Akupunktur ile zayıflayanlar

evet bir haftam geride kaldı vee 2 kg verdim ama önümde daha çok yolum var.ilk başlarda pek bişy hissetmedim ama şimdi daha iyiyim kendimi tok hissediyorum.aslında benimki sırf alışkanlık olmuş sürekli atıştırıoymuşum onu fark ettim.dr demişti zaten alışkanlıkarını değiştirmelisin diye.hatta bu hafta çokta uyamadım listeye.kendimi sürekli yerken buluyodum aç olmadığım halde.ona rağmen verdim bu kiloyu çok az spor yapabiledim.
bi de semtimizde 25 tlye çinli bi kadın buldum o tohum koyuyomuş kulağa,ve o daha iyi diye okudum int. ten.saanırım ona gidicem artık diğeri 50 tl ye çok geliyo yaa.o çinli kadına da gidenleri bi yerlerde okumuştum,iyi diye bugün kendisiyle de tanıştım iyi gibi.kulağımdaki akupunkturlarımın yerlerinide hiç beğenmedi sen sadce para verdiğin için diyet yapmışsın zayıflaman ondan dedi.deiğim gibi ilk hafta olunca pek de bi şey anlamadım zati. neyse o dr da iyiydi ama kötülemek istemem onu da.
herkese kolay gelsiiin.turkbayragi

bende büyükçekmecede oturuyorum sanırım siz tıp 2000 deki bayandan bahsediyorsunuz bende bugün aynı bayana akapunktur yaptırdım (tohum) olanından.
farkındayım aradan çok zaman geçti ama o gittiğiniz dönemde memnun kaldınız mı akapunkturdan ve doktordan görürseniz ve cevaplarsanız çok memnun olurum. sevgiler..

bende büyükçekmecede oturuyorum sanırım siz tıp 2000 deki bayandan bahsediyorsunuz bende bugün aynı bayana akapunktur yaptırdım (tohum) olanından.
farkındayım aradan çok zaman geçti ama o gittiğiniz dönemde memnun kaldınız mı akapunkturdan ve doktordan görürseniz ve cevaplarsanız çok memnun olurum. sevgiler..

o bayan halen ordamı adı niii bende gittim ona 2005 ti sanırım evt kiloda verdim onla ben şehir değişikliği sebebiyle bıraktım ...

o bayan halen ordamı adı niii bende gittim ona 2005 ti sanırım evt kiloda verdim onla ben şehir değişikliği sebebiyle bıraktım ...

bende uzun yıllardır aynı yerde çalıştığını sizden öğrendim :) ben 2 seans iğneli akapunktur yaptırdım bakırköy kızılaya gidiyordum uzak geldiği için tıp 2000 e gitmeyi tercih ettim fakat tohum koydu iğne yapmadı pek umutlu değilim tohumlardan sanki iğne daha etkili gibi geldi anlayacağınız kafam pek karıştı bu yüzden araştırma içerisindeyim. :KK43:

bende uzun yıllardır aynı yerde çalıştığını sizden öğrendim :) ben 2 seans iğneli akapunktur yaptırdım bakırköy kızılaya gidiyordum uzak geldiği içinın tıp 2000 e gitmeyi tercih ettim fakat tohum koydu iğne yapmadı pek umutlu değilim tohumlardan sanki iğne daha etkili gibi geldi anlayacağınız kafam pek karıştı bu yüzden araştırma içerisindeyim. :KK43:

tohum iğne ikisinide kullanıyordu şimdi gittiğm yerde hep iğne kullanıyor dr bazen iğneleri büyük kullanıyo cnm yanıyoo

cnm daha önce peki hangi doktora gidiyordun da memnun kalmadın ali sezen ankarada bir doktor dimi yanlıs hatırlamıyorsam ankarada bir doktor bulamadım emın olamıyorum burayı takip ediyorum msjları hergün ona göre karar vereceğim gidip gitmemeye bir demetde elif tıp merkezi varmış oraya gidip memnun kalan varmı arkadaşlar :KK53:
Doktor Kamuran Bey'i öneririm arkadaşlar, çok bilgili bir hekimdir. Ben her sene kışdan çıkarken oluşan 4-5 kiloluk fazlalıklar için kendisine gittim. Kilolarımı sorunsuzca verdim. Seansı 40 TL. Detayları isteyenlerle özelden paylaşabilirim.

