Adetime 4 gün kala gebelik testi

sem123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2023
93
33
28
Kızlar merhaba. Ekim ayında düşüğüm oldu. 4 aydır da yeniden deniyoruz. Adetime 4 gün var göğüslerim de hassasiyet var. Ara ara kasıklarımda batmalar oluyor 1-2 sn kadar. Sizce gebelik testi pozitif mi ? Yoksa ben mi hayali çizgi görüyorum 🥺
IMG_7520.jpeg

Eklentiler

• IMG_7512.jpeg
    IMG_7512.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 54
Canım bugün yaptığımda benimde böyle oldu 4 gün sonra regl olmam lazim ilk defa açtım ıslattım gitmedi. Resmini çeksem görünmeyecek kadar silik ama benim gördüğüm bir cizgi vardı inşallah vardır 🥰🙏 bu arada hemen kan verme regl günü geçsin ondan sonra ver yoksa eziyet oluyor

Canım bugün yaptığımda benimde böyle oldu 4 gün sonra regl olmam lazim ilk defa açtım ıslattım gitmedi. Resmini çeksem görünmeyecek kadar silik ama benim gördüğüm bir cizgi vardı inşallah vardır 🥰🙏 bu arada hemen kan verme regl günü geçsin ondan sonra ver yoksa eziyet oluyor
Evet geçen sefer 2 güne bir kan verip beta yükseliyor mu diye çok stres yaptım bu sefer biraz gecikmesini bekleyeceğim inşallah ikimizin de vardır 🥰 adet gününüz ne zaman siz de mi erken öğrendiniz ?

Canım sen kan verdin mi mesajını yeni gördüm 🥰

Ay inşallah benimde bugün günüm bugün erken gebelik testi alsam yarın sabah yapsam olurmu acaba

X