Adetliyken gebelik testi yapılırmı...?

Adet gormekten ziyade farkli hususlar var onlarda..
Hamileysen evet cikar.
Kanamadan once hamile kalinmistir cunku.
Sordum normal adet nasıl görüyosak ağrı kan pıltısı herşeyi hamileykende aynısı oldu dediler o zaman yapim test aç karna olması şartmı acaba

Sordum normal adet nasıl görüyosak ağrı kan pıltısı herşeyi hamileykende aynısı oldu dediler o zaman yapim test aç karna olması şartmı acaba
Herkrsin gebeligi kendine has o sekilde düsüp psikoljikman etkilenmeyin kanamali hamilelik zor iş.. kola degl oyle.. psikolojikman bitiriyor insani 2 kez düsük ysptim.o kanamalar beni mahvetti.
Farketmez yapin varsa cikar

Herkrsin gebeligi kendine has o sekilde düsüp psikoljikman etkilenmeyin kanamali hamilelik zor iş.. kola degl oyle.. psikolojikman bitiriyor insani 2 kez düsük ysptim.o kanamalar beni mahvetti.
Farketmez yapin varsa cikar
Rabbim yardımcınız olsun inşaallah 🤲 teşekkür ederim yardımınız için

• Beğen
Reactions: H M
Arkadaşlar merhaba adetliyken gebelik testi yapsam olurmu... ben normalden bir gün önce adet oldum ve geçen ay, ayın sonuna doğru ilişkim oldu ilişkiden iki gün sonra sabah uyandığımda kahverengi lekem gelmişti bu ilk kez oldu... ardından ertesi gün sağ kasığımda batmalar rahimde ağrılar olmaya başladı sanki rahmime diken batırıp çıkartıyolar alttan çekiyolar gibi kasılmalarım oldu.. günden güne sağ tarafımda batmalar jilet kesiği gibi olmaya başladı... karnımın içinde etlerim deviniyor gibi oluyordu sanki kasıklarım kasılıyor gibiydi... sağ tarafıma yatamadım bi kaç gün şiş patlicakmış gibi oluyordu heleki yüz üstü hiç yatamadım içimde kalp gibi atmalar batmalar oldu.. bu belirtilerle beraber sabahları uyandığımda gün içinde yemek yedikten sonra mide bulantılarım oldu... ben normalde çok üşüyen kat kat giyinen biriyim ama bu belirtilerin olduğu zaman beni sıcak basıyordu ara arada üşümem oldu... adet olmadan ki akşam resmen haralet geçirdim evin kombisinin bile derecesini düşürdüm eşim şaşırdı çünkü o kombi hep yüksektir😂 ayaklarımın altı ellerimin içi belimin ortasında yanmalar oldu... adet olduğum sabahın akşamı bana üşüme geldi midem bulandı boğazım tıkandı ama kusmadım... yatağa girdiğimde sol tarafıma şiddetli bir ağrı girdi normalde adet olduğumda asla böyle olmazdı tüm kasıklarıma ağrı girer ve ben hap kullanmadan geçmezdi ama bu sefer ağrı kendiliğinden geçti uyudum... sabah ağrıyla uyandım adet olmuştum su termusu kaynattım ve hap kullanmadan kendiğinden ağrım geçti... gün içinde ağrım olunca bi kere hap kullandım... normal adetime göre rengi tam kırmızı tam pembe değildi sabah az geldi ikindiye azaldı adetim sağ ve sol yumurtamın orta kısmına ağrı girdi sonradan ama hala kanamam fazla yoktu normalde ilk günden itibaren kan pıltısı gelirdi o pıltı bana ağrı yapar pıltı geldikten sonra ağrım azalırdı ama ilk günümde pıltı hiç gelmedi.. ağrım olduğu için su torbasını koyduktan sonra ağrım dindi ve hafif kırmızı kan gelmeye başladı... halada normal adet dönemime göre kan pıltısı fazla gelmiyor ve adetimde ikinci günüme görede az geliyor ikinci gün ağrım çok olurdu ama hiç ağrım olmadı sabah kan pıltısı hafif kırmızı ve yapışkan dı görünce tuhaf oldum... adet olmama rağmen hala sağ kasığımda batma yanma devam ediyor batmadan sonra kaşıntı oluyor sağ kasığımda göbeğimde göbek deliğime filan vuruyo hiç başıma bu durum gelmedi tamam hamile değilim adet olmadan önce belirtilerim oldu adet oldum hala sağ kasıktaki belirtilerim niye geçmedi sanki sağ tarafımda etimin içinde devinme var... mide bulantım ara ara devam ediyor.. sabah yumurta kırmasının tadı bir tuhaf geldi bana... adet görüpte hamile olan çok kişi var acaba bende onlardan biri olabilirmiyim... bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldumu
[/QUOT merhaba sonuç ne çıktı acaba bende benzer durumdayım ve korkuyorum

Ahahah bende öyle oldum.. hamilelik yok demek ki olsaydı kızlaarr hamileyim diye sevinçle gelirdi 😁😀
Bu aralar çatacak yer arıyorum hormonlarım tepemde. :KK53: kıza da alacaklı gibi ee sonuç yazmışım. Sana ne be demezler mi adama :KK70:

X