Ben yeni üyeniz :-) kamuran beyin iletişim bilgilerini almak istiyorum ama kullanmayı beceremediğmden ve 25mesajı tamamlayamadığim için size mesaj atamıyorum :-) siz bana yazsanız olur mu?

cnm daha önce peki hangi doktora gidiyordun da memnun kalmadın ali sezen ankarada bir doktor dimi yanlıs hatırlamıyorsam ankarada bir doktor bulamadım emın olamıyorum burayı takip ediyorum msjları hergün ona göre karar vereceğim gidip gitmemeye bir demetde elif tıp merkezi varmış oraya gidip memnun kalan varmı arkadaşlar :KK53:

Ankara'da Kamuran Bey'i tavsiye ederim, uygun fiyatlı ve çok bilgilidir. Ben her sene 4-5 kilo fazlalık için kendisine gidiyorum. Başka ciddi problemlerim de vardı yumurtalıklarla ilgili onu da tedavi etti 2 gündür aldığım bu haber üzerine cidden çok mutluyum. Kendine ne kadar teşekkür etsem az kalır öyle söyleyim.

Lütfen Dr ismini paylaşabilir misin ? B en de çok çaresizim.

Sevgili feruze,

Benim doktorum Kamuran Bey. Seansı 40 TL. 20 yıldır her sene bir 6 seans kadar kilo problemleri yüzünden akapunktur yaptırıyorum. Kendisinden çok memnun kalıyorum. Öneririm. Telefonunu özelden gönderebilrim isterseniz.

Sevgili feruze,

Benim doktorum Kamuran Bey. Seansı 40 TL. 20 yıldır her sene bir 6 seans kadar kilo problemleri yüzünden akapunktur yaptırıyorum. Kendisinden çok memnun kalıyorum. Öneririm. Telefonunu özelden gönderebilrim isterseniz.

Sevgili manuf :-) ismimi begenmene çok çok sevindim :-D teşekkürler bilgi için özelden yazamıyorum 25mesajı doldurmadığı için buradan teşekkür edeyim dedim. Benim kilo fazlalılığim keşke 5 6 yla sınırlı kalsa en az 15 :-)

Sevgili manuf :-) ismimi begenmene çok çok sevindim :-D teşekkürler bilgi için özelden yazamıyorum 25mesajı doldurmadığı için buradan teşekkür edeyim dedim. Benim kilo fazlalılığim keşke 5 6 yla sınırlı kalsa en az 15 :-)

Sevgili johnnydeppdelisi,
Kilonu dert etme önemli olan senin mutluluğun...emin ol verilemeyecek kilo değil. Benim babam 23 kilo verdi Kamuran bey ile ve koah hastasıydı bu arada. Aldığı ilaçlar kilo vermesini engelliyordu hem de hem koah yüzünden hareket bile edemiyordu. O yüzden sağlıklı olman en önemlisi. Teyzem de 30kilo verdi Kamuran Bey ile o da 59 yaşında bu arada. Ama hem teyzem hem babam bizi çok zorladılar sağlık problemleri yüzünden. Hem kilo vermeleri gerekiyor hem de sağlıkları kilo vermelerine engel oluyor düşünsene...

Akapunktur ile kilo verirken hissedilen baş ağrıları, açlık hissi, şeker düşüklüğü vb. şeyler ortadan kaldırılıyor. Enerjin düzgün hale geldiği için kendini daha motive ve huzurlu hissediyorsun. Ancak kime gidersen git diyet listenin sana uygun hazırlanmış olmasına dikkat et. Kamuran Bey, diyet listesini sıkmaz ve yavaş kilo verdirir. Yağ yakımına yönelik metabolizmayı hızlandırıcı önerilerde bulunur. Bir de kendisi spora yani en azından yürüyüşe çok önem verir. Bazı akapunktur yapan hekimler akapunkturun avantajından yararlanıp hızlı kilo verdirmeye kalkıyorlar, çok tehlikeli bir yöntem bana göre. Kalbini ve diğer kaslarını çok yorarsın bunlardan uzak durmanı tavsiye ederim. Endoktrin düzeylerinle ilgili de problem yoksa zaten kilo verirsin ve çok rahat korursun.

En kısa zamanda başlayıp güzel haberlerini bizimle paylaşman dileğiyle, sevgiler Özge.

