adetten hemen sonra hamile kalinirsa dogacak cocuk erkek olur

tabiki arkadaşım yüce rabbim neyi uygun görürse pdur.hayırlısı sağlıklısı olsunda....
ama adetten sonra diyince kızlar diğer yolda tam tersi..annen daha sonra yapmamışmıki acaba.sorulmaz tabide.mesela adet sonrası hamile kaldıklarına nasıl eminler.adet sonrasi bir iki olur sınraki günler hiç olmazsa ok derim.ama sonraki günler olmadan olmazki:eek:
ilk ilişki tarihi bilinir ama sonki bilinemez.ya çok emin olmak lazım yada yanlış hatırlanıyo olabilir

bu tezi daha önce duymamıştım demek benim ki tamamen tesadüf oldu,adet bitiminden 7 gün sonra ilişkide bulundum ve şimdide inşallah kızım olcak..

Canım ben adet bitiminin hemen ertesi başladım çalışmalara ve kızım olacak.Yani bir hafta bekleyipte başlamadım...

bende kız çocuk için adetten hemen sonra ilişkide bulundum işallah tutar ve öbür ay hamile kalıp kalmadığım belli olcak olmadı yumurtlama gününe yakında yapmayı düşünüyorum belki adet sonrası tutmamış olabilir belki yumurtlamaya yakın tutar.nedersiniz kızlar

arkadaşlar yumurtlama zamanını nasıl anlıyorsunuz bizde ikinci çocuğu düşünüyoruz da

arkadaşlar yumurtlama zamanını nasıl anlıyorsunuz bizde ikinci çocuğu düşünüyoruz da

ovulasyon testleri gebelik testi gibi idrar yada tükürükle yumurtladığın günü anlayabiliyormuşsun..
ama şikayet eden de çok hep çift çizgi çıkıyor ikincisi silik acaba hergün mü yumurtladım falan diye

veya vucut ısısıyla.. yumurtlama günü her günden sıcak olurmuş vucut ısısı.. ama her gün aynı saatte ölçmelisin ilaç kullanmamalısın ve hasta olmamalısın sağlıklı ölçülsün diye

veya akıntını takip et.. en çok kıvamlı olduğu gün olurmuş

veya kadın doğumcuna git ve ultrasonla takip etsin bence en güvenilir olan bu ama elbette daha masraflı

ne kadar düzenli adet görsen de değişebilir yumurtlama günü.. veya saatini tam olarak bilmek imkansız sen yumurtladım diye ilişkiye girersin erkek olsun diye oysa henüz yum saati değildir ve yumurtlama olana kadar erkek spermler ölür uzun ömürlü kız spermler yumurtayı deliverir.. yani saatini bile bilsen o kadar uğraşıp masrafa girsen bile Allahın takdiri

Allah yardımcın olsun

Tedbir Kuldan Takdir Allahtan

canım internette yumurtlama hesaplama yaz test çıkıyor adetinin kaç günde bir olduğu ve son adet tarihini yaz sana çocuk yapacağın zaman dilimini söylüyor canım.ama adetin düzenliyse eğer sürekli değişen bir adet düzensizliğin varsa bir kadın doğuma önce git derim..

canım internette yumurtlama hesaplama yaz test çıkıyor adetinin kaç günde bir olduğu ve son adet tarihini yaz sana çocuk yapacağın zaman dilimini söylüyor canım.ama adetin düzenliyse eğer sürekli değişen bir adet düzensizliğin varsa bir kadın doğuma önce git derim..

evet canım adet aralıklarım pek düzenli değil bir oğlum var ikinciyi istiyoruz ama sağlıklı hayırlı olsunda kız erkek farketmez

ovulasyon testleri gebelik testi gibi idrar yada tükürükle yumurtladığın günü anlayabiliyormuşsun..
ama şikayet eden de çok hep çift çizgi çıkıyor ikincisi silik acaba hergün mü yumurtladım falan diye

veya vucut ısısıyla.. yumurtlama günü her günden sıcak olurmuş vucut ısısı.. ama her gün aynı saatte ölçmelisin ilaç kullanmamalısın ve hasta olmamalısın sağlıklı ölçülsün diye

veya akıntını takip et.. en çok kıvamlı olduğu gün olurmuş

veya kadın doğumcuna git ve ultrasonla takip etsin bence en güvenilir olan bu ama elbette daha masraflı

ne kadar düzenli adet görsen de değişebilir yumurtlama günü.. veya saatini tam olarak bilmek imkansız sen yumurtladım diye ilişkiye girersin erkek olsun diye oysa henüz yum saati değildir ve yumurtlama olana kadar erkek spermler ölür uzun ömürlü kız spermler yumurtayı deliverir.. yani saatini bile bilsen o kadar uğraşıp masrafa girsen bile Allahın takdiri

