Akupunktur ile zayıflayanlar

şu anda aynıyım, 74 gibiyim ama akşamları da kendimi tutmasam alabilirm, bir de regl dönemindeyim. 5 gündür gr vermedim. ama haklısın tüm lezzetleri tattım, hepsi geçip gidiyor, kilolar da hediyeleri. yani kesinlikle bu sefer geri dönüş yok. yani inşallah :)

ınşallahı maşallahı yok ben valla senden ilham alıyorum:) regl döneminde iken sanki hiç kilo vermemiş gibi olursun yada 200, 300 gr eksik ( 1 hafta önceki kilona göre ) ama bitince diyeti bozmazsan regl olduğun hafta 1,5-2 kg verdim falan dersin. halbuki norma kilo vermişsindir. DURMAK YOK YOLA DEVAM :))

tamam canım, daha 2-3 günüm var bitmesine, sabah tartı 500 gr eksik gösterdi, bakalım regl bitince ne göstericek.

dün akupunktura basladım bugün ikinci gün ama hala iştah kesikliği ve tok tutma olayı yok kaçıncı gün başladı sizlerde arkadaslar dr bana hemen baslar dedi ama hala bişey yok:KK43:

Sanırım birazda piskolojik çünkü benim ilk seansım hafta sonuna geldi. eşimle dışarı çıktık ve bugün son kez yiyeceğim, yarın diyete başlıyorum dedim ve yedim. Ama ertesi gün gayet iyiydim:) yani sabırlı olmaz lazım

psikolojik değil gibi benim ki açlıktan ölüyorum suan etki göstereceğini bilsem sabredecem de göstermezse bosuna para vermiyim diyorum bu hafta etkili olmasa bırakacam sanırım

dur acele etme. Daha yeni başladın zaman geçtikçe daha iyi olacak. Acıktıkça su iç sakın aldanıpta tatlı yeme. Çünkü kan şekerin aniden yükseleceği gibi birden de düşecektir ve tekrar acıkacaksın. bak bana 45 gün 6 kg verdim. çoğu kişi bu kiloyu 1 ayda veriyor. Herkezin bünyesi farklı istesekte istemesekte bu böyle . ış beyinde bitiyor

merhaba arkadaşlar bende ayın 9 unda başladım akapunktura 77.5 ile 1 haftadır hiç bozmadım cumartesi gideceğim tekrar bakalım bir etkisi oldumu paylaşacağım sizlerle, iştah konusunda bende gerçekten işe yaradı , insülin direnci olan biri olarak çok memnunum şimdilik herkese sevgiler,sağlıklı zayıflamalar:)

bayrampaşa devlet hastanesinin polikiliniğinde var ılk seans 15.5 diğerlerı 10 ytl ayrıca kıtapta verıyor okumamız için

merhaba mavis foruma da yazdım ama sana özelden de mesaj atayım dedim yeni kayıt olduğum için olamadı bende yarın bayrampaşaya gideceğim akupunktur için sanırım sende gitmeyi düşünüyorsun yada gittin mi bilemiyorum ama gittiysen bana bilkgi verebilir misin yöntemleri nasıl faydasını gördün mü ben bir de uzak yerden gideceğim oraya dğecek mi bilemiyorum ama bana bu konuda yardımcı olabilir misin diyet listesi ağır mı spor veriyor mu
teşekkür ederim cnm şimdiden grş

arkadaşlar ben akupunktura başalayacağım ama sorduğum yerler seansını en az 80tlden başlatıo nerelere gittiginizi öğrenebilrmiym?
istanbuldaym ama ya cmrtsei--pazar yada haftaiçi akşam gidebilirim:KK43:(
nolur istanbulda nereye gittiğinizi söyleyinnn cevaplarınızı bekliyorum çünkü günden güne şişiyorum bi dur demek lazım:KK43:(

sudeozcinar canim Bakirkoyde nereye gidiyorsun? Ben de oradaki kizilaya gitmeyi dusunuyorum.

arkadaşlar bu hafta biraz konsantrasyonum dağıldı. Ve hiç yürüyüş yapamadım ve hemen hergün liste dışı şeyler yedim. Bunu bilerek ve isteyerek yaptım canıma değsin :))) ama bunun bedeli kilo verememek tabi tamamen bırakmadım o yüzden aynı kilodayım bu hafta kendime geliyorum ve yola devam ediyorum ilk hedef 70 kg. sevgiler...

ggirly ben bakırköyde uzmanlar kliniğine gidiyorum 10 günde 3.7 kg vermişim 77.5 ile başladım 73.8 olmusum mutlu oldum :) umarım hepimiz çok iyi sonuçlar alırız:)

arkadaşlar bu hafta biraz konsantrasyonum dağıldı. Ve hiç yürüyüş yapamadım ve hemen hergün liste dışı şeyler yedim. Bunu bilerek ve isteyerek yaptım canıma değsin :))) ama bunun bedeli kilo verememek tabi tamamen bırakmadım o yüzden aynı kilodayım bu hafta kendime geliyorum ve yola devam ediyorum ilk hedef 70 kg. sevgiler...

:) bende bu haftasonu ist. olmadığım için cuma günü ayten hanıma gittim. Hakkatten çok güzel ilgileniyor. 74 ile gittim bakalım 1 haftada ne olacak. ya tartı bozuldu yada su kaybettim sabah 73,200 çıktım:))

günde 3,7 kg veren arkadaşımı tebrik ediyor ve darısı cümlemizin başına diyorum :)

esmmer ve emhak arkadaşlar slm
okuduğum kadarıyla emhak arkadaşım ümran polikliniğine
esmmer arkadaşım da maltee polikliniğine gidiyor
sizlerde tel numaraları alabilir miyim cünkü malltee olikliniğinin telini bulamıyorum ümran polikliniğini de arağımızda bizde öyle bir birim yok diyorlar
iki yerin de fiyatı 30 lira değil mi

esmmer ve emhak arkadaşlar slm
okuduğum kadarıyla emhak arkadaşım ümran polikliniğine
esmmer arkadaşım da maltee polikliniğine gidiyor
sizlerde tel numaraları alabilir miyim cünkü malltee olikliniğinin telini bulamıyorum ümran polikliniğini de arağımızda bizde öyle bir birim yok diyorlar
iki yerin de fiyatı 30 lira değil mi

canım tam tersi emhak maltepe polikliniği ama geçen hafta ümran tıp merkezine gittim. Yarın tartılacağım ama tahminen 1 haftada 1.5 verdim. Ayten hanım çok iyi. maltepe tıp merkezi 4594770 ümran tıp merkezi 328 28 91

X