Adetime 12 gün var kahverengi leke geldi

ysmckn

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2022
19
3
29
Merhaba arkadaşlar
Geçen sene ocak ayinda hamile olduğumu ogrenmistim ancak subatta ne yazık ki düşük yaptım. Ozaman hic boyle birsey yasamamistim. Geçen ay adetim 6 gun gecikmisti bu ay bugun itibariyle adetime tam 12 gün var. Dün akıntım da cok hafif kılcal sekilde pembe renkte kan gibi bisey geldi basta pek önemsemedim fakat bugün koyu kahve renginde günlük pedi doldurmayacak kadar leke geldi benim gibi bu durumu yasayan arkadaslar yardımcı olabilir mi uzun zamandır cocuk istiyorduk olmuyordu sonra akışına bıraktık sizce yarın kan testi vereyim mi yoksa tezcanlilik yapmayip bekleyeyim mi çok ikilemde kaldım amh degerim yüksek olmasina rağmen adetlerim cok düzenlidir kurtajimdan sonra ilk defa gecen ay 6 gun gecikmisti sadece simdiden yorumlarınız için teşekkür ederim 🙏

Merhaba arkadaşlar
Geçen sene ocak ayinda hamile olduğumu ogrenmistim ancak subatta ne yazık ki düşük yaptım. Ozaman hic boyle birsey yasamamistim. Geçen ay adetim 6 gun gecikmisti bu ay bugun itibariyle adetime tam 12 gün var. Dün akıntım da cok hafif kılcal sekilde pembe renkte kan gibi bisey geldi basta pek önemsemedim fakat bugün koyu kahve renginde günlük pedi doldurmayacak kadar leke geldi benim gibi bu durumu yasayan arkadaslar yardımcı olabilir mi uzun zamandır cocuk istiyorduk olmuyordu sonra akışına bıraktık sizce yarın kan testi vereyim mi yoksa tezcanlilik yapmayip bekleyeyim mi çok ikilemde kaldım amh degerim yüksek olmasina rağmen adetlerim cok düzenlidir kurtajimdan sonra ilk defa gecen ay 6 gun gecikmisti sadece simdiden yorumlarınız için teşekkür ederim 🙏
Hayırlı akşamlar birikmiş kan olabilir belki bu ay da erken gelecektir gözlemleyin en iyisi siz benim adetim düzensiz gelince hep böyle olur gebelik testi için erken bence bende bu ay dayanamadım yaptım 5 günüm vardı adete ama negatif çıktı

Vajinal enfeksiyon olabilir
Oncelikle yorumunuz icin cok teşekkür ederim 🙏Benim genelde ne zaman enfeksiyon olsam cok siddetli geciririm ve sistite cevirir ağrılı geçer ve idrarim kanli olur ama bu hic yasadigim enfeksiyonlar gibi degil cunku kana benzer hicbir yanı da yok anlam veremedim bu sefer 😔

Hayırlı akşamlar birikmiş kan olabilir belki bu ay da erken gelecektir gözlemleyin en iyisi siz benim adetim düzensiz gelince hep böyle olur gebelik testi için erken bence bende bu ay dayanamadım yaptım 5 günüm vardı adete ama negatif çıktı
Oncelikle yorumunuz icin teşekkür ederim 🙏
Adetlerimde hic duzensizlik yasamam normalde amh degerim yuksek olmasina ragmen ama biraz telaslandirdi beni cunku y rahimliyim ve sınırdayim bi yandan korkuyorum farketmeden ya hamileysem diye cunku ilk dusugumde de bu renk bi leke ile başlamıştı tekrar aynı acıyı yasamak hic istemiyorum tabi rabbimin kararı umarim korkacagim bisey yoktur 🙏

Adetlerimde hic duzensizlik yasamam normalde amh degerim yuksek olmasina ragmen ama biraz telaslandirdi beni cunku y rahimliyim ve sınırdayim bi yandan korkuyorum farketmeden ya hamileysem diye cunku ilk dusugumde de bu renk bi leke ile başlamıştı tekrar aynı acıyı yasamak hic istemiyorum tabi rabbimin kararı umarim korkacagim bisey yoktur 🙏

Rabbim o acıyı bir daha yaşatmasın size hayırlı bir evlat nasip etsin . Korkularınız içinde bir dr. A görünun her ihtimale karşı

Canım sonucun belli oldumu seninle aynı durumu yaşıyorum da ben ilk çok az çok hafif ve açık pembe leke geldi ertesi gün kahverengi leke geldi daha hiç gelmedi :KK43: senin belli oldumu

Canım sonucun belli oldumu seninle aynı durumu yaşıyorum da ben ilk çok az çok hafif ve açık pembe leke geldi ertesi gün kahverengi leke geldi daha hiç gelmedi :KK43: senin belli oldumu
Merhaba test yaptirdim negatif cikti 1.20 idi sonuc eve geldigimde gelen leke kana cevirdi korktum hemen doktora gittim 4 cm civarı 1 aylik bi kistim varmis erken adet yapabilir dedi dun hic kanamam gelmedi bugun yine simsiyah bir ped doldurmayacak kadar leke geldi cok sacma sapan bi hal eger uzun surerse tekrar gideceğim

Benim bu ay yumurtlama dönemimde lekelenmem oldu. Belki sizde de yumurtlama olabilir adete 12 gün varsa

Benim bu ay yumurtlama dönemimde lekelenmem oldu. Belki sizde de yumurtlama olabilir adete 12 gün varsa
Evet adetime hala var ama lekelenme cumartesinden beri gecmesi lazimdi diye dusunuyorum bi kanamaya ceviriyor bi lekeye anlam veremedim 😔 ki normalde cok siddetli sancilarim olur adet döneminde ama gram agrim yok

Evet adetime hala var ama lekelenme cumartesinden beri gecmesi lazimdi diye dusunuyorum bi kanamaya ceviriyor bi lekeye anlam veremedim 😔 ki normalde cok siddetli sancilarim olur adet döneminde ama gram agrim yok
Bende kanama tarzı olmadı iki gün sürdü. Umarım önemli bişi yoktur :KK43:

Bende kanama tarzı olmadı iki gün sürdü. Umarım önemli bişi yoktur :KK43:
Düzenli adet gormesem okey dicem ama pcos olmama ragmen ilk defa boyle bir duzensizlik yasiyorum (kurtajdan sonra) kist yapar dedi agri kesici kesinlikle alma dedi 2 ay sonra tekrar gormek istedi kendi kendine yok olacakmis kist bakalim gecmezse eger beklemeden gidicem tekrar

Hala devam ediyor mu
Merhaba evet hala devam ediyor. Pazartesi gunu temizlik yaptim o geceden beri yogun sekilde kanamam var randevu aldim direk o gece ama ancak yarina sira verdiler yarin gidecegim doktora normalde de adetim pihtili gelir ana bu sefer sanki daha fazla pihti geliyor gerci adet mi degil mi onu da anlamis degilim 😔

Merhaba evet hala devam ediyor. Pazartesi gunu temizlik yaptim o geceden beri yogun sekilde kanamam var randevu aldim direk o gece ama ancak yarina sira verdiler yarin gidecegim doktora normalde de adetim pihtili gelir ana bu sefer sanki daha fazla pihti geliyor gerci adet mi degil mi onu da anlamis degilim 😔insaallah bir an önce normale döner

X