adetim neden bu kadar gecikti?

Merhaba adetime 1 gün kala sevgilimle ilk cinsel ilişkime girdim daha doğrusu içeri aldım penisini ve kanamam oldu baya sonrasında durduk hemen 11 gün oldu ve hala adet olmadım sarı akıntım var bana bilgi verir misiniz lütfen
Eyerki gebelikten kaciyorsaniz ilişkiye temkinli girmelisiniz

Doktora gitmiş kan testi negatif çıkmış ultrasonda hiç bir şey yok yine bize soranların durumu daha vahim.Doktora niye giderki insan?Kesinleştirmek için sen ona bile inanmayıp bizden ne bekliyorsun telefondan ultrasonmu yapıyoruz sanki.Dünde konu açan birisi özelden bana yazmış bende ne soracak diyorum şöyle sürtüşdük ola bilirmi diye yazmış ya banane arkadaşım sizin sürtüşmenizden korkuyosan yapma.🙄🤣
Ahahahahaha detaylı anlatsaydı da ona göre bilgi verseydin keşke 😒😒

Doğru ama ilk deneyim insan kime ve nasıl anlatacak bekar bir genç kız olarak da hastanede gidip kan testi vermek ve gebelik testi almak da biraz riskli burdan fikir almak istedim bunu bu şekilde yaşayanlar bence anlar
Burda klavye başından kim neyi anlasın? Daha ne yaşadığını bile doğru düzgün anlatamıyorsun ki. Hayır riskli bir durum falan yok ne alaka, kime ne senin medeni durumundan. Tuhaf renkli akıntıların varsa enfeksiyonun vardır. Gidip muayene olacaksın. Buna da gebeliğe de kimse buradan teşhis koyamaz

Detaylı şekilde MssPARE MssPARE yazmış bana daha az detay vermiş🤣🤣
Bu sebepten benim mesajım kapalı. 😂 En son böyle detaylı anlatıp hamile miyim diye soran birine kızınca kalkıp insan gibi bir soru sorduk cevaplasan nolur gibi bir şey yazmıştı. 😂 Rahatsız etme hakkını kendilerinde buldukları yetmiyor bir de azarlıyorlar.

Detaylı şekilde MssPARE MssPARE yazmış bana daha az detay vermiş🤣🤣

Buraya yazdiklari yetmez gibi bide özele yazıyorlar ve daha detaylı oluyor özel ya kimse görmüyor böyle kaldım akşam :KK57::KK57:
Bu sebepten benim mesajım kapalı. 😂 En son böyle detaylı anlatıp hamile miyim diye soran birine kızınca kalkıp insan gibi bir soru sorduk cevaplasan nolur gibi bir şey yazmıştı. 😂 Rahatsız etme hakkını kendilerinde buldukları yetmiyor bir de azarlıyorlar.

Benim özel açık.dualar niyetler derken açık olmak zorunda
Bende sandım dua iSteyecek yeni de uya acaba ne rahatsızlığı var diye özel mesaji açtım :KK53::KK53:

Anam didim bu ne tobeler olsun gözlerim ne okudu :KK61::olamaz::eek:

Son düzenleme:
Bana bazen teşekkur ediyorlar ne guzel sakince cevap verdiniz çogu azarliyor halimizden anlamıyor diye.Haberi yok kendimi zor tutuyorum.🙄🤣

Özelden beddua mı ediyorsun? 😂😂😂
Ya beddua etmedin demiş ya, ona istinaden yazmıştım başka arkadaş eder diye. Karışmış 😂

Hahaha dua etmek aklıma bile gelmiyor birak beddua yi

Kendimi kirlenmiş hissediyorum :KK70:

O değilde özelden bakıyorum yazdım ya bunu gerçek sanırlarsa yandım ha yandım :skandal:

Hangi eczaneden test alınca e devlete kaydediyorlar ki? İsim mi soruyorlar? Yok. Laf olsun işte. Test alıp yapmaya üşeniyor.
Kimse size yorum yapın demiyor 😀 hani platform ne için var birbirimize danışıp bilmediklerimizi öğrenmek için bence geneliniz uygulamayı kullanmayın kendi kendinize tribe giriyorsunuz. Çünkü bu platform danışma amaçlı açılmış insanlar sizin gibi çok bilmiş değil maalesef

X