Ağlayakta gözden mi olak???

Kesinlikle zor o yüzden özel muayenehanesine gitcen iyice de bi doktor olacak tamam ama işte gel gör ki olmuyo şartlar vs..

evet bide ayrılıyolar pat diye ortada kalıyosun
olmuyo aynen
ya ben nasıl rahatladımm ağrı geçti ağrı kesici aldım diye inşallah tekrarlamaz
kanamada oldu ya yoğun ne rahatlıkkk :KK1:
birde takip olacak ya perşembe ve ptesi çağırdı o çok motive ediyor beni

Kızlarr ben geldim
Fundosum gerçekten kader arkadasiyiz :KK1:
Hadi bakalım bu ay yelizin de dediği gibi kafanı rahatlat gelecek ay zaten aşılama olacak diye
Kız o neymiş öyle netten al fln demiş neymiş kız o :KK53: hemen almışsın kuzum :KK1:

Benayim hayirlisiyla gelecek bebişleri mız umutlar hep var kuzu her ay bi hayal kırıklığı bi umut geciriyoruz :KK16:

Bnde randevu alicam dr dan 3.gunu gideyim bi yerden başlamak lazım

Yelizim :KK16:

yaa çok güzel anlattııı şimdide etkilicek ama olmazsa aşılamada inanılmaz desteği olcak dedi eşim içmez vitamini zor veriyorum
o yüzden ona vitaminin yanında k.boynuzu filan dedim bende aldım napm :KK1: kaç senelik dr. yani yazdı verdi elimde ispatı var bişey olursa :KK1:

canım bencede ihmal etme bu ay git bakalım ne dicek aynen 3. gün gitmen en güzeli
evet benoş bekleme süresi geçince bence herşey çok güzel olacak bi kez hamile kaldın bidaha olacağını biliyoruz kafan rahat olsun bu anlamda canım
inşallah bu defa sağlıkla gelcek miniğin

beni çağırdı yaa cumartesi 1. gün sayarsak 6. ve 10. gün gidicem erken değilmi yaa 10. neysede :44:
neyse yumurta oluşursa görürüm en azından nerde oraya yoğunlaşırım :KK9::KK9:

yaa çok güzel anlattııı şimdide etkilicek ama olmazsa aşılamada inanılmaz desteği olcak dedi eşim içmez vitamini zor veriyorum
o yüzden ona vitaminin yanında k.boynuzu filan dedim bende aldım napm :KK1: kaç senelik dr. yani yazdı verdi elimde ispatı var bişey olursa :KK1:

canım bencede ihmal etme bu ay git bakalım ne dicek aynen 3. gün gitmen en güzeli
evet benoş bekleme süresi geçince bence herşey çok güzel olacak bi kez hamile kaldın bidaha olacağını biliyoruz kafan rahat olsun bu anlamda canım
inşallah bu defa sağlıkla gelcek miniğin

beni çağırdı yaa cumartesi 1. gün sayarsak 6. ve 10. gün gidicem erken değilmi yaa 10. neysede :44:
neyse yumurta oluşursa görürüm en azından nerde oraya yoğunlaşırım :KK9::KK9:

Kuzum merak ettim dr un söylediği karışımı özelden yazsana bakayım bnde
Ya benimkide zar zor içiyor midesini bulandiriyo :KK1:
Bu sefer farklı dra gidicem cnm iyi ilgili bi dr varmış ama erkek mecburen gidicem :26:

Ay bnde dün trend ten aldım bişiler bugün kargoya vermişler şaşırdım valla hizlanmislar :KK53:
Saç bakımı içinde bişeyler aldım

Kuzum merak ettim dr un söylediği karışımı özelden yazsana bakayım bnde
Ya benimkide zar zor içiyor midesini bulandiriyo :KK1:
Bu sefer farklı dra gidicem cnm iyi ilgili bi dr varmış ama erkek mecburen gidicem :26:

Ay bnde dün trend ten aldım bişiler bugün kargoya vermişler şaşırdım valla hizlanmislar :KK53:
Saç bakımı içinde bişeyler aldım

canım link verdi kendi üyeliğine giriyomuşum öle nette araştırdım başka bişyerde yok sadece youtubede videosu var
açılıyomu sende youtube o linki yollimde bak women var kadın için man de erkek için :KK1: ya neticede 120 adet hap
solgarın bi vitaminini alıyosun oda en az 40 tl bunun içinde tüm vitamin mineral doğal meyve özleri besin takviyeleri var :KK1:

canım link verdi kendi üyeliğine giriyomuşum öle nette araştırdım başka bişyerde yok sadece youtubede videosu var
açılıyomu sende youtube o linki yollimde bak women var kadın için man de erkek için :KK1: ya neticede 120 adet hap
solgarın bi vitaminini alıyosun oda en az 40 tl bunun içinde tüm vitamin mineral doğal meyve özleri besin takviyeleri var :KK1:

