Akupunktur ile zayıflayanlar

Evet değiştirdi yerini midemde sıkıntı olduğunu söyledi bayağı uğraştı ağrıtmadan mide noktamı bulmak için. Sağol tavsiyen için :)

Rica ederim. Benim de geçen hafta bağırsak sıkıntım vardı, doktora anlattım. İki kulağıma iki farklı noktaya iğneler ekledi, sana yemin ederim zor koştum eve (tuvalete)! Mükemmel bişi:))

Sağ taraftaki canımı acıttı sonra çıkarttım kendim, zaten doktor da söylemişti bu canını acıtırsa çıkart o görevini görür zaten diye... Bugüne kadar benim de kafamda acaba bu iğneler psikolojik bir destek olabilir mi sorusu vardı ama bu olayla yok artıkkkkkk dedim:KK53:

Rica ederim. Benim de geçen hafta bağırsak sıkıntım vardı, doktora anlattım. İki kulağıma iki farklı noktaya iğneler ekledi, sana yemin ederim zor koştum eve (tuvalete)! Mükemmel bişi:))

Sağ taraftaki canımı acıttı sonra çıkarttım kendim, zaten doktor da söylemişti bu canını acıtırsa çıkart o görevini görür zaten diye... Bugüne kadar benim de kafamda acaba bu iğneler psikolojik bir destek olabilir mi sorusu vardı ama bu olayla yok artıkkkkkk dedim:KK53:

Bende pko hastalığı var adet göremiyorum 2 aydır doktor onun için iki noktama iğne taktı bakalım beklemedeyim bende :) Bugün tekrar gidicem ama adet olamadığım için kilo vermem çok zor aşırı şişkinliğim oluyo :/

Bende pko hastalığı var adet göremiyorum 2 aydır doktor onun için iki noktama iğne taktı bakalım beklemedeyim bende :) Bugün tekrar gidicem ama adet olamadığım için kilo vermem çok zor aşırı şişkinliğim oluyo :/

Ben de pkosluyum canım:) Hemde 16 yaşımdan beri... Son 3 yıldır düzenli doğum kontrol hapı kullanıyorum. Arada ara kanamalarım oluo ama genel anlamda düzene geçti. Çok bilirim aylarca olmadığımı ya da 20-30 gün durmadan kanadığımı:KK43:

Açıkcası ben hiç akupunkturla şansımı denemedim bu alanda ama neden olmasın... İlaçlar inanılmaz şişkinlik yapıo, hatta önümüzdeki ay bırakmayı düşünüyorum. 1 senedir evliyim, henüz bebek düşündüğümüz söylenemez ama düşündüğümde geç olmasın diye şimdiden ilacı bırakıp kendi haline bırakmayı düşünüyorum. Bu arada belki ben de akupunkturla tedaviye giderim. Sen bak bakalım işe yararsa haber ver:KK66:

Ben de pkosluyum canım:) Hemde 16 yaşımdan beri... Son 3 yıldır düzenli doğum kontrol hapı kullanıyorum. Arada ara kanamalarım oluo ama genel anlamda düzene geçti. Çok bilirim aylarca olmadığımı ya da 20-30 gün durmadan kanadığımı:KK43:

Açıkcası ben hiç akupunkturla şansımı denemedim bu alanda ama neden olmasın... İlaçlar inanılmaz şişkinlik yapıo, hatta önümüzdeki ay bırakmayı düşünüyorum. 1 senedir evliyim, henüz bebek düşündüğümüz söylenemez ama düşündüğümde geç olmasın diye şimdiden ilacı bırakıp kendi haline bırakmayı düşünüyorum. Bu arada belki ben de akupunkturla tedaviye giderim. Sen bak bakalım işe yararsa haber ver:KK66:

Geldim doktordan şimdi 3.hafta diyeti verdi. Vücudun çok ödem yapmıştır dedi ki öyle zaten. Ben 8-9 sene doğum kontrol hapı kullandım aynı senin gibi 16 yaşımdan beri pkosluyum. Evleneli 8 ay oldu ben 2-3 sene bebek istemiyodum ama geçen hafta doktor korunmayın en geç 1 seneye kadar çocuk yapın dedi moralim biraz bozuldu:/

Geldim doktordan şimdi 3.hafta diyeti verdi. Vücudun çok ödem yapmıştır dedi ki öyle zaten. Ben 8-9 sene doğum kontrol hapı kullandım aynı senin gibi 16 yaşımdan beri pkosluyum. Evleneli 8 ay oldu ben 2-3 sene bebek istemiyodum ama geçen hafta doktor korunmayın en geç 1 seneye kadar çocuk yapın dedi moralim biraz bozuldu:/

