Ağlayakta gözden mi olak???

ayy biri por.. konusu açmışş herkeşler ordaaa bende takıldım kaldım kusura bakmayın hatunlar :KK9:
gel canım gellll iyi yapmışsınızzz erkenden almaklaaa bana değil canım ayşeme yakın orası ben uzağım orayaaa

taam beee yaptırmıycam bencede saçmaa
şimdi bu ay takip olsun öbür ay düzenli gelirse adet benimkine giderim heralde bakalım
yalnız bu kadın yine progestan yazarmı kızzz takipten sonra ya o adetimi öle yapıyo galibaa

ay bilmiyom twinim bu ayda bi çıksında hele takipsiz belki kendim doğal yoldan yaparım dinşencem bi süre bilmiyom
bizim doktor dedi çünkü sorun yok istersen bekle birazz

Kuzum senin böyle basliklara takilmana kopuyorum:KK9:
Degisiklik olsun kuzu ne yapalım geçn yaz baya gezmistik..
Kuzum valla kafan karışmasın böyle 2 dr fln hayırlısı olsun Rabbim en doğrusu neyse ona yonlendrsin :KK16:

Verse de kullanma
Yada istemiyorum kullanmak dersinn allah allahh :KK9: zorla mii
Buarada hayıt da hipofiz bezini uyarip kadinlik hormonlarini tetikliyormuss
Ulenn belki beni o hayıt yapti boylee :KK1:

Kuzum senin böyle basliklara takilmana kopuyorum:KK9:
Degisiklik olsun kuzu ne yapalım geçn yaz baya gezmistik..
Kuzum valla kafan karışmasın böyle 2 dr fln hayırlısı olsun Rabbim en doğrusu neyse ona yonlendrsin :KK16:

benimde aklıma geldi bi ara valla bişey kullanmak yo kartık şu takviyem gelsinde :KK9:

napim ruhsuzsunuz ayol :KK9::KK9::KK9: orası kımıl kımılll :KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlarrr selamm

Bizde akşam üzeri küçükçekmece tarafına deniz kenarına akşam yemeğine piknik yapmaya gittik hava aldım biraz :KK9:
Öncesinde de avm ye git ev eşyalarına baktık annemle :KK9:

Bugün az ağrım oldu ama şükür iyileştim ama dün hiç kanama yok dedim ya bugün oluk oluk geliyo sanki adet oluyorum :KK9: ne dengesiz bi durummuş :KK9:

günaydın kızlar dün gelemedim hiç çok yoğundum :KK6:

fundoş yazdıklarından hiç bir şey anlamadım kız okudum ama :KK1: senin bu bebek gelecek ama nasıl gelecek hepimiz şaşıracağız :KK1:

Kızlarrr selamm

Bizde akşam üzeri küçükçekmece tarafına deniz kenarına akşam yemeğine piknik yapmaya gittik hava aldım biraz :KK9:
Öncesinde de avm ye git ev eşyalarına baktık annemle :KK9:

Bugün az ağrım oldu ama şükür iyileştim ama dün hiç kanama yok dedim ya bugün oluk oluk geliyo sanki adet oluyorum :KK9: ne dengesiz bi durummuş :KK9:

günaydın kızlar dün gelemedim hiç çok yoğundum :KK6:

fundoş yazdıklarından hiç bir şey anlamadım kız okudum ama :KK1: senin bu bebek gelecek ama nasıl gelecek hepimiz şaşıracağız :KK1:

Günaydın kızlar :KK16::KK16:

Günaydınnnn ballarrrr :21::21:

benoşşşş o kalabalık içindemiydin sendeee geçtik ordan :KK9::KK9::KK9: ohh ne iyi gelmiştirrr
kız aynı ben dün benimde çok yoğundu yaa halbuki akşam gitiğim dr. tamam bitti bu kadar daha gelmez bişey dedi rahim duvarından anlamışmış :KK1: yarın gidince dicem çok yoğun geçti birde akşam bir sancı tuttu kıvrana kıvrana uyumuşum

sosyalimmmm bencede hiç dillendirmeyip umudu kestiğimiz bi zaman olcak heralde artık hepimiz yorulup pes ettiğimizde :KK25:

lizomm günaydın 20 lik den naaber:KK1:

Günaydınnnn ballarrrr :21::21:

benoşşşş o kalabalık içindemiydin sendeee geçtik ordan :KK9::KK9::KK9: ohh ne iyi gelmiştirrr
kız aynı ben dün benimde çok yoğundu yaa halbuki akşam gitiğim dr. tamam bitti bu kadar daha gelmez bişey dedi rahim duvarından anlamışmış :KK1: yarın gidince dicem çok yoğun geçti birde akşam bir sancı tuttu kıvrana kıvrana uyumuşum

sosyalimmmm bencede hiç dillendirmeyip umudu kestiğimiz bi zaman olcak heralde artık hepimiz yorulup pes ettiğimizde :KK25:

lizomm günaydın 20 lik den naaber:KK1:

dişimin ağrısı baya hafifledi ilaç kullanmıyorum
benim bugün hiç enerjim yok, belim de ağrıyor, hayalet gibiyim.
hiiiiçbişey yapasım yok :KK19::KK19::KK19: bitsede gitsek :KK37:

dişimin ağrısı baya hafifledi ilaç kullanmıyorum
benim bugün hiç enerjim yok, belim de ağrıyor, hayalet gibiyim.
hiiiiçbişey yapasım yok :KK19::KK19::KK19: bitsede gitsek :KK37:

daha yeni başladıkkk çok zorrr :KK1: kız bizim ev bir curcuna varyaaa çok alıştık gittiklerinde ne zor olacak yaaa :KK5: çok tatlılarrr
türkçede bilmiyolar çat pat ama ne desem anlıyolar kıyamam yaaa akşam olsada eve gitsem diye sabırsızlanıyorummm :KK53::KK53::KK53:

