Adetim 6 gn gecikti..ama test hep negatif

Mrb Arkadaslar .Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah . Arkadaslar benim adet tarihim 22 gun gecti . 4 gun gectiginde idrarda test yaptim biri net biri silik 2 cizgi cikti . Sonra gidip kan testi verdik cikmadi . Sonra 15 incyakıde yine kan verdim cikmadi . hic bu kadar gecikmezdi . 22 gun oldu . bel agrim gogus agrim kasık agrim var . halsizlik var sık idrara cikiyorum istahim artti . sizce gec dollenme olabilir mi . doktora gitmeye korkuyorum yok der diye . herseyin hayirlisi Allah buyuk insallah bi mucize olur . Cevrenizde negatif olup boyle olan var mi ???
Canım beniki çocuk annesiyim,ikinci oğlumda hastanede idrar ve kan testi yaptırdım negatif çıktı,bir ay sonra aynı hastanede ultrasuon istedim ve üç aylık hamile olduğumu öğrendim.şimdi oğlum dört yaşında...bence testler negatif ise ultrasona gir en iyisi bu,varsa var yoksa yok.......yakın zamanda bebişin olur inşallah........

Canım beniki çocuk annesiyim,ikinci oğlumda hastanede idrar ve kan testi yaptırdım negatif çıktı,bir ay sonra aynı hastanede ultrasuon istedim ve üç aylık hamile olduğumu öğrendim.şimdi oğlum dört yaşında...bence testler negatif ise ultrasona gir en iyisi bu,varsa var yoksa yok.......yakın zamanda bebişin olur inşallah........
Canim bekliyoruz hayirlisi dedik calismalara devam tabiki :)

Arkadaslar benimde adetim 6 gundur yok iki gun once idrar testi yaptim sonuc negatif bugunde kan testi yaptirdim iki ayri hastaneden bhgc degerim 0.1 doktor hamile degilsin dedi 6 ay once dis gebelik gecirdim bebek istiyoruz ama ne ortada hamilelik var nede adetim var acaba gec dollenme olabilir mi esimle en son adet olmadan 6 gun once birlikte oldummm. Yorumlarinizi bekliyorumm kafayi yicemmm

Arkadaslar benimde adetim 6 gundur yok iki gun once idrar testi yaptim sonuc negatif bugunde kan testi yaptirdim iki ayri hastaneden bhgc degerim 0.1 doktor hamile degilsin dedi 6 ay once dis gebelik gecirdim bebek istiyoruz ama ne ortada hamilelik var nede adetim var acaba gec dollenme olabilir mi esimle en son adet olmadan 6 gun once birlikte oldummm. Yorumlarinizi bekliyorumm kafayi yicemmm
geç döllenmedir belki. beklemende faayda var canım

Arkadaşlar mrb.benimde adetime 6gun gecti.gebelik istiyoruz.dun idrar testi yaptım silik cift cizgiyi gördüm. Bu sabah yine yaptim malesef tek cizgi. Ne oluyor anlamadim.kasiklarim ve belim agriyor.ne yapacagim bilmiyorum

Slm kızlar . kızlar regılım 10 gun gecıktı . 5. gunu test yaptım negatıftı . hala adet olmadım bugun 10. gun sol kasık agrısı gögüs şişliği mıgde bulantım akıntım var ateşimde 37 oldu sızce olabılır mıyım ...........

Kizlar merhaba Ben haziranda 8 haftalik dusk yaptim:/

Simdi yeniden cocuk dusunuyorum.
Ancak gunleri cok tutturamadik.
Adetim 5 gun gecti. Ve idrar testi negatif.

Bir onceki hamileligimde9 gun sonra doktora gitmistim.

Asiti bel agrisi yasiyorum.
Birde beyAz akintim var.
Yardimci olursaniz sevinirim.

slm kızlar benim normalde geçen ayın 29 da olması gerekiyordu ama şu gün oldu daha yok 4 günlük gecikmede hem kan hem idrar testi yaptırdım negatif ama gelmedi kasıklarımda hafif ağrılar var sanki hasta olacak gibiyim ama bir yandanda inş. hamileyimdir de diye düşünüyorum burada okuduğum biçok kişide geç döllenme olmuş sizce benimde aynı olur mu yani hamilemiyim acaba??