Yolla kuzum aciliyo youtube
Her hastasına oneriyomu acaba kuzum seninkide vitamini kullandı dimi

Yolla kuzum aciliyo youtube
Her hastasına oneriyomu acaba kuzum seninkide vitamini kullandı dimi

yolladım canım bi açsana doğru videomu sesini açamıyorum yanımd biri oturuyo :KK1:
bi dinle hele
içiyo canım arada bazı akşamlar unutuyor ama

Benosummm bi yandan da bu dinlenme sureci sana iyi gelecekk sonra da tam gaz calismalar baslasinnn :KK9: Allah tez vakitte tekrar versin insallah bebegini bu kezz saglikla insallahhhh

Twinimmm kiz senn adet olmussunn
Hayirlisii ne diyelimm git bakalim toktoraa takibe alsin senii

Fundamm iyi hadii kullan bakamm takviyenii pekii bu aksam gittigin yer hastane mii orda aşilama yapiliyo muu sen simdi yine doktora yalan soyleyemeyipp yada dogru soyleyemeyipp iki yerde aşilama yaptirma da :KK9: dilin yokk seninnn onu da yaparsinn :KK9:

Benim kafa rahat valla bi beklentim yokk suratim sivilce doldu ilkkez bukadar cok sivilcem varr hormonlarr horon teptiginden galibaa :KK9:

evet genelde kapalı ondan dedim kuzu benimki açık
ayy yakın arkadaşım aradıı ağlayarak dayısı intihar etmiş kendini zeytin ağacına asmışşş bursada çok kötüüü çok acı bi olay :KK14:

Benosummm bi yandan da bu dinlenme sureci sana iyi gelecekk sonra da tam gaz calismalar baslasinnn :KK9: Allah tez vakitte tekrar versin insallah bebegini bu kezz saglikla insallahhhh

Fundamm iyi hadii kullan bakamm takviyenii pekii bu aksam gittigin yer hastane mii orda aşilama yapiliyo muu sen simdi yine doktora yalan soyleyemeyipp yada dogru soyleyemeyipp iki yerde aşilama yaptirma da :KK9: dilin yokk seninnn onu da yaparsinn :KK9:

Benim kafa rahat valla bi beklentim yokk suratim sivilce doldu ilkkez bukadar cok sivilcem varr hormonlarr horon teptiginden galibaa :KK9:

Kuzum evet oldum gidicem bakayım bu më diycek
Cnm senin hormonlar farklı tepkiler veriyo tabi inş miniğin gelecek cnm

hastane kız kocaman bizim evin orda 2 yıl oluyo açılalı bide bizim ora kalabalık bi semt değil çok yoğun olmayan biyer kadın bide belli günler 21 e kadar orda yaa

gurban benim niyet şüle hani 2 kez yapılıyomuş yaa ama bu sistemde çıkıyomu takıldığım nokta bu görürmü biri diğerini neyse
şuan için çok şükür maddi anlamda sıkıntı yok ki ne için çalışıyorum tek dileğim bebeğimizin olması bu yolda max. 1500 tl çok değil bana göre
o sebepten yelom bu ay bu kadınla takiple deneyip sonra olmazsa gidip aşılama derse yaptırmak
sonraa tutmazsa benim ve benoşun biricik doktorumuza :KK1: gidip d.k. hapı kullandım adetim düzene girdi 2. günüm hadi aşılama yapak dicem :KK17::KK17:

sivilceyi ilaçlar yapmış olabilir
bende bu takviyeden korkuyom sivilce yaparmı diye ama e vitaminide var içinde o cildi güzelleştirirmiş

Kızlar bende randevu aldım perşembe gününe ..
Fundosss yazın istanbula gelioz kız :KK1:

Son düzenleme:
Twinimm hayirlisi cancagizimm
Suanda belki kistlerim gecmedi belki artti belki gecti bilmiyorum ama bilmedigim İcin mutluyum yanii doktora gidincee dunyalar basima yikiliyor her seferinde :26:

Funda anladiysam ne oliimm :KK53:
Sen simdii yum takibini akşamlari gittigin hatuna yaptirican bi ay tamamm.
İlk aşilamayi da ona mi yaptirican yoksa suratsiza mii oyle bi anlatmissin kii ikinci aşilamayi senle benosun gittigi yerde yaptirican anlami cikardimm :26:
Asilama degil ama ilaclarini sistemden gorebilir belkii ama bilmiomm

Kızlar bende randevu aldım perşembe gününe ..
Fundosss yazın istanbula gelioz kız :KK1:

sendemi perşembe gidiyon hadi bakalım hayırlı haberlerle gel canım
b.k var gelin anasını satim :KK1: ne tarafa geliyonuz kızzz hangi yakayaa hangi semteee :KK53:

