Ağlayakta gözden mi olak???

bende anlamadım şimdi biri öyle diyor öbürü başka aşılama çok mu pahalıymış onu bilmiyordum bak :KK53:

işim çıktı geleceğim :KK47:

kız bizim suratsız bilmiyor yaa progestan içtiğimi kadın adetimi anlamadı niye böle düzene soksun diye d.k. hapı verdi
sonrada aşılama çünkü düzenli olması lazım 2. gün iğneye başlanıyomuş iğnenin teki, 400 tl 2 tane versem 800 burdada 400 işlem için alıyolar bide çatlatma iğnesi epey tutacak dedi bilgi verdi işte

ya birde dediğim gibi çok yoğun çok bekliyosun hastanede 5 dr. var ama acaip hepsi yoğun daralıyosun e bende izin alıp gittim strese girdim sonuçta bekledim yaa göstermek için bile bekliyosun

bu diğeri akşam orda sakin beklemek yok ferah ferah kafam rahatlasın diye onada gidim dedim takipte akşam olcak en iyisi burası evimede yakın 7 de bakıyo bide
sonuçta ikiside diğer aya aşılama diyo

Günaydın kızlarr
fundoşum bence önce adetini düzene sokman gerekiyor bi ay dkh kullan iyice sökül ki aşılaman daha verimli olsun. sonuçta bide o kadar para vericeksin.

bende etrafımdaki yoğun baskı ve içimin rahat etmemesinden dolayı ilaçları da kullanmıcam dişimi de çektirmicem :KK14:

lizomm yirmilik dşinmi iyice ağrıyor ben okuyamadım geçmişi
kız adetim düzenli yine gününde geldi öle gelmeside progestandanmış
kullanmıycam canım bide onla vakit kaybedemem

lizomm yirmilik dşinmi iyice ağrıyor ben okuyamadım geçmişi
kız adetim düzenli yine gününde geldi öle gelmeside progestandanmış
kullanmıycam canım bide onla vakit kaybedemem

evet canım 20 likten çekiyorum kaç gündür ama sanki biraz hafifledi belki doğuma kadar bidaha ağrımaz, riske atamam :KK50:

o zaman yine doğal yolla mı deniceksin, bitkisel şeyi kullanıcakmısın? çok sabırsızlanıyorum bende senin için keşke bu ay aşılama yapılsaydı

evet canım 20 likten çekiyorum kaç gündür ama sanki biraz hafifledi belki doğuma kadar bidaha ağrımaz, riske atamam :KK50:

o zaman yine doğal yolla mı deniceksin, bitkisel şeyi kullanıcakmısın? çok sabırsızlanıyorum bende senin için keşke bu ay aşılama yapılsaydı

kendimden biliyorum bi anda kesiliyor epey uzun bi süre olmuyor sonra yine başlıyor yani dayanırım diyosan bekle istersen canım için rahat etmicekse
bi bakmışsın geçmiş ama çok kötü bir ağrı biliyorum
evet canım ya artık mutlu son olsun değilmi bide beni düşünsene yılıyorum sonra yeniden bi umut toparlanıyorum
ya kararsızım tavsiye eden bi dr. sonuçta çokk övdü ısrarla hemen al dedi
bu aylık böle bakalım diğer aya yaptırırım napim 2. gün başlanıyomuş geçti zaten

Gunaydin canlarimmm.herkesler iyidir insallahh

Fundam neler olmus boyleee

Yaa kizlarr dun birsey duydum. Kangru etinin hapi varmis ve hamile kalmayi cok kolaylastiriyormus. Yengemin akrabalarindan ikiside icmisler bu hapi. Ve 2. Aylarinda hamile kalmislar. Yurtdisindan geliomus netten siparis veriyormussun. Bi bakin suna helee.

