Akupunktur ile zayıflayanlar

.merhaba bende pendikte estetikmed merkezine ve ataşehirde estetika diye merkezlere gittim fakat para bağlama konusundaki ısrarlarından sonra bana pek sıcak gelmedi en son olarak erenköyde siyami ersek hastanesinin semt polikliniğinde gitmeye başladım inş.işe yarar

Arkadaslar bende burda yazilanlardan sonra bi gaza gelip umraniyedeki umran polikligindeki ayten hanima basladim ve cok memnunum.bibucuk hafta oldu.ilk hafta 3kilo verdim.bnm rahatsizliklarim oldu dogumlada beraber inanilmaz kilo aldim 1.70boyum kiloda sıradisi olunca baya genc irisi oldum.bu persembe yine gidicem paylasirim sizinlede ins.bnm 46kilo vermem lazim kaldi 43 kilo.allah izinverirse vericem ins

nerde yaptırdınız nasıl oluyor ben pek bilmiyorum da bu konu hakkında birşey anlatırmısın fiyat konusunda da bilgi verebilirmisiniz

Kulak ve vücut iğnesi yapıyorlar haftada bir yarım saatlik bir seans aynı zamanda terapi gibi vücudun dinlenmiş şekilde çıkıyorsun

merhaba akpunktura gıtmek
istanbulda Avrupa yakasında oturyorum.
daha önce denemiş memnun olduğunuz kurum yada doktor öneririmisinz?

Kizlar sonuclari yazayim
1.gidis:3.200
2.gidis:1300 (bugun regli gunum birazda onun icin az gitmis olabilir. 2 haftada:4.bucuk kilo
ins boyle devm eder

merhaba akpunktura gıtmek
istanbulda Avrupa yakasında oturyorum.
daha önce denemiş memnun olduğunuz kurum yada doktor öneririmisinz?

Cnm bn gidiyorum beylikdüzunde medilife hast.de tavsiye ederim..
İlk hafta sadece salata ayran yumurta veriyor..
İlk hafta 2kilo verdim.
İkinci haftada et balık tavuk serbest oldu
Çok uyamadım dediklerine oldugu kadar artık

Slm pısıpısımıskın ;
kesınlıkle ıŞe yarıyor arkadaŞım bende 3 ayda kasmadan hemde 10 kılo verdım hıÇ tereddÜt etmeden akupuntura gıt. Yanındada mezoterapı yaptırmanı Şıddetle tavsıye ederım beden kÜÇÜltÜyor dırekt ....42 bedenden 38 bedene dÜŞtÜm 2,5 ayda ..... Fazlada kasmadan haftada 1 kere gıdıyosun zaten hıÇ dÜŞÜnme arkadŞım.. Ben ıstanbuldayım burada olsan sana gıttıĞım yerı verırdım ama balıkesırdede vardır mutlaka 10 seansı 500 tl
ahudan nereye gıttınız akupunktur ıcın

Arkadaşlar bende akapunktura gidiyorum ve inanılmaz mutluyum iyiki doktorumla taışmışım ve akapunktura başlamışım ve tabiki birde bu sitede zayıflama yarışmasında 6. takımdayım, takımımında desteğini asla inkar edemem....

Bu benim akapunkturda bu 3. ayım ve akapunktura başladığımda 73 kilo ile başladım şu an 58.6 kiloyum...
Hedefim 55 kilo olmaktı ve bu benim için bir hayaldi ama beslenme mantığını akapunkturun ve 6. takımın desteği ile iyice beynimde özümseyince hedefimi 50 kiloya indirmeye karar verdim.... Anladımki kilo vermek aslında hayal değil, sadece biraz motivasyon ve destek olan bir güç yeterli....