1 defa kullandım canım evet ovitrelle iğne vuruldum karından sağlı sollu 10 yumurta vardı doktor şaştı kaldı bekleyelim korun dedi ben ısrar ettim beşiz bile olabilir dedi :KK9:
ben ısrarla denemek istiyorum dedim
adet olup gidince şok oldu :KK9:

epey yumurtan olmus ne guzel benım klomenle bıle bı tane oluyo.

Selam kızlarrr

Kadının adıda suratsız kaldı haa :KK9:
İniAllah fundam dertsiz tasasız tek seferde tutar..

Ayşemm yelizim yeniden merhaba olsun sizede

Twincan üzülme tatlım varsın sağlıklı gelsinde bebel bi ay daha beklemiş ol..

Evli mutlu arkadaşım seninde inşAllah tez zamanda hayırlsı ile gelir bebişin Allah yardımcın olsun çok zor bu durumlar..

Benim şu anda kafam rahat ama bekleme dönemim bittikten sonra ne olur işte onu bilmiyorum :KK43:

amın canm sagol hayırlısı ıle hep bırlıkte alırz ınsallah guzel haberlerı

hastane kız kocaman bizim evin orda 2 yıl oluyo açılalı bide bizim ora kalabalık bi semt değil çok yoğun olmayan biyer kadın bide belli günler 21 e kadar orda yaa

gurban benim niyet şüle hani 2 kez yapılıyomuş yaa ama bu sistemde çıkıyomu takıldığım nokta bu görürmü biri diğerini neyse
şuan için çok şükür maddi anlamda sıkıntı yok ki ne için çalışıyorum tek dileğim bebeğimizin olması bu yolda max. 1500 tl çok değil bana göre
o sebepten yelom bu ay bu kadınla takiple deneyip sonra olmazsa gidip aşılama derse yaptırmak
sonraa tutmazsa benim ve benoşun biricik doktorumuza :KK1: gidip d.k. hapı kullandım adetim düzene girdi 2. günüm hadi aşılama yapak dicem :KK17::KK17:

sivilceyi ilaçlar yapmış olabilir
bende bu takviyeden korkuyom sivilce yaparmı diye ama e vitaminide var içinde o cildi güzelleştirirmiş

canm aşılama da ıgne vurdgun ıcın rapor cıkarıyorsun. ve bu raporlarda sistemde görünüyo. en guzelını yapmıssın aslında cok klomen kullanmamakla.
benım bu ay 6. klomenım ıyı mı bu kadar kullanmak kötu mu bılmıyorum

epey yumurtan olmus ne guzel benım klomenle bıle bı tane oluyo.

amın canm sagol hayırlısı ıle hep bırlıkte alırz ınsallah guzel haberlerı

canm aşılama da ıgne vurdgun ıcın rapor cıkarıyorsun. ve bu raporlarda sistemde görünüyo. en guzelını yapmıssın aslında cok klomen kullanmamakla.
benım bu ay 6. klomenım ıyı mı bu kadar kullanmak kötu mu bılmıyorum

çok yumurta olması önemli değil ama bir tane olsun kaliteli olsun döllesin canım
bak 10 yumurta ama sonuç negatifti:KK31:

çok kullanmışsın klomen yaa ben bir defa kullandım hatta bir daha kullanmak istedim işte dr film çekelim dedi
klomene gerek yok yumurta oluşumunda sorun yok dedi

ezocannn hoşgeldin nasılsın canı meşin nsıl:26:

çok yumurta olması önemli değil ama bir tane olsun kaliteli olsun döllesin canım
bak 10 yumurta ama sonuç negatifti:KK31:

çok kullanmışsın klomen yaa ben bir defa kullandım hatta bir daha kullanmak istedim işte dr film çekelim dedi
klomene gerek yok yumurta oluşumunda sorun yok dedi

ezocannn hoşgeldin nasılsın canı meşin nsıl:26:

Cnm bn soktayim kv esim okdr cabuk atlattilarki:KK53: 10gun sonrada komsularinin oglu vefat etti trafik kazasi oda ne brbat bi yil bole fundam allahim birini atlatamadan bi gencecik daha:KK53:

Cnm bn soktayim kv esim okdr cabuk atlattilarki:KK53: 10gun sonrada komsularinin oglu vefat etti trafik kazasi oda ne brbat bi yil bole fundam allahim birini atlatamadan bi gencecik daha:KK53:

nasıl yani normal hayatlarınamıu döndüler yaa Allah sabrını veriyordur diyecem ama insan düşünüyor Allah korusun ama çok zorrr atlatmak
ayy yinemi trafik kazası :KK5:

X