Akçaağaç Şuruplu Detoks Limonata Diyeti( dikkatimi cekti deneyecegim :)

bı araştıralım kızlar:S bakalım temın edelım bı sekılde ucuz bıseyde degl göndermeme ıhtımallerınde acırım verdıgım paraya

aynen...

tatlım, perabulvarında da tükenmiş. :KK50:

yaa kızlar benim acilen başlamam lazım buna. ne yapsak?..

o kadar olmadık bişey ki şu meret...

mor dağların eteklerinden andaval bitkisi toplayıp dolunayda kaynatıp içeceksiniz demelerinden farksız gibi bişi...
off sinirim bozuluyo yeminederim :2:

aynen...

tatlım, perabulvarında da tükenmiş. :KK50:

yaa kızlar benim acilen başlamam lazım buna. ne yapsak?..

o kadar olmadık bişey ki şu meret...

mor dağların eteklerinden andaval bitkisi toplayıp dolunayda kaynatıp içeceksiniz demelerinden farksız gibi bişi...
off sinirim bozuluyo yeminederim :2:

Vermont Akçaağaç Şurubu Akça ağaç GittiGidiyor'da 92917594

kızlar burdan alalım mı? güvenilir satıcıymış hem.

bende tam onu yazayım dıyordum cnm guvenılır bı sıte alabılır bence

arkadaşlar ödeme aşamasına gelince gördüm ki gittigidiyor kapıda ödeme alternatifini kaldırmış. ben eskiden oradan alışveriş yapmıştım, böyle bir durum yoktu. kredi kartı numaranızı istiyorlar. mailorder formu doldurmanızı şart koşuyorlar yani. hiç güvenli değil. kesinlikle oradan alışveriş yapmamanızı öneririm. çok kişi dolandırılmış bu şekilde. sonradan bilgileri dışında kartlarından çekimler yapılmış nette araştırdım.
başka alternatif bulalım... :44:

kipa, carrefour falan satmıyor mu bunu?

Son düzenleme:
dimi? ben gittigidiyor'dan almaya karar verdim, hadi hayırlısı... :44:
siz nerden alacaksınız arkadaşlar?

kızlar deniz tuzu olarak şöyle bişi var fiyatı nasıl sizce?

DENİZ TUZU DEĞİRMEN HEDİYELİ %100 ORJİNAL TUZ GittiGidiyor'da 90269995

bana fazla gibi geldi,ürün güzel ama...

bi de şu var ama nasıl öğütülür falan mesele:
DENİZ TUZU 500 GR GittiGidiyor'da 86085995

ne diyosunuz?

arkadaşlar ödeme aşamasına gelince gördüm ki gittigidiyor kapıda ödeme alternatifini kaldırmış. ben eskiden oradan alışveriş yapmıştım, böyle bir durum yoktu. kredi kartı numaranızı istiyorlar. mailorder formu doldurmanızı şart koşuyorlar yani. hiç güvenli değil. kesinlikle oradan alışveriş yapmamanızı öneririm. çok kişi dolandırılmış bu şekilde. sonradan bilgileri dışında kartlarından çekimler yapılmış nette araştırdım.

canm ole yerlerde yok , ne yapıcaz bakalım turkıyede cok yaygın bısey degıl cogu ınsan duymamış bıle bunu baktığım sıtelerde kapıda odeme yok

Vermont Akçaağaç Şurubu Akça ağaç GittiGidiyor'da 92917594

kızlar burdan alalım mı? güvenilir satıcıymış hem.

En ucuz Vertmont Akçaağaç Şurubu - 330 gr sadece 51,95 TL! Kapıda ödeme ve stoktan teslim...
kapıda odemesı var kızlar 24 saat ıcndede teslım

Arkadaslar oncelikle merhabalar. ben bu diyeti yapıyorum şuanda. sormak istediginiz sorular varsa memnuniyetle cevaplarım. ama oncesinde sunu soylemem lazım bu surubu bulmak sıkıntılı, herkes bilmiyor ve satmıyor. ben adanadayım. vermont markayı groseri markette buldum ama fiyati 51 tl idi. metro markette de var, markası farklı ama fiyatı 26 tl. Bu aldiklariniz iki gune bitiyor buna da dikkat etmeniz lazım. ben en son amerikan pazarından buldum. 1 kilosunu 50 tlye aldım ve digerlerine verdigim paraya çok üzüldüm. Ama zaten tum bu aldiklarim 10 gune ancak yetecek.

