Adetliyken gebelik testi yapılırmı...?

Aynı durum bende de var regl olmadan ilişki oldu zaten öncesinden de denemeler oluyor du fakat normal adet gününden bir gün önce kahverengi leke ler geldi ama hiç agrı olmadı çok tuhaf geldi bana adetimin diğer gününde ise çok yoğun geldi. Ama ne kadar enterasan ki insan hala bir Ümit ediyor umudun bu kadar yıprattığını bilmiyodum bende burda bazılarını duydum hem adet olup hem hamile olanları o yüzden belkiiiii diyorum ve bekliyorum hepimiz için hayırlısı ❤️

Ay bende cok kararsızım bir hafta once adet olmam gerek ama olmadim ve adetim hep düzenlidir 26 günde bir dun adet oldum gibi ama pede sanki öyle geldiği yok sadce pecwteyle silince ve tuvalete çıkarken geliyor ve hep karin ağrım olur sadece ama bu ay karin agrim falan olmadi sol kasikta ağrı var ara ara bide belde ay olabilir mi acaba

Ay bende cok kararsızım bir hafta once adet olmam gerek ama olmadim ve adetim hep düzenlidir 26 günde bir dun adet oldum gibi ama pede sanki öyle geldiği yok sadce pecwteyle silince ve tuvalete çıkarken geliyor ve hep karin ağrım olur sadece ama bu ay karin agrim falan olmadi sol kasikta ağrı var ara ara bide belde ay olabilir mi acaba
Merhabalar, ben de aynı durumu yaşıyorum. Adetim 15 gün gecikmişti ve idrar testim de pozitif çıkmıştı. 16. Gün adet oldum fakat aynı senin gibi pede geçmiyor tuvalete çıkınca geliyor. Son durumunuz ne oldu acaba?

X