Twinimm hayirlisi cancagizimm
Suanda belki kistlerim gecmedi belki artti belki gecti bilmiyorum ama bilmedigim İcin mutluyum yanii doktora gidincee dunyalar basima yikiliyor her seferinde :26:

Funda anladiysam ne oliimm :KK53:
Sen simdii yum takibini akşamlari gittigin hatuna yaptirican bi ay tamamm.
İlk aşilamayi da ona mi yaptirican yoksa suratsiza mii oyle bi anlatmissin kii ikinci aşilamayi senle benosun gittigi yerde yaptirican anlami cikardimm :26:
Asilama degil ama ilaclarini sistemden gorebilir belkii ama bilmiomm

evet kızzz akşam gittğim yeni bulduğum doktora yaptırcam takibide ilk aşılamayıda eğer hemen yeni adette yapalım derse
çünkü bizim ciddi doktor hap verdi yaa düzene girince 2. gün gel dedi
oda öbür aya kalsın tutmazsa :KK1:

evet şey geldi aklıma sisteme girip ilaç yazsaydı progestanı görürdüüü ama direk reçeteye girip verdi, doğum kontrolhapını

Ayy funda sen beni delirtcenn
Sakinn kafana goree ardarda oyle aşilama yaptirtmaa doktora danişmadan
Yani sirf o doktor bilmesin diye arka arkaya yaptirirsan onceki ay yaptirdigini soylemezsenn kendine zarar vermis olabilirsinn ona dr karar versinn belki dinlenmen gerekebilirr o ilaclar yumurtaliklari uyariyorr yumurtaliklari uyarmasi demek beyindeki hipofiz bezini uyarmasi demek oyle basit degil yanii bakk hormon dengesizligi berbat bisey bende ne duzen kaldi ne biseyy saat gibi işlerken adetlerimm :26:

Fundos harbiden kız hormonlar tavan yapıo ya aslında yum zaten gelişiyor bi iğne vurulsa daha mantıklı değilmi boş yere hormon vermeye gerek yookki herkesin yum u farklı çalışıyo sonuçta

:KK53: gelmiyek mi kuzu .. kız bilet ucuzdu bizde aldık :KK9: Üsküdar kuzum yakın mi size

Ayy funda sen beni delirtcenn
Sakinn kafana goree ardarda oyle aşilama yaptirtmaa doktora danişmadan
Yani sirf o doktor bilmesin diye arka arkaya yaptirirsan onceki ay yaptirdigini soylemezsenn kendine zarar vermis olabilirsinn ona dr karar versinn belki dinlenmen gerekebilirr o ilaclar yumurtaliklari uyariyorr yumurtaliklari uyarmasi demek beyindeki hipofiz bezini uyarmasi demek oyle basit degil yanii bakk hormon dengesizligi berbat bisey bende ne duzen kaldi ne biseyy saat gibi işlerken adetlerimm :26:

Fundos harbiden kız hormonlar tavan yapıo ya aslında yum zaten gelişiyor bi iğne vurulsa daha mantıklı değilmi boş yere hormon vermeye gerek yookki herkesin yum u farklı çalışıyo sonuçta

ayy biri por.. konusu açmışş herkeşler ordaaa bende takıldım kaldım kusura bakmayın hatunlar :KK9:
gel canım gellll iyi yapmışsınızzz erkenden almaklaaa bana değil canım ayşeme yakın orası ben uzağım orayaaa

taam beee yaptırmıycam bencede saçmaa
şimdi bu ay takip olsun öbür ay düzenli gelirse adet benimkine giderim heralde bakalım
yalnız bu kadın yine progestan yazarmı kızzz takipten sonra ya o adetimi öle yapıyo galibaa

ay bilmiyom twinim bu ayda bi çıksında hele takipsiz belki kendim doğal yoldan yaparım dinşencem bi süre bilmiyom
bizim doktor dedi çünkü sorun yok istersen bekle birazz

ayy biri por.. konusu açmışş herkeşler ordaaa bende takıldım kaldım kusura bakmayın hatunlar :KK9:
gel canım gellll iyi yapmışsınızzz erkenden almaklaaa bana değil canım ayşeme yakın orası ben uzağım orayaaa

taam beee yaptırmıycam bencede saçmaa
şimdi bu ay takip olsun öbür ay düzenli gelirse adet benimkine giderim heralde bakalım
yalnız bu kadın yine progestan yazarmı kızzz takipten sonra ya o adetimi öle yapıyo galibaa

ay bilmiyom twinim bu ayda bi çıksında hele takipsiz belki kendim doğal yoldan yaparım dinşencem bi süre bilmiyom
bizim doktor dedi çünkü sorun yok istersen bekle birazz

Verse de kullanma
Yada istemiyorum kullanmak dersinn allah allahh :KK9: zorla mii
Buarada hayıt da hipofiz bezini uyarip kadinlik hormonlarini tetikliyormuss
Ulenn belki beni o hayıt yapti boylee :KK1:

X