Adetten 4 ve 3 gün önce ilişkiye girdim icime boşalma olmadi fakat zevk suyuyla hamile kalınırmı??

Ayrıca bu site bhcg turnusolu mu? Yazmak yerine test yapsanız daha net sonuç alırsınız

Sabır ya Rabbim 🤦🏻‍♀️ yumurtlama desen, yok. Boşalma desen, o da yok... Bu kadar korkuyorsanız korunun ablacım, genç yaşına yazık
Bi kaç kişiden adetten hemen önce gebe kaldıklarini duydum o yüzden içime bir kuşku düştü ama en guvenilir ilişki de adetten önce ki gunler diyolar kafam karıştı açıkçası

Bi kaç kişiden adetten hemen önce gebe kaldıklarini duydum o yüzden içime bir kuşku düştü ama en guvenilir ilişki de adetten önce ki gunler diyolar kafam karıştı açıkçası
Bi çılgınlık yapıp test yaparsan kafa karışıklığın ortadan kalkar

Sen istemiyorsun diye gebelik olmayacak ketçap mayonez? Korun o halde geri çekilme bir korunma yöntemi değildir her zaman risk vardır hadi hayırlısı 😃

Adetinize 3-4 gün kalması bize bir şey açıklamaz eğer ovulasyon takibi yapmıyorsanız o günlerde de yumurtlamış olabilirsiniz ve prezervatif kullanmadığınız için risk %1-2-3-4 de olsa var. Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir zevk suyunda da sperm bulunabilir 1 sperm hamile kalmak için yeterli olduğuna göre risk var gidip test yapın eğer ilişki üzerinden 15 gün geçtiyse ve regl gecikmeniz varsa, aynı konuyu 2 kere açmak yasak bu arada

Neden bu kadar çok konu açtın anlamadım korunma yöntemlerini öğrenin sonra ilişkiye girin böyle dert etmektense yapmayın

X