Arkadaslar oncelikle merhabalar. ben bu diyeti yapıyorum şuanda. sormak istediginiz sorular varsa memnuniyetle cevaplarım. ama oncesinde sunu soylemem lazım bu surubu bulmak sıkıntılı, herkes bilmiyor ve satmıyor. ben adanadayım. vermont markayı groseri markette buldum ama fiyati 51 tl idi. metro markette de var, markası farklı ama fiyatı 26 tl. Bu aldiklariniz iki gune bitiyor buna da dikkat etmeniz lazım. ben en son amerikan pazarından buldum. 1 kilosunu 50 tlye aldım ve digerlerine verdigim paraya çok üzüldüm. Ama zaten tum bu aldiklarim 10 gune ancak yetecek.

ne zamandır uyguluyorsun cnm ve kac kılo verdın

1. Mide için iyidir. Sıcak su ile karıştırılmış limon sindirim sorunlarınız azaltmaya yardımcıdır. Mide bulantısı, mide ekşimesi ve parazitlere karşı iyi gelir. Hazımsızlık belirtilerini yok eder. Geğirmeyi sağlar ve şişkinliği engeller. Düzenli olarak içildiğinde bağırsakları verimli olarak çalıştırır. Kabızlığa ve safra üretimine iyi gelir. Balgam miktarını azaltır ve safra taşı erimesine yardımcı olur.
2. Cilt bakımına iyi gelir. Limon, doğal bir antiseptik ilaçtır, cilt sorunlarında tedavi edicidir. Cildi gençleştirir, yüze parlaklık verir, c vitamini içerir, anti-aging ilaçları etkisini verir. Siyah noktalara ve kırışıklıklara iyi gelir.
3. Diş bakımını yapar. Taze limon suyu dişlere uygulandığında diş ağrısını keser. Diş etlerine masaj yapıldığında diş eti kanamalarını durdurur. Ağız kokusunu önler.
4. Boğaz enfeksiyonlarını tedavi eder. Boğaz ağrısı, farenjit ve enfeksiyonlarla baş edebilen mükemmel bir meyvedir. Bademcik iltihabına iyi gelir. Gargara yapılabilir.
5. Kilo vermede etkilidir. Limon suyu içmek düzenli olarak yapıldığında kilo kaybına yardımcı olur. Yağ yakımını kolaylaştırır. Ilık suya bal ile katıldığında etkilidir. Vücudu forma sokar.

uzun süreli içildiğinde kanı sulandırıyormuş...

Ben.de organik himalaya tuzu aldım. büyük paket aldım ama gerek yokmus. sadece bir veya iki cay kasığı kullanıyorsunuz ve bitmiyor hemen. Bir de degirmenliye gerek yok, eriyor zaten. Ben aksam yarım litrelik suya bir veya birbucuk cay kasığı koyuyorum, sabaha eriyor. Yarım litreden fazla içemiyorum zaten. Buarada benim yarın 8. günüm

Ben.de organik himalaya tuzu aldım. büyük paket aldım ama gerek yokmus. sadece bir veya iki cay kasığı kullanıyorsunuz ve bitmiyor hemen. Bir de degirmenliye gerek yok, eriyor zaten. Ben aksam yarım litrelik suya bir veya birbucuk cay kasığı koyuyorum, sabaha eriyor. Yarım litreden fazla içemiyorum zaten. Buarada benim yarın 8. günüm

8 günde ne kadar kılo gıttıı

65 bucuk kilodan 61 bucuk kiloya indim.Ben 10 ay önce sigarayı bıraktığım icin 5-6 kilo almıştım ve hicbir kıyafetime giremez oldum. İsyerimde yeni ose baslayan bir bayan bahsedince dayanamadım ve basladım. ama baslamadan once psikolojimi hazırladım. iyiki de yapmisim bunu. suan tum kokulari algilayabiliyorum ve yemek yemeyi ozluyorum.esim yerken farkinda olmadan agzimi oynatiyormusum. İki cocugum var, onlara yedirirken elim bazen agzima gidiyor ve hemen birakiyorum. Son 3 gundur sehir disindayim ve karisimi otellerde hazirlayip cantamda tasiyorum.

65 bucuk kilodan 61 bucuk kiloya indim.Ben 10 ay önce sigarayı bıraktığım icin 5-6 kilo almıştım ve hicbir kıyafetime giremez oldum. İsyerimde yeni ose baslayan bir bayan bahsedince dayanamadım ve basladım. ama baslamadan once psikolojimi hazırladım. iyiki de yapmisim bunu. suan tum kokulari algilayabiliyorum ve yemek yemeyi ozluyorum.esim yerken farkinda olmadan agzimi oynatiyormusum. İki cocugum var, onlara yedirirken elim bazen agzima gidiyor ve hemen birakiyorum. Son 3 gundur sehir disindayim ve karisimi otellerde hazirlayip cantamda tasiyorum.

haftada 4 kılo olmuş kac gun daha yapmayı düşünüyorsun

İsterseniz gun gun anlatabilirim size. kesinlikle tavsiye ediyorum, mucize denilen bir diyet bence. ki ben surekli yolculuk halindeyim ve ilk gun cok korktum acliktan bayilirmiyim acaba diye. ama uanilmisim bu diyet bir hafiflik ve enerji veriyor. aclim falan hissetmiyorsunuz. hissettiginiz an limonata imdada yetisiyor ve doyuruyor sizi..

X