adetim neden bu kadar gecikti?

zara4463

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
9
-10
19
Merhaba adetime 1 gün kala sevgilimle ilk cinsel ilişkime girdim daha doğrusu içeri aldım penisini ve kanamam oldu baya sonrasında durduk hemen 11 gün oldu ve hala adet olmadım sarı akıntım var bana bilgi verir misiniz lütfen

Hamile kalmak bu kadar kolay bir şey değil aslında insanlar yıllarca deniyor. Tek seferde hamile kalmak içine boşalma gibi bir durum da olmadıysa pek ihtimal dahilinde gözüknüyor. Ama adetlerin düzenliyse 11 gün geçikmede normal değil. Gebelik testi yapsan ya?

Hamile kalmak bu kadar kolay bir şey değil aslında insanlar yıllarca deniyor. Tek seferde hamile kalmak içine boşalma gibi bir durum da olmadıysa pek ihtimal dahilinde gözüknüyor. Ama adetlerin düzenliyse 11 gün geçikmede normal değil. Gebelik testi yapsan ya?
Doğru ama ilk deneyim insan kime ve nasıl anlatacak bekar bir genç kız olarak da hastanede gidip kan testi vermek ve gebelik testi almak da biraz riskli burdan fikir almak istedim bunu bu şekilde yaşayanlar bence anlar

Doğru ama ilk deneyim insan kime ve nasıl anlatacak bekar bir genç kız olarak da hastanede gidip kan testi vermek ve gebelik testi almak da biraz riskli burdan fikir almak istedim bunu bu şekilde yaşayanlar bence anlar
Bunda anlayacak bir şey yok ki süper güçlerimiz yok size kesin bir şey diyemeyiz. Risk var diye test yapmadan oturmak daha riskli ya gebelik durumu varsa?

Ben bu hamile miyim konularını anlamıyorum ya . Oradan Beta HCG testine ya da ultrasona benzer bi halimiz mi var?
Şüphe varsa gider kan verirsin kafan rahat olur. Buradan yazılacak yorumlar ne/ne kadar fayda sağlar?
Ben artık cevap bile vermek istemiyorum gına geldi gerçekten hep aynı baṣlıklar aynı kafada insanlar ve aynı sorular.Cevapta versen tatmin olmuyorlar özelden yazmaya devam ediyorlar Acun ilicali gibi siz ne istiyorsunuz arkadaşlar diye bagirmak istiyorum artık.🙄🤣

Ben artık cevap bile vermek istemiyorum gına geldi gerçekten hep aynı baṣlıklar aynı kafada insanlar ve aynı sorular.Cevapta versen tatmin olmuyorlar özelden yazmaya devam ediyorlar Acun ilicali gibi siz ne istiyorsunuz arkadaşlar diye bagirmak istiyorum artık.🙄🤣
Aynen ya neyin bilgisini verebiliriz buradan. Bir de şey diyorlar ya aynısını yaşayan var mı diye soruyorum. Ckxkdkdkd cahillik bitmiyor yeminle 🤷🏻‍♀️

Aynen ya neyin bilgisini verebiliriz buradan. Bir de şey diyorlar ya aynısını yaşayan var mı diye soruyorum. Ckxkdkdkd cahillik bitmiyor yeminle 🤷🏻‍♀️
Doktora gitmiş kan testi negatif çıkmış ultrasonda hiç bir şey yok yine bize soranların durumu daha vahim.Doktora niye giderki insan?Kesinleştirmek için sen ona bile inanmayıp bizden ne bekliyorsun telefondan ultrasonmu yapıyoruz sanki.Dünde konu açan birisi özelden bana yazmış bende ne soracak diyorum şöyle sürtüşdük ola bilirmi diye yazmış ya banane arkadaşım sizin sürtüşmenizden korkuyosan yapma.🙄🤣

Eczaneden gebelik testi almanın neresi riskli kız? Kim test aldı diye kayıt yapmıyorlar ya. Ben gidip aldım anneme babama demediler kızın gebelik testi aldı diye.

Merhaba adetime 1 gün kala sevgilimle ilk cinsel ilişkime girdim daha doğrusu içeri aldım penisini ve kanamam oldu baya sonrasında durduk hemen 11 gün oldu ve hala adet olmadım sarı akıntım var bana bilgi verir misiniz lütfen
Eğerki ilk defa ilişki yaşadıysanız bir sonraki adeti görmemek normal kabul edilir ama yinede bir kadın doğum uzmanına gidip görünmeniz gerekir belki ilişki tarihiniz yumurtlama haftanıza denk gelmiştir ki bu gebe kalmak için en verimli haftadır rahat olmayın yani

X