Ben sonuçlardan memnun kaldığım ve şu an 44 bedenden 38 bedene düştüğüm, her aradığımı rahatça alabildiğim için akapunkturu herkese tavsiye ediyorum.....
hangi doktor nedere ? bende gıdeyım be4nde 74 um 55 olmak ıstıyorum ya :KK43:

kızlar yeni katıldım aranıza ben de kilolarla başım dertte kendimi bildim bileli kiloluyum ve artık vermem gerek mezuniyetim var suan79 um ve en ıyı ıhtımal 65 lere inmeliyim avcılar beylikdüzü veya avrupa yakasında buralara yakın bir yer bildiğiniz bir akupunktur merkezi varmı iyi ama uygun malum ögrenciyim

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle samimi, saygılı ve dürüst dostluklar için hepinizi kutluyorum.
Tüm yazılanları okuduktan sonra bende konuya dahil olayım dedim ve işte burdayım.zemuszemus
Benim akapunkturla tanışmam bir arkadaşım vasıtasıyla oldu ve can havliyle kendimi doktorumun ellerini bırakıp nolur kurtarın beni dememle oldu.
Beni uzun uzun dinledi, kararlı ve istekli olduğumu gördü ve tam 3 hafta önce ilk seans ile start verdik. bugün 3. haftamı tamamladım. Ve Allah'ın da izniyle tam 9 kilo verdim.
Kaç kilo ile başladığımı söylemek istemiyorum lütfen kusura bakmayın kendimi ilk defa o kilo da gördüğüm için moralim çok bozuluyor ohaoldumsmile ama en kısa zamanda 60ın altına düşünce belki sölerimkaydirigubbakcemile3
istiyorumki bu süreçte hep birlikte neler yaptık nelere dikkat ettik paylaşalım, eminim merak eden yoldaşlarımız vardır.
Sağlıklı, güzel ve zayıf kalın. Öpüldünüz... alkisalkisalkis
HANGI DOKTOR NEREDE

merhaba arkadaşlar!aranıza yeni katıldım .akupunkturu görünce hemen buraya geldim çünkü bende akupunkturla zayıflayanlardanım.geçen sene 3 ayda tam 15 kg verdim.çok memnun kaldım.bırakalı neredeyse 14 ay oldu ve şu an 5 kg almış durumdayım.şu an onu vermeye çalışıyorum.kilo vermek için pek çok yol denedim tabii ki en güzeli spor ama akupunkturu çabuk sonuç almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim....kolay gelsinn...
HANGI DOKTORA GITTINIZ NEREDE?

selam kızlar ben doğum yaptım ve sonrasında emzirme döneminde 82 kiloya kadar çıktım sonra diyet yapmaya karar verdim ve bi 4,5 kilo verdim sonra durdu motivasyonumda bozuldu heralde..sonrasında akapunktura başladım 4,5 ayda 14,2 kilo verdim ve dr mun önerisi ile 63,3 kilo da bıraktım .2 aydırda korumadayım bi değişiklik olmadı kilomda..neredeyse 20 kilo kaybettim ve bu çok gurur verici bir durum herkesin bu duyguyu tatmasını dilerim..
nereye gıttın hangı doktor

evet bir haftam geride kaldı vee 2 kg verdim ama önümde daha çok yolum var.ilk başlarda pek bişy hissetmedim ama şimdi daha iyiyim kendimi tok hissediyorum.aslında benimki sırf alışkanlık olmuş sürekli atıştırıoymuşum onu fark ettim.dr demişti zaten alışkanlıkarını değiştirmelisin diye.hatta bu hafta çokta uyamadım listeye.kendimi sürekli yerken buluyodum aç olmadığım halde.ona rağmen verdim bu kiloyu çok az spor yapabiledim.
bi de semtimizde 25 tlye çinli bi kadın buldum o tohum koyuyomuş kulağa,ve o daha iyi diye okudum int. ten.saanırım ona gidicem artık diğeri 50 tl ye çok geliyo yaa.o çinli kadına da gidenleri bi yerlerde okumuştum,iyi diye bugün kendisiyle de tanıştım iyi gibi.kulağımdaki akupunkturlarımın yerlerinide hiç beğenmedi sen sadce para verdiğin için diyet yapmışsın zayıflaman ondan dedi.deiğim gibi ilk hafta olunca pek de bi şey anlamadım zati. neyse o dr da iyiydi ama kötülemek istemem onu da.
herkese kolay gelsiiin.turkbayragi
kım bu cınlı kadın nerde numarasını verın bıze gıdelım :KK43:

X