Bozma moralini çocuk yapmak pkosa iyi geliyor da ondan öyle demiş:) Ben de istemiyordum 2 sene falan ama snr düşündüm 2 sene sonra çocuk istediğimde ya bi 2 sene de yapmak için uğraşırsam dedim ve karar verdim daha fazla hormon takviyesi almadan kendi haline bırakıcam yumurtalıklarımı:) Eşimle de konuştuk kaderci olalım biraz dedik, gelene git demiycez:) Zaten beklersem hiç bi zaman hazır hissetmicem kendimi ama bu kadar işin gücün arasında da umarım doğru zamanı kendi seçer... Sen de güzel düşün, doğru zamanı bedenin ve bebeğin zaten biliyordur. Kendini onların ellerine bırak birascık:KK66:

Bozma moralini çocuk yapmak pkosa iyi geliyor da ondan öyle demiş:) Ben de istemiyordum 2 sene falan ama snr düşündüm 2 sene sonra çocuk istediğimde ya bi 2 sene de yapmak için uğraşırsam dedim ve karar verdim daha fazla hormon takviyesi almadan kendi haline bırakıcam yumurtalıklarımı:) Eşimle de konuştuk kaderci olalım biraz dedik, gelene git demiycez:) Zaten beklersem hiç bi zaman hazır hissetmicem kendimi ama bu kadar işin gücün arasında da umarım doğru zamanı kendi seçer... Sen de güzel düşün, doğru zamanı bedenin ve bebeğin zaten biliyordur. Kendini onların ellerine bırak birascık:KK66:

Aynen kendimi hiç hazır hissetmicekmişim gibi geliyo ama dünyaya gelecek bir insanın zamanı zaten bellidir. Allah bilir bir bakmışsın hemen olmuş. Kısmet bakalım bu işe en çok eşim sevindi zaten :)) Çocuktan sonra adet düzene girer diyo herkes umarım öyle olur.

Perşembe yeni menüme 4 elle sarıldım!! Elimden geleni yapıcam. 12 nisan'da kayınbiraderimin nişanı var o zamana kadar en az 3-4 kilo daha vermeliyim. Sevgiler & Saygılar

Dün kontrol günümdü. Ve 67'yi de gördüm nihayet:nazar:

Yeni menümle yeni haftaya başlıorum, haftaya çarşamba 66 olmak için elimden geleni ardıma komıcam:KK4:

Herkese Sağlıklı Zayıflamalar & Güzel Günler dilerim...

Dün kontrol günümdü. Ve 67'yi de gördüm nihayet:nazar:

Yeni menümle yeni haftaya başlıorum, haftaya çarşamba 66 olmak için elimden geleni ardıma komıcam:KK4:

Herkese Sağlıklı Zayıflamalar & Güzel Günler dilerim...

Bu hafta adet dönemimin verdiği şişlikle gittim tartılmaya... Gözlerimi kapattım çıktım walla. Ama yine de 500gr daha verdiğimi görünce inanılmaz mutlu oldum (hem de haftasonu rakı-balık-meze çılgınlığı yapmama rağmen!). 67'nin dibine indim. 67.100kg. Reglim bittiğinde 66 olacağım demektir:KK76:
musmutluyum:))))

Kızlar bi gelişme yada sonuç alan yokmu arkadaslar akupuntur ile ilgili deneyimlerinizi bekiliyoruz

Bu hafta adet dönemimin verdiği şişlikle gittim tartılmaya... Gözlerimi kapattım çıktım walla. Ama yine de 500gr daha verdiğimi görünce inanılmaz mutlu oldum (hem de haftasonu rakı-balık-meze çılgınlığı yapmama rağmen!). 67'nin dibine indim. 67.100kg. Reglim bittiğinde 66 olacağım demektir:KK76:
musmutluyum:))))

Çarşamba günü yine tartılma günümdü. Gerçekten mutluyum:) 66'yı gördüm uzun zamandır ilk kez:)) Kaçamaklarım yüzünden biraz yawaş ilerlesem de hedefime kitlenmiş durumdayım. Küçük bir özet yazayım;

19.02.2014 --- 71,300 olarak başladım
26.02.2014 --- 70,100
05.03.2014 --- 69,400
12.03.2014 --- 69,250
19.03.2014 --- 68,500
---------------------------------1. ay sonunda toplam 2,8kg vermişim (cozuttum tabi haftasonları)
26.03.2014 --- 68,400
02.04.2014 --- 67,700
09.04.2014 --- 67,150
16.04.2014 --- 66,700
---------------------------------2. ay sonunda toplam 4,6kg vermişim.

Artık biraz hızlansam iyi olacak. Havalarda güzelleşti. Yürümek, koşmak, bisiklete binmek lazım... İzmir karşıyakada oturup bana katılmak isteyen var mı?

