adetten sonra gün aşırı ilişkiyle hamile kalanlar

internetten 20 tenesini 20 tl ye aldım canım eczanelerde pahalı testin olursa yumurtlama günlerini kesin bilip ona göre çalışırsın... doktor kontrolleri yapıyor eğer bebek sahibi olmaya engelin yoksa ki çok şükür benim yoktu çalışma günlerini söylüyo mesela ben 31-32 günde bi adet oluyorum buradan hareketle yumurtlama zamanım adetin 17-18. günü bana 14-21 arası çalışıp diğer zamanlar cinsel perhiz uygulamamı söyledi dinlenmek açısından...

14-21 arası hergün sonra tamamen kes mi dedi?

14-21 arası hergün sonra tamamen kes mi dedi?

14-21 arası her gün değil canım gün aşırı zaten testle takip edince yumutlamanın başlayıp bittiğini görüyosun ona göre başlayıp ona göre kesiyosun sonra adetin gelene kadar dinleniyosun ki bu da adete 1 hafta kala ilişki olmaması anlamına geliyo

internetten 20 tenesini 20 tl ye aldım canım eczanelerde pahalı testin olursa yumurtlama günlerini kesin bilip ona göre çalışırsın... doktor kontrolleri yapıyor eğer bebek sahibi olmaya engelin yoksa ki çok şükür benim yoktu çalışma günlerini söylüyo mesela ben 31-32 günde bi adet oluyorum buradan hareketle yumurtlama zamanım adetin 17-18. günü bana 14-21 arası çalışıp diğer zamanlar cinsel perhiz uygulamamı söyledi dinlenmek açısından...

merhaba, adet döngümüz sizinle aynı acaba yumurtlama gününüz neydi hamile kaldığınız zaman ?

X