Ağustos 2013 Anne Adayları Buraya.... ::)))))))

cnmcmm en son bronsit astim olabilir demistin :KK43: ne oldu ? yok oyle birsey , iyilestiniz di mi ?

ah canım tam iyileşmişti bu sabah yine tıkandı, çok korktum. sonra burnunu çektim damla damlattım hafif bir hırıltıyla uykuya daldı. daha tam iyileşmedi yani. doktor iyi takip etmemi, her an tekrar havaya ihtiyacı olabileceğini söyledi. ciğerlerine inmiş olduğu için ilerki yaşlarda kronik astımı olabilir :KK43: zayıfladıda tosunum nazar değdi minişime. bak teyzesi ne oldu oğluma. öyle nefesi daralmışki maskeye eliyle yapıştı, rahatlayıncada uyudu bitanem

$06012014278.jpg

bu arada bende yoğurt mayalamaya başladım. öyle sevdiki sıpa çok güzel yiyo. şimdilik azar azar veriyorum.

ah canım tam iyileşmişti bu sabah yine tıkandı, çok korktum. sonra burnunu çektim damla damlattım hafif bir hırıltıyla uykuya daldı. daha tam iyileşmedi yani. doktor iyi takip etmemi, her an tekrar havaya ihtiyacı olabileceğini söyledi. ciğerlerine inmiş olduğu için ilerki yaşlarda kronik astımı olabilir :KK43: zayıfladıda tosunum nazar değdi minişime. bak teyzesi ne oldu oğluma. öyle nefesi daralmışki maskeye eliyle yapıştı, rahatlayıncada uyudu bitanem

Eki Görüntüle 930202

kıyamam ben sana yaaa allahım şifa ver cok geçmiş olsun benim yeğenimde böyle oluyor çok çok gecmiş olsun

Eki Görüntüle 930202

ah canim benim cok gecmis olsun icim sizladi nazara gelmis.allah acil sifalar versin cabucak iylesin insaallah

Kızlar bugün 6.ay aşımızı olduk 2 bacak bi kol bi ağızdan 4 tane perişan oldu kuzum sabahtan beri ağlıyo ateşi çıktı normalde aşıdan önce yarım paranox fitil koyuyordum bu sefer vermedim çok kötü yaptı daha yeni uyudu ama mıkır mıkır uykusunda da ağlıyo bu gece işimiz zor

Kızlar bugün 6.ay aşımızı olduk 2 bacak bi kol bi ağızdan 4 tane perişan oldu kuzum sabahtan beri ağlıyo ateşi çıktı normalde aşıdan önce yarım paranox fitil koyuyordum bu sefer vermedim çok kötü yaptı daha yeni uyudu ama mıkır mıkır uykusunda da ağlıyo bu gece işimiz zor

ayy kıyamam cnm ya 6. ayda 4 tanemiymiş :S içim parçalanıyor benimkide yıkıyor ortalığı facede ekleyen ekleyene ne zamandır girmiyodum bende ekliyim seni dilek elif eylül olarak gelecek

Eki Görüntüle 930202

ay kuzum benim rabbim şifa versin inşallah bizde yeni atlattık ama 1 2 gün burnumuz aktı sadece bu kadar ağır atlatmadık cnm kıyamam dikkat edin kendinize

Eki Görüntüle 930202

ayy icim parcalandi yaa..kuzucum benimmm.. :KK43: Rabbim sifalar versin...Insallah bir daha olmaz...ayy yavrum nasil tutmus yaa .. :KK43:

ayy uykusunda aglayinca insan daha bi kotu oluyo di mi :KK43: insallah iyi gecmistir geceniz cnmmm..

Eki Görüntüle 930202

VCanım cok gecmiş olsun.. yengemn bebegide böyle.. Bilmiyorum yedirme alışkanlığın düzenin nasıl neyden kaynaklanıyor ama etrafımda görüyorum yengeme de hep söylüyorum cocugu cok sık yedirmeyn azına surekli bişeyler vermeyn.. rast geliyorum hep böyle olan cocuklarda astım nefes problemi cıkıyor karşıma.. bu rahatsızlıklara sebep oluyor cunku.. ilerde problem yaşamayın.. yengem surekli hava veriyor evde.. yarım saatte bi saatte bi emzirip yediriyodu.. ideal 2-3 saat arasıdır en az.. :KK66:

bu arada bende yoğurt mayalamaya başladım. öyle sevdiki sıpa çok güzel yiyo. şimdilik azar azar veriyorum.

cnm senin ufaklik benimkinden sonra ..4.5 aylik falan degil mi ? sanki erken gibi..cunku gelisimide iyi degil miydi ?ben bile henuz baslamadım..

dr mu dedi basla die ? bana erken dedi bizim dr ..

