Akıllı Kadınlar Kulübü

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.404
92.349
Merhaba
Turkcell, OMO, ACE vb. hiçbir kampanya ile alakamız bulunmamaktadır. Defalarca Turkcell ile konuyu paylaşmamıza rağmen hiç bir geri dönüş alamadık. Tescilli markamızı kullanan Turkcell konu hakkında bilgilendirilmiştir.

Sizlerden ricamız hiç bir kampanyadan çıkmak veya katılmak için : kadınlar kulübü telefon numarasına mesaj atmamanızı, iletişim linkinden bizlere ne oldu benim aboneliğim diye sormamanızı rica ediyoruz. Kampanya sonunda yine bizlere ulaşıp şu kampanyadan çıkmak istiyorum bana mesaj atmayın dememenizi de rica ediyoruz.... Zira bu mesajları anlayamadığımız için sizlere cevap dönenemekteyiz.

Turkcell gibi bir markayı tescilli markamızı kullandığı için şimdilik(!) kınıyoruz.

Son düzenleme:
selamlar.bende bir turkcell kullanıcısıyım.bana iki gün önce turkcell'den gelen mesajı aynen paylaşıyorum.
''KadinlarKulubu uyeleri bugun konusur,yarin HERYONE BEDAVA kazanır!Ustelik yukleme sartsiz. KADIN yazın 22..ye gonderin uyeolun,KONUS KAZAN yazip22..ye gonderin!'' TURKCELL 14/11/2011 13:16
kulübümüzle bir bağlantısı var mı?merak ediyorum.cevaplar mısınız lütfen.saygılarımla.

Son düzenleme:
Bana da geldi aynı mesaj ama Kulüp yoktu,"Kadınlar bugün konuşur......"
gibi bir mesajdı,
ama ben kulübü kontol etttiğim için böyle bir uyarıyı dikkate almadım,
fakat ne yalan söyliyim apaçık kulübe yönelik bir kampanya gibi duruyr ve akla getiriyor..

Geçmiş olsun...

evet bende turkcell kulanıcısıyım ve böyle bir uygulamaları var ...daha doğrusu adı "kadınlar kulubü"olarak geçiyor ,
ve bu uygulamadaki üyelerini mesajlarla bilgilendiriyor mesela geçenlerde bana da migros ve tansaşlarda kullanılabilir şifre geldi
tabi belli limit aşınca...işte kadınlar kulubü üyeleri şurada şu indirimler var vs...
ama dikkat ettiğim bir şey var turkcele ilk kayıt olduğum da adı "hanımlar kulubüdü" o yüzden bizim siteyle bağlantısı akla gelmezdi
tabi benim de gelmedi sonra "kadınlar kulubu " oldu sanırım ve şimdi tekrar mı adı değişti :44:

Hanımlar kulubu diyoruzda

www.hanimlarkulubu.com

bu nereye gidiyor bir bakın bakalım : )

her harukarda aynı yere çıkıyor :KK23: tamamen isim aldatmacası olmuş yaptıkları aslında,
bizim siteyle bağlantısı olmadığını biliyordum o yüzden size sormadım sadece ismi kafama takılıyordu olmaması gereken bir seçim diye...
belkide ismi kullanmaktaki amaç üye potansiyeli çok olan bir isim olmasıydı ,
bilmeyenleri uyardığınız için teşekkürler.

Bende normalde cok dıkkatlıyımdır ama ne yalan söyleyeyım bende KK'yla anlaşmalı bir kampanya sanmıştım.

Taa ki kazenin uyarısını okuyuncaya kadar...

Günde sayısız mesaj yolluyorlar telefonu kırasım gelıyor...

İptalde edemedim.

Bende normalde cok dıkkatlıyımdır ama ne yalan söyleyeyım bende KK'yla anlaşmalı bir kampanya sanmıştım.

Taa ki kazenin uyarısını okuyuncaya kadar...

Günde sayısız mesaj yolluyorlar telefonu kırasım gelıyor...

İptalde edemedim.

Sizde bize yazin hemen iptal edelim : ))))

:)))) yok ben vaktinizi almayayım,sizi üzmeyeyim...

Engelledim gelen mesajları spam kutusu dolup taşıyor.

Mail atıcam bir kez daha bakalım ne olacak.

Pardon turkcell;yanlışlıkla üye olduk ben seni bıraktım sen beni bırakmıyorsun diycem:KK1:

selamlar.bende bir turkcell kullanıcısıyım.bana iki gün önce turkcell'den gelen mesajı aynen paylaşıyorum.
''KadinlarKulubu uyeleri bugun konusur,yarin HERYONE BEDAVA kazanır!Ustelik yukleme sartsiz. KADIN yazın 22..ye gonderin uyeolun,KONUS KAZAN yazip22..ye gonderin!'' TURKCELL 14/11/2011 13:16
kulübümüzle bir bağlantısı var mı?merak ediyorum.cevaplar mısınız lütfen.saygılarımla.
aynısı 3-4 gün önce banada geldi canım

