Adetim gectikti yardımcı olun

djfjfjk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2024
11
2
20
Öncelikle 1 yaş iki aylık kızım var doğum yaptığımdan beri eşim korunuyor şey 3martta hasta olmuştum eşim nisanin 3nde de olurum diye bir gün önce korunmasız ilişki oldu ondan sonra adetimin gecikmesinin 4. Günü bugün kasıklarımda ve belimde ağrı var adet olacak gibi hissediyorum ama hala olmadim orucda geciktirir diyorlar ama bilmiyorum sizce neden böyle oldu çok streslendim kaç gündür aynısını yaşayan varmii?

Öncelikle 1 yaş iki aylık kızım var doğum yaptığımdan beri eşim korunuyor şey 3martta hasta olmuştum eşim nisanin 3nde de olurum diye bir gün önce korunmasız ilişki oldu ondan sonra adetimin gecikmesinin 4. Günü bugün kasıklarımda ve belimde ağrı var adet olacak gibi hissediyorum ama hala olmadim orucda geciktirir diyorlar ama bilmiyorum sizce neden böyle oldu çok streslendim kaç gündür aynısını yaşayan varmii?
bir cesaret test yapmalısın bence.

eşiniz nasıl korunuyordu prezervatif mi geri çekilme mi

Normalde doğumdan bu zmana kadar prezervatifle korundu ama oda rahatsiz ediyordu hasta olcagim için bir gün önce korunmasız ilişki istedi çok da beklemedi hemen çıktı bende lavaboya gittim
tamam son ilişkinizde geri çekilme olduğu için hamile kalma riskiniz var korunmamışsınız demek çünkü geri çekilme korunma sayılmıyor. test yapıp netleştirmeniz lazım prezervatif olsa %1 bile demeyecektim ama şu an risk var

Kızlar bende bu ay regl olmadım ama beyaz akıntım geliyor. ? 2 nisanda kan verdim çıkmadı. Acaba tekrardan versem iki

Canım ara ara regl ağrısı gibi geliyor ama hala beyaz akıntım var. Reglim nisan 1-2 gibi olmam lazımdı 5 gün gecikti
Bende ayni test yaptım negatif çıktı bel ve kasık ağrılarım devam ediyor hastaneye gittim şimdi ultrasonda şimdi gözükmez hamilelik varsa dedi baktı yoktu bilmiyorum

Bende ayni test yaptım negatif çıktı bel ve kasık ağrılarım devam ediyor hastaneye gittim şimdi ultrasonda şimdi gözükmez hamilelik varsa dedi baktı yoktu bilmiyorum
Bende yarın test alıp bakıcam bugün göğüs damarlarım belirginleştii tuhaf ama bilmiyorum regl ağrısı çekip regl olmamak çok saçma

X