Bende 24 nisana randevu aldim bakalm nasl olcak ama sadece 5 seansa gidebilcem mersin sistem tip merkezine, yurtdisinda yasiyorm tatile geldim tr ye keske hizlandirilms bi programlari olsaEn Büyük TÜRKİYE

Bana da İstanbul da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ben de başlamak istiyorum akupunktura tavsiyeleri bekliyorum istanbul avrupa yakası

merhabalar,ben yeni araştırmaya başladım akupunktur yöntemini.umarım cevap alırım sizlerden yer ve doktor bulmak cok zor..şişli bölgesinde önerdiğiniz ya da gittiğiniz merkezler var mı?
ben murat topoğlu'nun kliniği yakın diye gidip bir görüşeceğim ama ekonomik olacağını sanmıyorum.onun kliniğiyle ilgili bir yoruma da ulaşamadım ama başarılıdır diye düşünüyorum.
bir yol gösterin kızlaaaaar:KK3::KK3::KK3:

merhabalar,ben yeni araştırmaya başladım akupunktur yöntemini.umarım cevap alırım sizlerden yer ve doktor bulmak cok zor..şişli bölgesinde önerdiğiniz ya da gittiğiniz merkezler var mı?
ben murat topoğlu'nun kliniği yakın diye gidip bir görüşeceğim ama ekonomik olacağını sanmıyorum.onun kliniğiyle ilgili bir yoruma da ulaşamadım ama başarılıdır diye düşünüyorum.
bir yol gösterin kızlaaaaar:KK3::KK3::KK3:

ben murat Topoğlu'nu aradım fiyatı 10 seans 1700 tl nakıt, 2000 tl kredi kartı ve haftada 1 kere gidilecek başarılı olduğunu duydum

ben 1 nisanda başladım akupunktura 1 ayda toplamda 3 kilo verdim ama diyet yapamıyorum, yapsam çok daha güzel sonuç alıcam sanırım. 2 gün diyet iki gün ne istersem yedim resmen, hatta bi hafta bugün yarın diye diye bayaa yedim ona rağmen işe yarıyor.

Merhaba Evet Ben gidiyorum Hala, su an 59 kilo dayim Hala emziriyorim , toplamda 15 seans yapti acikma sinir ofke olmadan veriyorum. Ben gayet memnunum halimden , tavsiye ederim Caglar beyi AMA randevu bulmak kolay olmuyor pek

Sevgiler

Merhabalar
Ben de caglar beye gittim ve cok memnunum . Daha once cok denedim ve hızlı ve cok kilo verip aynı hızla aldım. Caglar bey de kilo daha yavaş verdim ama kesinlikle geri almadım ve vücut incelmem oldu. Kas kitlem arttı.. Tavsiye ederim. Cukurambar da cadde üzerinde yeri. Madonun orada

Bende 24 nisana randevu aldim bakalm nasl olcak ama sadece 5 seansa gidebilcem mersin sistem tip merkezine, yurtdisinda yasiyorm tatile geldim tr ye keske hizlandirilms bi programlari olsaEn Büyük TÜRKİYE

ben ocak ayında mersin sistem tıp merkezine akupunktura başladım 1,5 ay gittim hiç bir faydasını görmedim iştahımda hiç azalma olmadı boşuna hem zaman hem para kaybettim orda

fakat yılmadım denemekten nisanda clinic te selçuk beye gittim arkadaşımın önerisiyle, doğru düzgün diyetimi yapmamama ragmen 4,1 kg verdim ve 3,7 si yağdan gitmiş bıana göre bu süper bişey (çok iştahlı biriyim normalde). iştahımı yarı yarıya kesti diyebilirim. 30 günde hergün yapamasamda 25 gün mutlaka 1 saat yürüdüm tABİ akupunktura ek olarak

merhabalar
Bugün Çorluda akupunktura başladım. 1 hafta yoğurt, salata, kuru meyve yicekmişim. Akupunktur açlık hissimi kesicekmiş. Bakalım kilo verebilicekmiyim. Bende merak ediyorum. Ama ilk hafta zor geçicek gibi :/ Bu arada Çorluda akupunktura giden varmı acaba?

selam bende çerkezköyde gidiyorum ...fiyatı on lira ama iğneyi takmaktan başka bir şey yapmıyo ne tartıyo nede yemek listesi hakkında konuşuyo ilk hafta bi liste vermişti onla devam ediyorum .. iğnerler internette ssatılıyo noktalarıda öğrendimö az çok kendim alıp taaksammı diye düşünüyorum:KK53:çorluda kime gidiyorsunuz fiyat nedir bilgi verebilirmisin

X