Selam,
Konu ile ilgili bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Turkcell in Mobil sponsorluk aboneliği olarak adlandırılan bir pazarlama şeklidir. Kişiler ücretsiz olarak bir kısa numaraya mesaj atarak abone olabildiği gibi hat açılışı sırasında da abonelik gerçekleşebilir. bu tarz mesajları almak istemiyorsanız öncelikle müşteri hizmetlerini arayıp reklam ve kampanya mesajlarının iletilmemesini isteyebilirsiniz. turkcell in izinli veri tabanında 13 milyon abonesi var. Aslında sizler hatlarınızı açtırırken sözleşmenin çerisinde bir kutucuk var orada turkcell den gelecek promosyon ve kampanyalardan faydalanmak istemiyorum diye işaretlemeniz gerekiyordu ama pek dikkate alınan bir konu olmadığı için gözden kaçıyor ve hattınız açılırken izinli veri tabanında oluyorsunuz. Firmaların reklam ve kampanya bilgileri sizlere SMS veya MMS olarak geliyor. Aslında avantajlarıda yok değil bu mesajların ama herkes sıcak bakmayabilir. İzinli veri tabanını çok boğmamak için şöyle bir uygulaması var. bir reklam mesajı aldıysanız aynı sektördeki başka bir reklamı 15 gün içerisinde alamıyorsunuz. yani rakip firmalardan mesajlar en az 15 gün arayla gelebilir.

Selam,
Konu ile ilgili bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Turkcell in Mobil sponsorluk aboneliği olarak adlandırılan bir pazarlama şeklidir. Kişiler ücretsiz olarak bir kısa numaraya mesaj atarak abone olabildiği gibi hat açılışı sırasında da abonelik gerçekleşebilir. bu tarz mesajları almak istemiyorsanız öncelikle müşteri hizmetlerini arayıp reklam ve kampanya mesajlarının iletilmemesini isteyebilirsiniz. turkcell in izinli veri tabanında 13 milyon abonesi var. Aslında sizler hatlarınızı açtırırken sözleşmenin çerisinde bir kutucuk var orada turkcell den gelecek promosyon ve kampanyalardan faydalanmak istemiyorum diye işaretlemeniz gerekiyordu ama pek dikkate alınan bir konu olmadığı için gözden kaçıyor ve hattınız açılırken izinli veri tabanında oluyorsunuz. Firmaların reklam ve kampanya bilgileri sizlere SMS veya MMS olarak geliyor. Aslında avantajlarıda yok değil bu mesajların ama herkes sıcak bakmayabilir. İzinli veri tabanını çok boğmamak için şöyle bir uygulaması var. bir reklam mesajı aldıysanız aynı sektördeki başka bir reklamı 15 gün içerisinde alamıyorsunuz. yani rakip firmalardan mesajlar en az 15 gün arayla gelebilir.

tamam canım da; şahsen kampanyalardan haberim olsun tabikide istiyorum.önemli olan ''Kadınlar Kulübü''nün izni olmadan isminin kullanılmış olmasıdır.mesajıma dikkat ederseniz kulüple bağlantısının olup olmadığıyle alakadardır.önceleri hanımlar kulubü diyorlardı,sonra kadınlar kulübüne çevirdiler.yoksa mesajlardan bir sıkıntım yok.

evet bende turkcell kulanıcısıyım ve böyle bir uygulamaları var ...daha doğrusu adı "kadınlar kulubü"olarak geçiyor ,
ve bu uygulamadaki üyelerini mesajlarla bilgilendiriyor mesela geçenlerde bana da migros ve tansaşlarda kullanılabilir şifre geldi
tabi belli limit aşınca...işte kadınlar kulubü üyeleri şurada şu indirimler var vs...
ama dikkat ettiğim bir şey var turkcele ilk kayıt olduğum da adı "hanımlar kulubüdü" o yüzden bizim siteyle bağlantısı akla gelmezdi
tabi benim de gelmedi sonra "kadınlar kulubu " oldu sanırım ve şimdi tekrar mı adı değişti :44:
aynı mesajlar banada geldi bende turkcell kullanıcısıyım :KK28: hakikaten yaaa önce hanımlardı , şmdi kadınlar kulübü olarak değişti :26:

:) Aynı ismi kullanma konusunda nasıl bir yol izlendi fikrim yok. Sadece ürün lansmanı yapılırken "Akıllı Kadınlar Kulubu" olarak tanıtıldı. Yeni kulupler yılbaşından sonra belirlenecek ve fırsatım olursa bu konuyu gündeme getiririm. Ben sadece bu tarz mesajlardan rahatsız olanlar için veri tabanından nasıl çıkabilecekleri konusunda yardımcı olmak istedim.

:) Aynı ismi kullanma konusunda nasıl bir yol izlendi fikrim yok. Sadece ürün lansmanı yapılırken "Akıllı Kadınlar Kulubu" olarak tanıtıldı. Yeni kulupler yılbaşından sonra belirlenecek ve fırsatım olursa bu konuyu gündeme getiririm. Ben sadece bu tarz mesajlardan rahatsız olanlar için veri tabanından nasıl çıkabilecekleri konusunda yardımcı olmak istedim.

teşekkürler arkadaşım.emeklerine sağlık.bilgilerini bizimle paylaşmanı her zaman bekliyoruz.sevgiler...

Turkcell'e iletin bize (Hatta BEDD'e) 100 adet tekerlikli sandalye verir ise ismimizi kullanmalarına izin vereceğiz aksi takdirde yasal süreci başlatacağımızı buradan bildirelim !

Turkcell'e iletin bize (Hatta BEDD'e) 100 adet tekerlikli sandalye verir ise ismimizi kullanmalarına izin vereceğiz aksi takdirde yasal süreci başlatacağımızı buradan bildirelim !

İlk fırsatta konuyu gündeme getireceğim. Eğer fırsat olmazsa yılbaşında yapılacak yeni kulüp tanıtımı sırasında mutlaka konuşacağım ve durumu bildireceğim. Gelişmeleri buradan yazarım.

X