Allah yardımcın olsun

Tedbir Kuldan Takdir Allahtan

Canım o ovulasyon testlerinde ikinci çizginin silik çıktığı gün yumurtlama günü diye biliyorum.Yani çalışmayı o gün yapmak gerek...

Canım o ovulasyon testlerinde ikinci çizginin silik çıktığı gün yumurtlama günü diye biliyorum.Yani çalışmayı o gün yapmak gerek...

kullanmadım bilmiyorum ama burda okuduklarımdan biliyorum bir kaç gün üstüste ikinci çizgi silik çıkabiliyor.. bu ne anlama gelecek o zaman.

Ah keşke bi anket yapabilsek.
yum zamanı erkek olur diyenler
adet sonrası ilk 3 gün tek ilişki. sonra ilişki yok böyle erkek olur diyenler
adet olmaya yakın erkek olur diyenler
teravetin verdiği gün saati uygulamalıyım diyenler
çoğunluk ne düşünüyor merak ediyorum bunu

kullanmadım bilmiyorum ama burda okuduklarımdan biliyorum bir kaç gün üstüste ikinci çizgi silik çıkabiliyor.. bu ne anlama gelecek o zaman.

Ah keşke bi anket yapabilsek.
yum zamanı erkek olur diyenler
adet sonrası ilk 3 gün tek ilişki. sonra ilişki yok böyle erkek olur diyenler
adet olmaya yakın erkek olur diyenler
teravetin verdiği gün saati uygulamalıyım diyenler
çoğunluk ne düşünüyor merak ediyorum bunu

Canım bence tüm bunlar işin eğlencesi.Hiç bir cihaz yada başka şey karnımızdakini Allahtan daha iyi bilemez.Biz ne yaparsak yapalım alnımızda ne varsa onu yaşıyoruz.Bence herşeyi kadere bırakmak lazım.Rabbim hakkımızda en hayırlısını biliyor çünkü....

Canım bence tüm bunlar işin eğlencesi.Hiç bir cihaz yada başka şey karnımızdakini Allahtan daha iyi bilemez.Biz ne yaparsak yapalım alnımızda ne varsa onu yaşıyoruz.Bence herşeyi kadere bırakmak lazım.Rabbim hakkımızda en hayırlısını biliyor çünkü....

evet canım katılıyorum çükü görüyoruz ki hiç bir yöntemin bütün kişiler üzerinde herhangi bir tutarlılığı yok...yeterki Allah sağlıklı ve hayırlı olanı nasip etsin gerisi boş...

ebru arkadasım bende adetten hemen sonra hamıle kaldım ve kısmetse oglum olacak.dogruluk payı var yanı.hadıs sonucta...

cnm adetım 6 7 gun suruyor.ortalama 28 30 gunde bır adet oluyordum.darısı ısteyen herkesın basına....

bende kızım olsun ve sağlıklı olmasını istiyorum Ayrıca muhammet ismini koymam çünki çocuğa kötü laf söylerlerse onun günahını ben çekerim ve çocuğumada ağır gelir çocuğunu dövemiyorsun diyede duymuştum bu benim fikrim arkadaşlar

tam tersi adet bitiminde genelde kız oluyor. bende supriz bir şekilde adet bitiminde hamile kaldım ve doktor kız olacağını söyledi. kayınvalidem hamile olduğumu ilk duyduğunda adet bitiminde hamile kalanların hep kızı olur demişti gerçektende çevremdede o şekilde hamile kalan bir tanıdığımın daha kızı olmuştu ama yinede çok inandırıcı gelmemişti ama benimkide kız olunca çook sevindimopuyorumnanaktan

X