adetten hemen sonra hamile kalinirsa dogacak cocuk erkek olur

Bende bunu nette okuduğumda erkek olur kesin diyordum ama kızım olacak adetim bittikten 1 gün sonra hamile kaldım tek ilişki öncesi sonrası olsa acaba derim ama olmadı

benim de adetim biteli üç gün oldu, biz de bebiş düşünüyoruz bende böyle birşey duydum,
arkadaşım bana adet bitiminden 10 güne kadar olursa erkek, sonrasında ise kız olur diye söyledi, niye diye sorduğumda ise; kadının yumurtlama döneminin 10 günden sonra başladığını bu yüzden bayanların daha faal olduğunu söyledi, bilmiyorum ne kadar doğru, hoş bana sorsanız kız mı istersin erkek mi diye ,hiç düşünmedim...

biz hayırlısını istiyoruz ,hayırlı evlat nasip etsin Rabbim cümlemize.

yanı ben sunu merak edıyorum..sımdı adetın basladıgı gunudemı sayıcagım yoksa adett bıttıkten sonramı on gun sayıcam. bızde bebek dusunuyoruz esım kız olsun ıstıyor. ama kısmet tabı orası.Allah bılır. benım adetım bu ayın 4unde bıttı. kız olması ıcın 7 ıle 10undamı ılıskıye gırmem lazım kız olabılmesı ıcın?

çok enteresan geldi sanırım bende hamileyim dün öğrendim içim hala bir garip heyecanlıyım hayırlı ewlat olur inş ama ben en çok kızım olsun istiyorum bakalım bekleyip görcez hayırlısı

Ben oğluma adetimin 8ya da 9. Günü hamile kaldım şimdi ikinciyi denedik tabi gönlümden geçen kız olduğu için adetimin 16. Günü ve 17 gecesi yaptık daha belli değil sonucu yazıcam size arkadaşımdan öğrenmiştim bende o da 9. Güanü oğluna hamile kalmıştı herşeyin hayırlısı ve sağlıklısı inşallah ama 1 kız ve 1 oğlan annelerine bakıyorum hep böle değişik tarihler

Ben oğluma adetimin 8ya da 9. Günü hamile kaldım şimdi ikinciyi denedik tabi gönlümden geçen kız olduğu için adetimin 16. Günü ve 17 gecesi yaptık daha belli değil sonucu yazıcam size arkadaşımdan öğrenmiştim bende o da 9. Güanü oğluna hamile kalmıştı herşeyin hayırlısı ve sağlıklısı inşallah ama 1 kız ve 1 oğlan annelerine bakıyorum hep böle değişik tarihler

cnm mutlaka yaz nolur benimde 1 oğlum var bide kzım olsun çok istiyorum kaç aylık hamilesin cnm daha yenimi

Bende bunu nette okuduğumda erkek olur kesin diyordum ama kızım olacak adetim bittikten 1 gün sonra hamile kaldım tek ilişki öncesi sonrası olsa acaba derim ama olmadı

cnm merhanba ne güzel allah sağlıklı sıhhatlı kızını doğurmanı nasip etsin peki nasıl besleniyosunuz eşinle beslenmenin çok etkisi oluyomuş et çok tüketiliyosa ve kafeinli içecekler kuruyemiş falan erkek için bu diyeti kız içinse bol bol maydanoz ıspanak,salatalık bol sebze ve süt ve süt ürünleri siz nasıl besleniyodunuz hamile kaldığında cnm kusura bakma böyle soruyorum ama benimde 2,5 yasında 1 oğlum var birde kzım olmasını çok istiyorum:KK31:

cnm merhanba ne güzel allah sağlıklı sıhhatlı kızını doğurmanı nasip etsin peki nasıl besleniyosunuz eşinle beslenmenin çok etkisi oluyomuş et çok tüketiliyosa ve kafeinli içecekler kuruyemiş falan erkek için bu diyeti kız içinse bol bol maydanoz ıspanak,salatalık bol sebze ve süt ve süt ürünleri siz nasıl besleniyodunuz hamile kaldığında cnm kusura bakma böyle soruyorum ama benimde 2,5 yasında 1 oğlum var birde kzım olmasını çok istiyorum:KK31:

month naber canımmm beni tanıdın mı moonsun88 erginsena zayıflama topiğinden özletin yaaa gelsene erginsena topiğine sohbet edelim azıcık :KK3:

Allah gönlünce versin cnm benimde 1 kızım oldu 3 aylık teyzesi :KK16::nazar::emir_bebek:

Eşim etobur süt ürünleri tüketmez sebze çok sevmez ramazanda hamile kaldım ve ondan önce hergün piknikteydik nerdeyse hep etle beslendi yanında yediği tek sebze patlıcandı :nazar:

month naber canımmm beni tanıdın mı moonsun88 erginsena zayıflama topiğinden özletin yaaa gelsene erginsena topiğine sohbet edelim azıcık :KK3:

Allah gönlünce versin cnm benimde 1 kızım oldu 3 aylık teyzesi :KK16::nazar::emir_bebek:

ayyyy cnm hatırlamazmıyım çok sevindim allah analı babalı büyütsün sağlıklacakla büyüt bebişini ayy ne tatlıdır şimdi o benim yerime öp kızçeni:nazar: bende çok istiyorum kzım olmasını tabi allahım nasip eder insallah cnm bana kız olması için söyliycen bişey varsa söyle nolur sol taraf kız derler sol tarafında kasığında yani hiç hissettinmi bebişini:emir_bebek: bu arada bende 3 kilo verdim rejim yapmadan elma sirkeli suyla ve inanılmaz çok inceldi belim ve göbeğim en çok oraya etkisi oldu

month canımmmm özel bişi yapmadık ben öyle şeylere pek inanmıyorum beslenmeyle alakalı olduguna vs bugün mübarek cuma günü temiz bir kalple iste Rabbimden inşAllah hayırlı saglıklı bir de kızın olur :KK16:

month canımmmm özel bişi yapmadık ben öyle şeylere pek inanmıyorum beslenmeyle alakalı olduguna vs bugün mübarek cuma günü temiz bir kalple iste Rabbimden inşAllah hayırlı saglıklı bir de kızın olur :KK16:

çok sağol cnm aminnn insallah:KK31::KK31::KK31:

Bakalım ben denedim hamile kalacak mıyım ve kalırsam neyim olacak
adetin ilk gününü 1. gün sayarsak 6. günün sonuna doğru ilişki oldu
ve 9 da denemeyi düşünüyorum birde
sonra korunacağım:26:

merhaba yavuz, benzer sitelerde ismini hatırlıyorum, karşılaşıyoruz, Hadi bakalım Allah hayırlısını versin, ben de diğer ay deneyeceğim

merhaba yavuz, benzer sitelerde ismini hatırlıyorum, karşılaşıyoruz, Hadi bakalım Allah hayırlısını versin, ben de diğer ay deneyeceğim

evet canım ben de seni biliyorum
deniyorum uzun bir süredir bakalım ne olacak:26:

aslında kızlar formül basit;

erkek isteyenler kız için çalışacak,kız isteyenler de erkek :KK52:

hep okuyorum,herşeyi yaptık ama tutmadı diye;tutmuyosa tersini yapmak daha mantıklı,bu gadaaa basit:KK14:

Biz özel olarak dua etmedik, ilk çocuğumuz hayırlı sağlıklı olsun yeterki dedik,
geçme mevzuunu da bilemiyorum ama benim reglden önce olmuştu,
kızım olacağı için bu bağlamda doğru olduğunu söyleyebiliriz... :)

X