Adetten 1 hafta sonra yerleşme kanaması olur mu?

Merhaba aynı sorun bendede var gün boyu pembe lekelenme oldu detten 10 gün sonra. Ve tekerar adetim diğer ay 2 gün geç geldi fakat bittikten sonra pembe lekenlenme devam ediyor vesağ tarafım karnım sağ kasıklarım ağrıyor hamile olabilir miyim acaba
bilmiyorum canım olabilir ama ben şunu sormak istiyorum benim günlerdir aşırı derecede burun akıntım ve hapşırığım var normalde olmaz bazı kişiler hamileliğin ilk haftalarında oluyor dedi acaba bende hamile olabilir miyim adetim iki gün gecikti ama pko olduğu için gecikiyor zaten acaba ben hamile olabilir miyim ya kasıklarım belim karnım özellikle başım çok ağrıyor 😣

Benimde adetten 2 hafta sonra yerleşmek kanaması gibi bir ağrım oldu, sizde durum ne, gebelik oldu mu.. ben ilk gebeligimde de yaşadım yerleşme kanaması ve o belirtilerin aynisini yaşadım, sık idrara çıkma vs de var.. ama işin tuhafı geçen ayda adetime 5-6gün varken aynı şeyleri yaşadım hatta kesin hamileyim dedim sonra tam adet günümde adet oldum sadece oksururken vs kasiklarima ağrı giriyordu, belki gebelik vardi ama sağlıklı değildi diye düşündüm, bu ayda böyle olunca kafam karıştı..
Benim o gün direk adet söküldü çok tuhaf bir şekilde 5 gün arayla iki defa adet gördüm beşer gün bir de ama ondan sonra yavaş yavaş belirtilerim var hatta çok fazla burun akıntım ve hapşırığım var kasık ağrım karın ağrım baş ağrım felan var adetim iki gün geçti takvime göre ama zaten pko olduğu için gecikiyor ama hamile miyim bilmiyorum inşallah öyledir

X