Akşama Ne Yemek Var ?

patlıcan musakka , prinç pilavı , cacık ve bisküvi pastası var bu akşamki mönümdecokacimcoook

Bizdede bu akşam tavuklu patates dünden kalan pilavım var yeter bugünlük oğluşum erken uyuyor tatlıya zamanı kalmıyor malesef bizde bu akşam buzluktaki dondurmayla idare ederiz.

kızlar benim eşim patlıcan yemeği, oturtma, imam bayıldı ve közleme yemiyor. başka bildiğiniz patlıcan yapılışı var mı?

dünden kalma boool limonlu pırasa yemeğim var az ama bi tabak ancak çıkar.makarna yapiimm diyorum birde canım mercimek köftesi çekiyor yapiimm bari.akşam yaptığım mantar kurabiyelerim var cayın yanınada iyi gider.

kızlar benim eşim patlıcan yemeği, oturtma, imam bayıldı ve közleme yemiyor. başka bildiğiniz patlıcan yapılışı var mı?

ee canım senin koca kısaca patlicanı tümüyle sevmiiirr.kaydirigubbakcemile5
yapılabilecekler bunlar zatii bide etli patlican olur hani pat.kızartırsın önce sonrada etle yemek yaparsın sarımsaKLI falan.gerçi yazdıklarını yemeyen bunuda yemez
.

kızart canım üzerinede sarmısaklı yoğutr dökersin

bu seferde patatesleri yiyor, patlıcanlar tabakta.

ee canım senin koca kısaca patlicanı tümüyle sevmiiirr.kaydirigubbakcemile5
yapılabilecekler bunlar zatii bide etli patlican olur hani pat.kızartırsın önce sonrada etle yemek yaparsın sarımsaKLI falan.gerçi yazdıklarını yemeyen bunuda yemez
.

işin kötüsü ben patlıcan çok severim öyle bi yemek olsun ki o da yesin istiyorum. yazık dökülüyor.

aklıma epey olduğu yaptığım patlıcanları bölüyorum sonra önce yumurtaya sonra una batırıp kızarttım sonrada üzerine sos yaptım bu durumda patlıcan yemeğen benim aslında :KK70::KK70: ben bile yedim güzel olmuştu dene istersen canım

aklıma epey olduğu yaptığım patlıcanları bölüyorum sonra önce yumurtaya sonra una batırıp kızarttım sonrada üzerine sos yaptım bu durumda patlıcan yemeğen benim aslında :KK70::KK70: ben bile yedim güzel olmuştu dene istersen canım

karnıbahar kızartamyı bu şekilde yaptığımda tabak tabak yiyor. belki bunu da yer. sos domates sosu mu, yağ kırmızı biber mi?

bende bi kere patlıcanı yumurtalı yapmıştım pazar kahvaltısında çok güzel olmuştu....
patlıcanları küp küp (biraz küçük)doğradım....önce biberleri kavurdum domatesi kavurdum patlıcanıda katıp iyice kavurdum domatesin suyuyla biraz pişiyor üstüne de çırptığım yumurtaları döktüm(biraz menemene benziyor ama değişk güzel oluyor)

karnıbahar kızartamyı bu şekilde yaptığımda tabak tabak yiyor. belki bunu da yer. sos domates sosu mu, yağ kırmızı biber mi?

valla canım sizin zevkinize kalmış bana kalırsa domates sosu artı sarmısaklı yoğurt dökerim tadını fazla almasın diye sevmeyen biri için daha iyi olur inş. beğenirde sende rahat rahat yersinopuyorumnanaktan

bende bi kere patlıcanı yumurtalı yapmıştım pazar kahvaltısında çok güzel olmuştu....
patlıcanları küp küp (biraz küçük)doğradım....önce biberleri kavurdum domatesi kavurdum patlıcanıda katıp iyice kavurdum domatesin suyuyla biraz pişiyor üstüne de çırptığım yumurtaları döktüm(biraz menemene benziyor ama değişk güzel oluyor)

evett bu da güzel fikir, tarif defterime yazıyorum kızlar teşekkür ederim opuyorumnanaktan

akşama bende
yayla çorbası
tavuk şinitzel
pilav,salata yapıcam buyrunnnnnnnnn

of kızlar ben ne yapsam diye düşünüyorum akşama...

eşim pilav+bulgur+makarna yemez

evde pırasa var zeytinyağlı yapacağım yanına ne yapsam yokmu fikir verecek olan?

pırasa olur salata yaparım ama başka?:kedi:

çaya biyere davetliyiz o yüzden çayın yanına bişey yapmam eşimde tatlıyı hazır getirir..

pırasa olur salata yaparım ama başka?:kedi:

çaya biyere davetliyiz o yüzden çayın yanına bişey yapmam eşimde tatlıyı hazır getirir..

X