Kilonu dert etme önemli olan senin mutluluğun...emin ol verilemeyecek kilo değil. Benim babam 23 kilo verdi Kamuran bey ile ve koah hastasıydı bu arada. Aldığı ilaçlar kilo vermesini engelliyordu hem de hem koah yüzünden hareket bile edemiyordu. O yüzden sağlıklı olman en önemlisi. Teyzem de 30kilo verdi Kamuran Bey ile o da 59 yaşında bu arada. Ama hem teyzem hem babam bizi çok zorladılar sağlık problemleri yüzünden. Hem kilo vermeleri gerekiyor hem de sağlıkları kilo vermelerine engel oluyor düşünsene...

Akapunktur ile kilo verirken hissedilen baş ağrıları, açlık hissi, şeker düşüklüğü vb. şeyler ortadan kaldırılıyor. Enerjin düzgün hale geldiği için kendini daha motive ve huzurlu hissediyorsun. Ancak kime gidersen git diyet listenin sana uygun hazırlanmış olmasına dikkat et. Kamuran Bey, diyet listesini sıkmaz ve yavaş kilo verdirir. Yağ yakımına yönelik metabolizmayı hızlandırıcı önerilerde bulunur. Bir de kendisi spora yani en azından yürüyüşe çok önem verir. Bazı akapunktur yapan hekimler akapunkturun avantajından yararlanıp hızlı kilo verdirmeye kalkıyorlar, çok tehlikeli bir yöntem bana göre. Kalbini ve diğer kaslarını çok yorarsın bunlardan uzak durmanı tavsiye ederim. Endoktrin düzeylerinle ilgili de problem yoksa zaten kilo verirsin ve çok rahat korursun.

En kısa zamanda başlayıp güzel haberlerini bizimle paylaşman dileğiyle, sevgiler Özge.
cnm cok sevındım memnun kalmana rica etsem doktor bilgilerini bana da bildirirmisin.birde bir sorum olacak benim eşimde bel fıtıgı var akupunturda bir tedavısı varmı yada bu sıkayetten gıden oldu mu bilgilendirirseniz sevinirim

Sevgili gamzem,

Kamuran Bey nöroloji uzmanı ayrıca. Benim boyum fııtğımı düzeltti. Akapunktur ve bazı akupress ve bazı masaj yöntemleriyle. Boynumu hiç kıpırdatamıyordum, fizik tedavi vs. de oldum ama pek işe yaramamııştı. Şimdi %80 oranında düzeldi. Kalan da zaten orada oluşmuş olan şey. Beni rahatsız etmiyor şu anda. Bir de Kamuran Bey'in verdiği hareketleri yapıyorum. Doktor iletişim bilgilerini burada vermek yasak olduğu için özelden gönderiyorum size. Çok geçmiş olsun.

Sevgili manuf :-)
Çok teşekkür ederim bilgiler için ama sana sormam gerekenler var. Mesaj sayımı doldurayim özelden soracağım sorun olmazsa :-)

sevgili manuf bende dr bilgilerini alabilirsem çok sevinirim akapunktura başlamayı düşünüyorum özelden mesaj atacağım size

Merhaba
kızlar 1 senede 10 kg aldım + Ramazan da kilo alacağım (her sene alırım maalesef)

Ben de akupunktur u merak ettim, İstanbul Bakırköy de önerebileceğiniz dr var mıdır?

Üzgünüm yeni gördüm msjı..Ama size pek bi faydam olamayacak çünkü düzenli gidemediğim için bi sonuç alamadım...orada karşılaştığım bir kaç kişi vardı çok memnunlardı...benim sorun kendimden yani kadın için bi yorum yapamam...kolay gelsin...

KONU ESKİDE KALMIŞ
akupunktur deneyimlerinizi biz akupunktur hakkında hiçbirşey bilmeyen kişilere yol gösterimi olsun diye paylaşsanız...
:KK6::KK6::KK6:

KONU ESKİDE KALMIŞ
akupunktur deneyimlerinizi biz akupunktur hakkında hiçbirşey bilmeyen kişilere yol gösterimi olsun diye paylaşsanız...
:KK6::KK6::KK6:

Canım ben kan rahatsızlığım olduğu için başlamıştım onunla birlikte tabii ki kilo icinde iyi oldu başladığımda 87.7 ve şuanda 77 falanim akupunktur bana gerçekten çok yararlı şu an seanslarimi azalttım ama dietime devam ettim ve seanslarımı azaltmama rağmen kilo vermeye devam ediyorum aklına takılan bir şey olursa sor canım :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cevabın için teşekkür ederim cnm
ben bayramdan sonraki hafta başlamayı düşünüyorum...

kızlar deneyemlerinizi paylaşır mısınız? bizlere yardımcı olmak adına....

X