Adetten 1 hafta sonra yerleşme kanaması olur mu?

mehlika2105

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
19
3
Merhaba hanımlar benim adetim bir hafta önce bitti bu sabah lavaboya gittiğimde peçetemde kahverengi ve pembe karışık leke gördüm ilerleyen zamanlarda çoğaldı bir peçetelik tam doldurmadı ama bu arada göğüs ağrım sol kasığımda ara ara batma hissi karnım ve belim ağrıyor test yaptım negatif çıktı sizce yerleşme kanaması olabilir mi yardımcı olabilir misiniz daha önce başına böyle bişey gelip hamile olan var mı?

Son düzenleme:
Yerleşme kanamasından 2 gün sonra falan çıkıyor diye duydum. Eğer kanamanız artmazsa bir test yaparsınız. Geç döllenme olabilir belki. Son korunmasız ilişkinizden 14 gün geçti mi?

Evet ama ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ne olduğunu bende anlamadım pembe kahverengi leke şeklinde oldu şuan yok öyle aşırı bir kanama değildi
Canım şuna aynı şeyleri yaşıyoruz bende reglı oldum 3 gün sürdü 6 gün geçti reglımın üstünden bugün kahrengi leke gördüm gebelik testi yaptım hemen çift çizgi gördüm ardından kan verdim 11,40 çıktı ama kafam allak bullak acaba dış gebelik veya kimyasal mı

Canım şuna aynı şeyleri yaşıyoruz bende reglı oldum 3 gün sürdü 6 gün geçti reglımın üstünden bugün kahrengi leke gördüm gebelik testi yaptım hemen çift çizgi gördüm ardından kan verdim 11,40 çıktı ama kafam allak bullak acaba dış gebelik veya kimyasal mı
Ay aynı şey bende oldu suan test yapmadim ama Ay yapsam mı bende bilemedjm

Merhaba hanımlar benim adetim bir hafta önce bitti bu sabah lavaboya gittiğimde peçetemde kahverengi ve pembe karışık leke gördüm ilerleyen zamanlarda çoğaldı bir peçetelik tam doldurmadı ama bu arada göğüs ağrım sol kasığımda ara ara batma hissi karnım ve belim ağrıyor test yaptım negatif çıktı sizce yerleşme kanaması olabilir mi yardımcı olabilir misiniz daha önce başına böyle bişey gelip hamile olan var mı?
Merhaba aynı sorun bendede var gün boyu pembe lekelenme oldu detten 10 gün sonra. Ve tekerar adetim diğer ay 2 gün geç geldi fakat bittikten sonra pembe lekenlenme devam ediyor vesağ tarafım karnım sağ kasıklarım ağrıyor hamile olabilir miyim acaba

Yerleşme kanaması için çok erken olduğunu düşünüyorum regliniz biteli bir hafta olmuş
Merhaba
Adet döngüm genelde 29-34 gün arası sürer. Son adetimi 21-28 mart arasında 8 gün gördüm. 31 martta korunmalı bir ilişkim oldu. İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi sanırım elimle silmiştim gerçekten hatırlamıyorum.
Ve 6 gündür kahverengi lekelenme tarzı vir şey yaşıyorum(döngümün 21-26. günleri arasına denk geliyor yani)
Yerleşme kanaması olabilir mi?

Merhaba
Adet döngüm genelde 29-34 gün arası sürer. Son adetimi 21-28 mart arasında 8 gün gördüm. 31 martta korunmalı bir ilişkim oldu. İlişkinin en başında prezervatif ters takılmıştı ve birleşme olmadan hemen düz çevirip aynı prezervatifle devam ettik ama prezervatifi sanırım elimle silmiştim gerçekten hatırlamıyorum.
Ve 6 gündür kahverengi lekelenme tarzı vir şey yaşıyorum(döngümün 21-26. günleri arasına denk geliyor yani)
Yerleşme kanaması olabilir mi?
yerleşme kanaması bu kadar uzun sürmez genelde canım istersen bir doktorlar görüş, hiç test yaptın mı?

Benimde adetten 2 hafta sonra yerleşmek kanaması gibi bir ağrım oldu, sizde durum ne, gebelik oldu mu.. ben ilk gebeligimde de yaşadım yerleşme kanaması ve o belirtilerin aynisini yaşadım, sık idrara çıkma vs de var.. ama işin tuhafı geçen ayda adetime 5-6gün varken aynı şeyleri yaşadım hatta kesin hamileyim dedim sonra tam adet günümde adet oldum sadece oksururken vs kasiklarima ağrı giriyordu, belki gebelik vardi ama sağlıklı değildi diye düşündüm, bu ayda böyle olunca kafam karıştı..

X