Merhabalar..ben endiometrosis(cikolata kisti) hastasıyım bundan 5 yil once 2010 gibi kist ameliyati oldum cok basarili gecti.2 senedir evliyim.5 aydir cocuk sahibi olmaya calisiyoruz. Tuplerime de baktirdim.bir sikinti yok ama hamile degililm hala .her regly donemime yakin burada yazilanlari okuyorum.bana iyi geliyor.bende her donem sizler gibi test yapiyorum sonuc negatif cikiyor ama yine kafamda biseyler uydurup bence hamileyim diyorum kantesti yaptiriyorum sonuc negatif.hatta hayatimda regly donemim 1 gun bile gecikmedi.bu ay ilk defa reglyim 5 gun gecikti surekli mide bulantisi ve yorgunluk cektim..icten ice kesin hamileyim dedim.testle zaman kaybetmeden kan verdim.sonuccc...yine negatif..eve geldim ve regly oldum..uzuldum..icim acıdı o yuzden bu defa okuyan değil yazan olmak istedim.umarim hepimiz bir gun evlatlarimizi kucagimiza aliriz. Benim durumumda olup dogal yoldan gebe kalan var mi

Merhaba bnde adet olmadim bu ay 1 hafta gecnce kan testi yaptirdim negatifti ama hala adet olmadim kasigimda agri olduktn sonra bacagima vuruo belim bazen agrio anlamiorum ne oldugunu ya gec dollenme fln olabilirmi

Merhaba güzel yürekli bayanlar bende yeniyim burada tüp bebek tedavisi olacağız bu ay yumurta sayımı olacaktı adet olmadım 5 gün geçti testlerde de çıkmıyor beklemeye devam ama ne kadar zor sürekli ağlamak istiyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ortak dertler yürekleri bulustururmus dualarda buluşmak dileğiyle. ...

Merhaba güzel yürekli bayanlar bende yeniyim burada tüp bebek tedavisi olacağız bu ay yumurta sayımı olacaktı adet olmadım 5 gün geçti testlerde de çıkmıyor beklemeye devam ama ne kadar zor sürekli ağlamak istiyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ortak dertler yürekleri bulustururmus dualarda buluşmak dileğiyle. ...
Merhaba sanada arkadaşım benimde tam olarak 20 günüm geçiyo adetim ilk beş günüm geçince kan testi yaptım negatifti doktora gidince ne kist ne bebek var dedi ve söktürücü verdi bana içtim oda bitti ve sekiz gün oldu ilaç biteli hala olmadım ne oluyo böyle acaba merak ediyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşlh.

Kızlar benimde bugün 7.gün gecikmem var ve idrar testleri negatif yarın doktora gideceğim kan testi ve muayene için. Ama buradaki yazılanları baştan sona okudum ve endiseliyim. Allah hayırlısıni versin inşallah. Ama burada kan testi yaptıracak ini söyleyip sonucunu paylaşmaya çok kişi var tam Malumat sahibi olamiyoruz lütfen tüm surecleri paylasalim

Merhaba sanada arkadaşım benimde tam olarak 20 günüm geçiyo adetim ilk beş günüm geçince kan testi yaptım negatifti doktora gidince ne kist ne bebek var dedi ve söktürücü verdi bana içtim oda bitti ve sekiz gün oldu ilaç biteli hala olmadım ne oluyo böyle acaba merak ediyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşlh.
Canım sonuçların ne oldu hamilelik var mı?

Canım sonuçların ne oldu hamilelik var mı?
Malesef canım ve hala adet olmadım kan testlerim hala negatif ve neden olmuyorum doktorlar kesin cevap veremiyorlar. Üç doktor gezdim kistde yok adet olmama engel bişey gözükmüyo bekliyorum hala inşllh senin güzel haberini alırım canım.

Malesef canım ve hala adet olmadım kan testlerim hala negatif ve neden olmuyorum doktorlar kesin cevap veremiyorlar. Üç doktor gezdim kistde yok adet olmama engel bişey gözükmüyo bekliyorum hala inşllh senin güzel haberini alırım canım.

İnşallah canim benimde kistim varmış 5.3cm tarlusal verdi kulla iyorum adet olmak için kist gitmezseniz doğum kontrol hapı kullanacgim

Benimde kistim oluşmuş tarlusal kullaniyorum şimdi Allahım imtihanın hayırlısıni versin insallah

Enteresan bir durum. Acaba yumurta mi oluşmamis ki? Hepsi aynı şeyi mi soyledi

X