Slm kıZlar. Bebişleri hasta olanlara geçmiş olsun acayip bir Salgın var.
Sanırım herkes giriyor oluyor yorum yapmaya fırsat olmuyor. Bende hep okuyorum. Face gelince Neslihan bütün akarsu olarak ekleyebilirsiniz? Ordan bilgi alışverişi yaparız.
Öperiz sizleri :)

Slm kıZlar. Bebişleri hasta olanlara geçmiş olsun acayip bir Salgın var.
Sanırım herkes giriyor oluyor yorum yapmaya fırsat olmuyor. Bende hep okuyorum. Face gelince Neslihan bütün akarsu olarak ekleyebilirsiniz? Ordan bilgi alışverişi yaparız.
Öperiz sizleri :)

senin adresin cıkmıyor ekliyecektim?

Eki Görüntüle 930202

offff.... kıyamam yaa.. gözlerim doldu Allah şifa versin tez elden insallah.. sanada sabır versin canım benim. Geçmiş olsun.

bende salgından korkuom 1 aydır yawrumu dışarı çıkarmıom bende işten eve - evden işe hiç biyere gitmiyor kimseyle görüşmüyor kimseyi evime almıyorum .. ne yapayım.. yafrumu doktora bile götürmedim hastalık salgın heryer heryer.. aman dikkat edelim yafrularımııza.. kendimize ve eşimize de..

kızlar bende face de lili çanba :) instagram daha aktif kullanıyrum oda lili çanba ekyebilirsiniz isterseniz sevgiler..

VCanım cok gecmiş olsun.. yengemn bebegide böyle.. Bilmiyorum yedirme alışkanlığın düzenin nasıl neyden kaynaklanıyor ama etrafımda görüyorum yengeme de hep söylüyorum cocugu cok sık yedirmeyn azına surekli bişeyler vermeyn.. rast geliyorum hep böyle olan cocuklarda astım nefes problemi cıkıyor karşıma.. bu rahatsızlıklara sebep oluyor cunku.. ilerde problem yaşamayın.. yengem surekli hava veriyor evde.. yarım saatte bi saatte bi emzirip yediriyodu.. ideal 2-3 saat arasıdır en az.. :KK66:

canım sadece anne sütü alıyo. yemekle alakalı değil, ağır bir grip mikrobu kapmış, ciğerleri dolmuş. birden hızla ilerledi hastalık. şimmdi ciğerleri temizlendi çok şükür ama hala balgam sökmeye çalışıyoruz, burnu tıkanıyo, nazal aspiratörle çekiyorum, damla sprey falan kullanıyoruz. şu kadarcık ömründe bir sürü ilaç aldı yavrum yaaa :KK43:

cnm senin ufaklik benimkinden sonra ..4.5 aylik falan degil mi ? sanki erken gibi..cunku gelisimide iyi degil miydi ?ben bile henuz baslamadım..

dr mu dedi basla die ? bana erken dedi bizim dr ..

ona bazen tattırıyorum sadece daha çok kendim yiyorum süte yarasın diye....

arkadaşlar merhaba,ben de doğum yaptığımdan beri okuyup çıkanlardanım. bi türlü yazmaya fırsat olmuyor.
bebişi rahatsızlanan arkadaşlar geçmiş olsun.
biz de 5,5 aylık olduk. kolik dönemimiz oldu atlattık çok şükür. şimdide geçiremediğimiz burun tıkanıklığımız var. dr.umuz 9 aya kadar normal dedi ama geceleri 40 dk. da bi uyanıyor, uyuyamıyor dolayısıyla huzursuz, huysuz oluyor.
burun tıkanıklığına çözümü olan varsa önerilerinizi bekliyorum.
bebişlerinizle sağlıklı, mutlu günler diliyorum :)

bu arada ben shuku :) hesabımın şifresini unutunca yeni hesap açmıştım. yine unuttum bunu açtım artık :))

X