben ve esim butun tahlillerimizi yaptik hersey cok iyi ikimizde sorun yok
iyi aksamlar bi daha cvp yazilmamis ama son durum ne

12.01'de regl olmam gerekiyordu ilkdefa 11 gün gecikti bu süreçte 2 defa test yaptım negatif. hamile değilim ama birtürlü regl olamıyorum yaa:KK43: aynı zamanda adetime 8 gün varken pembe lekelenme oldu ara arada kahve rengi. 3-4 gün boyunca. sadece peçeteye sildiğimde geliyordu. böyle birşeyde hiç yaşamamıştım. doktara gititm bunun için rahim ve yumurtalıkların gayet normal bir sorun yok dedi. hamile olmuş olsaydım anlardı sanırım. kafam çok karışık:KK43:

benim de 2 günüm geçikti ve bu ay hep bel -bacak ve ara ara da kasık agrım oldu 2 gündür de kasık ağrılarım şiddetlendi, idrar testim negatif :KK43: biraz daha bekleyip olmadı kan testi yaptırıcam umarım isteyen herkesin sağlıklı hayırlı bebişleri olur ..

MERHABALAR
BEN AZ ÖNCE AN İTİBARİYLE BU SİTEYE GİRMİŞ BULUNMAKTAYIM.VALLA NE ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM BU SİTEYİ AMA KAYIT OLMAK BUGUNE NASİPMİŞ.
BEN 2014 HAZİRAN AYINDA EVLENDİM İLK 4 AY KORUNDUK SONRA İSE BEBEK OLSUN DİYE KORUNMAYI BIRAKTIK.5-6 AYDIR KORUNMUYORUZ.ŞUANDA DA AYIN ŞUBAT 20.SİNDE ADET OLMUŞTUM VE AN İTİBARİYLE GÜNÜM GEÇTİ .AMA AMA 6 GÜNDÜR HAFİFTEN HAFİFTEN ARADA BİR AGRIM OLDU.ŞUANDA DA DEDİM HERALDE ADET OLCAM DİYE.AMAOLMADIM BİRDE BEN EVLENDİĞİMDEN BERİ BASINDAN BERİ ADET DÜZENSİZLİĞİDE YASIYORUM.BANA DOKTOR ADETİM İLERİ GİTMESİ SORUN OLMAZ DEDİ GERİ GİTMESİ SORUNDUR DEMİŞTİ.ŞİMDİ ARKADAŞLAR BU UZUN YAZIDAN SONRAN NE YAZARSINIZ BİLMİYORUM AMA SYAGILAR

Mrb Arkadaslar .Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah . Arkadaslar benim adet tarihim 22 gun gecti . 4 gun gectiginde idrarda test yaptim biri net biri silik 2 cizgi cikti . Sonra gidip kan testi verdik cikmadi . Sonra 15 inci gunde yine kan verdim cikmadi . hic bu kadar gecikmezdi . 22 gun oldu . bel agrim gogus agrim kasık agrim var . halsizlik var sık idrara cikiyorum istahim artti . sizce gec dollenme olabilir mi . doktora gitmeye korkuyorum yok der diye . herseyin hayirlisi Allah buyuk insallah bi mucize olur . Cevrenizde negatif olup boyle olan var mi ???

Berenboz aynı şekilde bende öyleyim şuan 20 haziranda gördüm regl ve hala olmadım testn yaptım hala negatif:KK43:

E="Skry10, post: 41621780, member: 679616"]Mrb Arkadaslar .Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah . Arkadaslar benim adet tarihim 22 gun gecti . 4 gun gectiginde idrarda test yaptim biri net biri silik 2 cizgi cikti . Sonra gidip kan testi verdik cikmadi . Sonra 15 inci gunde yine kan verdim cikmadi . hic bu kadar gecikmezdi . 22 gun oldu . bel agrim gogus agrim kasık agrim var . halsizlik var sık idrara cikiyorum istahim artti . sizce gec dollenme olabilir mi . doktora gitmeye korkuyorum yok der diye . herseyin hayirlisi Allah buyuk insallah bi mucize olur . Cevrenizde negatif olup boyle olan var mi ???[/QUOTE]
Canım
Mrb Arkadaslar .Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah . Arkadaslar benim adet tarihim 22 gun gecti . 4 gun gectiginde idrarda test yaptim biri net biri silik 2 cizgi cikti . Sonra gidip kan testi verdik cikmadi . Sonra 15 inci gunde yine kan verdim cikmadi . hic bu kadar gecikmezdi . 22 gun oldu . bel agrim gogus agrim kasık agrim var . halsizlik var sık idrara cikiyorum istahim artti . sizce gec dollenme olabilir mi . doktora gitmeye korkuyorum yok der diye . herseyin hayirlisi Allah buyuk insallah bi mucize olur . Cevrenizde negatif olup boyle olan var mi ???
Canım ben ik

X