kendimden biliyorum bi anda kesiliyor epey uzun bi süre olmuyor sonra yine başlıyor yani dayanırım diyosan bekle istersen canım için rahat etmicekse
bi bakmışsın geçmiş ama çok kötü bir ağrı biliyorum
evet canım ya artık mutlu son olsun değilmi bide beni düşünsene yılıyorum sonra yeniden bi umut toparlanıyorum
ya kararsızım tavsiye eden bi dr. sonuçta çokk övdü ısrarla hemen al dedi
bu aylık böle bakalım diğer aya yaptırırım napim 2. gün başlanıyomuş geçti zaten

mutlu son mutlu başlangıç olsun :KK16:
bi zararı yoktur doktor tavsiye ettiyse dene bi canım bişey kaybetmezsin.

ayşecann :KK16::KK16: 12 nisanda detaylın vardı senin dimiii yaa ben giremedim ne oldu anlatsanaa. bebişin nasıl kilosu boyu nasıl :KK16:

mutlu son mutlu başlangıç olsun :KK16:
bi zararı yoktur doktor tavsiye ettiyse dene bi canım bişey kaybetmezsin.

ayşecann :KK16::KK16: 12 nisanda detaylın vardı senin dimiii yaa ben giremedim ne oldu anlatsanaa. bebişin nasıl kilosu boyu nasıl :KK16:

Lizooo gecmis olsun cnm 20 lik disin agrisi cok fenadir:KK43:

Canim guzel gecti cok sukur.fotosunuda atmistimm. Detayliya girdigim gun 22+4 gunluktu. Boy :28 cnm kilo:590 gr. Iyi dedi bunlaradaaa.simdi sirada seker yuklemesi varmis. Oda 25. Haftada yapilacakmis cnm.

Gunaydin canlarimmm.herkesler iyidir insallahh

Fundam neler olmus boyleee

Yaa kizlarr dun birsey duydum. Kangru etinin hapi varmis ve hamile kalmayi cok kolaylastiriyormus. Yengemin akrabalarindan ikiside icmisler bu hapi. Ve 2. Aylarinda hamile kalmislar. Yurtdisindan geliomus netten siparis veriyormussun. Bi bakin suna helee.

canımm sorma valla şimdi doktorun sölediği besin takviyelerine bakıyorum çok ilginç yani kararsızımmm :KK53:

kanguru eti hapımıııııııııııı :KK53::KK53::KK53:

canımm sorma valla şimdi doktorun sölediği besin takviyelerine bakıyorum çok ilginç yani kararsızımmm :KK53:

kanguru eti hapımıııııııııııı :KK53::KK53::KK53:

Evet canim yaaa sunu bi arastirsanaa. Hatta hamile kalan kadinida taniyorum. 4 senelik evlilermiss bu hapi ictikten 2 ay sonra hamile:KK53:
Kangrularin dogurganligi cok yuksekmis.
60 dolar gibi bi rakam duydum hapin maliyeti hakkinda.

Lizooo gecmis olsun cnm 20 lik disin agrisi cok fenadir:KK43:

Canim guzel gecti cok sukur.fotosunuda atmistimm. Detayliya girdigim gun 22+4 gunluktu. Boy :28 cnm kilo:590 gr. Iyi dedi bunlaradaaa.simdi sirada seker yuklemesi varmis. Oda 25. Haftada yapilacakmis cnm.

yaaa bana da özelden yolla ben nasıl buluyum şimdi onları :KK30::KK30: maşallah tosuncuğa nereye saklanmış o kilosuyla :KK9:

Tamam cnm atarim. Baski direk belime. Sabah her yerim uyusmus sekilde kalkiorum artik:)

gece çok hareket edip dönersen biraz azalıyo o sıkıntı ben onu keşfettim. daha karnın büyüyünce alt karın bölgende sancılar kramplar olucak. dönerken inliceksin geceleri :KK50: bide bebek rahatsız olunca sanki dön der gibi ayaklarıyla bastırıyo onun keyfine göre pozisyon :KK1:

Günaydın kızlarrr

Funda valla ben suratsızı sevmediğim için diğerine devam et derim.. Hatta o hastanede yusuf mu ne var ya ona git derim..
Bitkisel şeyleri iyi araştırr

Ayşemm kız o nee ilk deda duydum..

