Ağustos Anneleri Göbekleriniz Çıktı mı Ve Kaç Kilo Aldınız?

ben bu gün itibariyle 25 + 1 oldum.sabah tartıldım: 60.500 gr olmuşum. 54 le başlamıştım hamileliğe...
yani 6.500 gr almışım.bundan sonra yavaşlamamız gerekiyor.

makarna seviyorum.(özellikle salçalı )
pilav tüketmiyorum.yapan olursa hamur işlerine bayılırım.ama bende pek yapmadığım için ancak yapılan yerlerde tüketiyorum.yani nadiren....
ekmek çok az yerim.
çok su içiyorum.
hergün çikolatamız var.
ceviz - badem yiyorum her gün
meyve yerim

görenler iyi gidiyorsun, kilo almamışsın diyor.ama kendimi ağırlaşmış hissediyorum.çünkü 10 senedir hep 54 kilo civarındaydım.ilk kez bu kadar kiloya çıktım.ayrıca elim ayağım şişiyor.

hedefim 65-66 kg ile hamileliği bitirmek...

ya ben napcam ben cok almışım 53 te hamile kaldım şimdi 65 oldum ve bugün 25bitti normalmi

bi günde nelerden ne kadar tüketiyorsun arzucum.12 kg almışsın.biraz fazla sanki...çok kalorili gıdalardan uzak durmamız gerekiyor.kilodan korkumuz yok...nasılsa vgeririz.ama aşırı kilo artışı şeker - tansiyona neden oluyor.ayrıca doğumda zorlaşıyor.bol sıvı tüketmeni öneriyorum canım arkadaşım...

kızlar bende 52 kiloylan hamile kaldım. suan 59 a yaklaştım... sanırsam galibaa 64-65le doğuma giderim... ben çok dikkat ediyorum yediklerime, makarnayı fazla tüketmemeye çalışıyorum, suyu günde2-3 ltden fazla içiyorum, hamur işlerini biraz kaçırıyoeum sanırım, kekdi, pastaydı, poğacaydı falan hem yapmasını hemde yemesini severim. ama kilo almaya müsait bir bünyem yok. o yüzden de aldığım kiloları çabuk vereceğimi düşünüyorum. süt, yoğurd ve meyveyi ihmal etmemeye çalışıyorum. ama bebeişim nedense 3-4 gün geriden geliyor yaaa... sanemciğimin bebeğide maşallah tostombalak...

ay ne güsel hala 4-5-6 kg alanlar var sadece ahh ahh ben nasılım kızlar 9 kg aldım,dediğim gibi yarım dünyayım di mi?
sizlerde sadece göbüş var,benim kız her türlü büyüttü beni :))) hem arka hem göbüş tocaman.zaten popom küçük değildi,kızlar büyütür derler yaa benim ki büyütmeyi abarttı velet :)))

bu arada benimde hergün akşam yemeğinde mutlaka sebzem var,bağırsaklarım katılaşmasın hemoroid olmıyım diye 2-3 günde bir mutlaka kabak yiyorum.cola falan zaten ,içmiyorum,ekmek günde kahvaltı dahil 3 dilim falan. sanem gibi hergün mutlaka ya dondurma yada çikolatamız var. makarnaya hayır diyemiyorum. 2 lt su içiyorum.ama ağzım boş durmak istemiyor çıldırıcam. neyseki cipsti kuruyemişti hiç sevmem

bende hiçç agzım boş dursun istemiyorum ekmekte çok yiyorum özlelikle kahvaltıda geri kalan yediklerim belli deil canım ne isterse onu yapıp yemeye çalşiyorum valla ama hep yiyorum orası kesin :)))

Kizlar ben 26+4 haftalik hamileyim 7 kilo aldim.Bana doktorum dediki yogurdu peyniri ve sütü hamileler diet olarak tüketmeliymis cünkü diet süt ürünlerinde daha cok kalsiyum varmis ve vücut daha az yag depolarmis aklinizda bulunsun ben hep az yagli diyet süt ürünleri kullaniyorum

26+3 hamileyim 5 kilo aldım vereceğimi bilsem hiç kilo almaktan korkmuyorum ama bu aydan itibaren kilolar bizi bekliyor

bende 28.haftadayın ve 7 kilo aldım dr normal 5-7kiloya kadar alabilirsin dedi ama ben korkuyorum çok yemiyorum dikkat ediyorum ama nasıl alınıyor bilmiyorummm:KK43:(

merhaba tatlı anne adayları bende bugün 26+6 haftalık hamileyim 62 kilo ile başladım 66 kiloyum şuan bebeğimin kilosu 1 hafta önde maaşallah.boyum 1.71 oyüzden leblebi yutmuş solucan gibiyim ve bir prensesim olacak inşallah:KK1:

$20140613_000734-1.jpg $20140613_000730-1.jpg $20140613_000730-1.jpg daha 8 hafta var ne olack bu göbüss

Kizlar ben 26+4 haftalik hamileyim 7 kilo aldim.Bana doktorum dediki yogurdu peyniri ve sütü hamileler diet olarak tüketmeliymis cünkü diet süt ürünlerinde daha cok kalsiyum varmis ve vücut daha az yag depolarmis aklinizda bulunsun ben hep az yagli diyet süt ürünleri kullaniyorum

Canim diet ürünler işlenmiş olduğu için hamilelikte tavsiye edilmiyor oyuzden en güzeli normal yagli sut yoğurt peynir :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bugün 30 +0 günümüzün içindeyiz. Oğlumu kucağıma almak için sabırsızlanıyorum :)

karnım baya büyüdü hatta gören ikiz mi hamilesin diyor. toplam 12 kilo aldım umarım doğumdan sonra kilolarımdan kurtulurum yoksa tombiş birşey olucam :)))

X