Aile evi geçimsizliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Babam vefat etti annemle de görüşmüyoruz çocukluğundan beri
Üzüldüm çok. Dayım bu zamana kadar çalışmamış ona hiç laf etmeyip bana laf etmesi normal mi diye hayıflanmanızı çok iyi anlıyorum. Haklısınız. Fakat napalım bazı insanlar kötülük edenleri sever. Sizin o evden çalışıp da teyzenizi de kolundan tutup götürmekten ya da belki evlenmekten başka çareniz yok. Ama çalışma kesin gerekiyor dümdüz evlenseniz eşiniz de kötü çıksa al birini vur ötekine durumu olur. En azından laf edemesinler size.

Üzüldüm çok. Dayım bu zamana kadar çalışmamış ona hiç laf etmeyip bana laf etmesi normal mi diye hayıflanmanızı çok iyi anlıyorum. Haklısınız. Fakat napalım bazı insanlar kötülük edenleri sever. Sizin o evden çalışıp da teyzenizi de kolundan tutup götürmekten ya da belki evlenmekten başka çareniz yok. Ama çalışma kesin gerekiyor dümdüz evlenseniz eşiniz de kötü çıksa al birini vur ötekine durumu olur. En azından laf edemesinler size.
Ben iş sahibi olsam da teyzem benimle gelmez ki . Annesini bırakamaz. Evliliği de tek kurtuluş yolu görmek istemiyorum ya ananemi seviyorum onun emeklerini hiçe sayamam ama dayım denen adamın dolduruluşuna geliyor oturuyor yanında sinsi sinsi o böyle böyle şu şöyle yaptı o da biz o kadar konuşuyoruz dolmuyor o konuşunca doluyor acayip o olmasa biz kavga etmeyiz

Teyzenle dayin arasina girme. Birak kim ne yapiyorsa yapsin. Sen kendini kurtarmaya bak. Dayin sana zarar veriyor mu? Rahatsiz oldugun birseyler var sanki?

Teyzenle dayin arasina girme. Birak kim ne yapiyorsa yapsin. Sen kendini kurtarmaya bak. Dayin sana zarar veriyor mu? Rahatsiz oldugun birseyler var sanki?
Evet var teyzemi de korumam lazım çünkü o bana annelik yapti onun kaybetmekten korkuyorum ondan başka kimsem yok bu domuz suratlı onunla uğraştıkça boğasım geliyor onu

kendimi fazlalık görmeye başladım onun yanında sürekli ya evlen ya çalış deyip duruyor anladım bj kibarca evden çık demek boğaz ekslsin demek evde bir erkek varken genç bir kız çalışsın
23 yaşında gencecik kızsın zaten ya okuyor yada geleceğin için çalışıyor olman lazımdı.
Dayın ananenin sana bu tavrından cesaret alıyor belliki. Senin çalışman demek onlara para yedireceksin demek değilki kendi geleceğin için. Gir bir işe birikimin olur belki teyzenide kurtarırsın o evden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X