Meryem ana otuydu değil mi mekkkeden gelen sosyalim sen yaptın mı onu ? Birimize gelmişti o ?

Lizim tekrar geçmiş olsun canım

Günaydın kızlarrr

Funda valla ben suratsızı sevmediğim için diğerine devam et derim.. Hatta o hastanede yusuf mu ne var ya ona git derim..

Meryem ana otuydu değil mi mekkkeden gelen sosyalim sen yaptın mı onu ? Birimize gelmişti o ?

sağol benoşum
o kadar çok bitki varki şifalı Allah herşeyin çaresini toprakla sunmuş bize

Günaydın kızlarrr

faruktu sanırım yok gitmem o hastene çok kalabalık çok vakit çalıyor :KK1:
araştırılcak bişeyde yok anam bilgi milgi sitesinde bile ürüne ait bilgi yok ilginç valla
meryem ana otu banada geldiii gidip alamadım amaaa uzakta :KK5:
bu arada kanama başladı yoğun ve sancılı oyy ben nerelere gidemmm :KK5:

kızlar napıosunuz hepinizi özledim soSyALCİM NASIL GİDİYOR HAMİLELİK YENİ HAMİLE OLAN ARMI KIZLAR BEN AYNIYIM DÜN ULTRASONDA İDİM OĞLUMUZ OLUYOR :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:İNŞALLAH DOKTOR ERKEK DEDİ :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:ALLAHIM İSTEYEN HERKEZE NASİP EYLESİN ÖPTÜM HEPİNİZİ

gece çok hareket edip dönersen biraz azalıyo o sıkıntı ben onu keşfettim. daha karnın büyüyünce alt karın bölgende sancılar kramplar olucak. dönerken inliceksin geceleri :KK50: bide bebek rahatsız olunca sanki dön der gibi ayaklarıyla bastırıyo onun keyfine göre pozisyon :KK1:

Günaydın kızlarrr

harekette ediorum lizoo ama yine agirlik yapio istee. biraz disari ciksaa:)

gunaydin benayim hosgeldin. agrilarin bitmis cok sukurr. bundan sonra zaman hizli gecsin ve yeni bebis saglikla gelsin insallah.
vala bende akrabalardan duydum dikkatimi cekti. hemen sizinle paylasayim dedim.
bu arada lizo fotoyu attim mailine.

fundam gelsin daha iyi rahatlarsin ama sancin olmasin :KK43:

faruktu sanırım yok gitmem o hastene çok kalabalık çok vakit çalıyor :KK1:
araştırılcak bişeyde yok anam bilgi milgi sitesinde bile ürüne ait bilgi yok ilginç valla
meryem ana otu banada geldiii gidip alamadım amaaa uzakta :KK5:
bu arada kanama başladı yoğun ve sancılı oyy ben nerelere gidemmm :KK5:
iyi olmuş canım sökülsün iyice ohh, senden haber alamazsak bilelim ki izin aldın. dikkat et kendine :KK16:
kızlar napıosunuz hepinizi özledim soSyALCİM NASIL GİDİYOR HAMİLELİK YENİ HAMİLE OLAN ARMI KIZLAR BEN AYNIYIM DÜN ULTRASONDA İDİM OĞLUMUZ OLUYOR :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:İNŞALLAH DOKTOR ERKEK DEDİ :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:ALLAHIM İSTEYEN HERKEZE NASİP EYLESİN ÖPTÜM HEPİNİZİ
allah sağlıkla kucağına versin canım bi prens daha geliyo :KK16:
harekette ediorum lizoo ama yine agirlik yapio istee. biraz disari ciksaa:)

gunaydin benayim hosgeldin. agrilarin bitmis cok sukurr. bundan sonra zaman hizli gecsin ve yeni bebis saglikla gelsin insallah.
vala bende akrabalardan duydum dikkatimi cekti. hemen sizinle paylasayim dedim.
bu arada lizo fotoyu attim mailine.

fundam gelsin daha iyi rahatlarsin ama sancin olmasin :KK43:

çıkar çıkar bir aya belli olur :KK1:
hemen bakıyorum :KK23::KK23:

X