Akupunktur ile zayıflayanlar

MERHABA ARKADAŞLAR;

akupunktur ile zayıflayan arkadaşlar var mı? bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)
:uhm::uhm:
Ben akupunktura ağrılarımı tedavi etmeye gitmiştim. Benim kardeşim de gittiğim doktora zayıflamak için akupunkturu denedi. İlk bir hafta zorlandı diyette, ancak akupunktur nasıl bir şeyse o bir hafta sonrası, herhalde akupunkturun etkisi tam ortaya çıkınca diyeti rahat yaptı. Diyetin yanında doktoru yaptığı vücut analızi sonrası spor da önerdi ve benim kardeşim 2 ay sonrası 7 kilo verdi. Sonra da koruma programına katıldı.Koruma döneminde dönemde Dr. Ebru Hanımla 3 kez görüştü ayda bir şekilde. 1 sene geçmesine rağmen kardeşim kilosunu koruyor... Dr. Ebru Hanıma gitmek isteyenlere....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende sultangazide bir doktora gittim daha 3 gün oldu dr.Gülnur Musa herkes çok memnundu sizde aynı doktora mı gittiniz hala devam ediyor musunuz memnun kaldınız mı
Bu doktora bende gitmeyi düşünüyorum gerçekten herkes cok ovuyor. Aslinda benim annemde uc dort yıl önce bu doktora gidip asiri kilo vermisti istahsizliktan midesi kuculmustu ve istesede cok yiyemiyordu suabki halini sorarsaniz bir hamilelik daha gecirdi ve suanda kilolu ancak dogum kilosu yakinda vericek hepsini :)) bu qra bende gitmeyi düşünüyorum hem fiyati cok uygun hemde herkes cok ovuyor yanibda diyet listesi veriyor ona birebir uymaniz gerek zaten haftada birgun serbest gun veriyor budoktor bildigim kadariyla. Acaba simdkkifiyati nedir

funda selam yazını okudum buldunmu bulmadınmı akapunktur için biyer bilmiyorum ama görmüşken cevaplamak istedim.bende sultangazide oturuyorum gazi mah. akapunktura gittim 3 ayda 15 kilo verdim .seanslarıda çok uygun fiyatı ilk seans 25 daha sonrakiler 15 tl.aklında bulunsun :KK34:

Merhaba bende yakinda gitmeyi düşünüyorum bu doktora gulnur musaydi galiba. Sen en son ne zaman gittin acaba fiyat hala aynimidir. Birde doktor hala duruyormudur yerinde

kıslar acıkcası ben etkı gormedım bıraktım akupunturu belkı mart gıbı tekrar başka bır doktorla başlarım

kıslar acıkcası ben etkı gormedım bıraktım akupunturu belkı mart gıbı tekrar başka bır doktorla başlarım
Ben gittim yaptırdım yanlız sadece salata yiyeceksin dediği için bana uygun olmadğını düşünüyorum..
Hiç açlık hissetmedim bir hafta ayrıca bi rahatsılığım vardı onada iyi geldi ama tabii sonrasında gitmedim sadece salata yemek istemedim açıkçası zaten midem deil gözum aç bnm

Ben gittim yaptırdım yanlız sadece salata yiyeceksin dediği için bana uygun olmadğını düşünüyorum..
Hiç açlık hissetmedim bir hafta ayrıca bi rahatsılığım vardı onada iyi geldi ama tabii sonrasında gitmedim sadece salata yemek istemedim açıkçası zaten midem deil gözum aç bnm

aynen ben zaten hergun sadece salata yersem ıncecık olurumkı o salatayı yıyememek bızım sorunumuz benımde gozum actır tatlı gorunce ozellıkle ama dıyete basladım boyle devam edecegım ınss

aynen ben zaten hergun sadece salata yersem ıncecık olurumkı o salatayı yıyememek bızım sorunumuz benımde gozum actır tatlı gorunce ozellıkle ama dıyete basladım boyle devam edecegım ınss
Bende açıkcası 4gündür ağzıma bir lokma atıp kendimle konuşuyorum"yavas yıyıp tadını çıkarayım,doyduğumu hissedeyim"diye işede yarıyor yani...
Ama yanında akupunkturda bulsam süper olur

ben gazi üniv. ankara oraya gidiyordum ama cok zor oldu dedıgım gıbı ıse yetısme stresı bıtırdı benı 3 haftada cıkarttım ıgnelerı bırde bana oyle tokluk hıssı vermedı yanı psıkolojık olarak bıle oyle hıssetmeye calısdım ama yok yanı ben tutmasam yerım ve yerdımde o yuzden cıkardım ıgnelerı gıtmedım bırdaha ama takıpteyım kıslar başka bır yerde deneyecegım oda mart gıbı olur artık kıs geldı zor oluyor gıt gel

Bu doktora bende gitmeyi düşünüyorum gerçekten herkes cok ovuyor. Aslinda benim annemde uc dort yıl önce bu doktora gidip asiri kilo vermisti istahsizliktan midesi kuculmustu ve istesede cok yiyemiyordu suabki halini sorarsaniz bir hamilelik daha gecirdi ve suanda kilolu ancak dogum kilosu yakinda vericek hepsini :)) bu qra bende gitmeyi düşünüyorum hem fiyati cok uygun hemde herkes cok ovuyor yanibda diyet listesi veriyor ona birebir uymaniz gerek zaten haftada birgun serbest gun veriyor budoktor bildigim kadariyla. Acaba simdkkifiyati nedir
İlk odeme 30tl dahs sonraki seanslar 20tl
ladyybugg, post: 38109251, member: 559691"]Bu doktora bende gitmeyi düşünüyorum gerçekten herkes cok ovuyor. Aslinda benim annemde uc dort yıl önce bu doktora gidip asiri kilo vermisti istahsizliktan midesi kuculmustu ve istesede cok yiyemiyordu suabki halini sorarsaniz bir hamilelik daha gecirdi ve suanda kilolu ancak dogum kilosu yakinda vericek hepsini :)) bu qra bende gitmeyi düşünüyorum hem fiyati cok uygun hemde herkes cok ovuyor yanibda diyet listesi veriyor ona birebir uymaniz gerek zaten haftada birgun serbest gun veriyor budoktor bildigim kadariyla. Acaba simdkkifiyati nedir[/QUOTE]
İlk odeme

bende yeni başladım. bana da diyet listesi vermedi ve bant yapıştırmadı. 50 TL Yeniköy tıp merkezi nde. Kendimi iyi hissediyorum ve yemeklere karşı bir farkındalık oluştu. Bilmem ne kadar sürer ama bu defa kararlıyım. Daha önce de gitmiştim ama motive olamamıştım. Bu iyi geldi bana

Merhaba, akupunktur hakkında bilgileri sayenizde aldım ve iştahı çok biri olarak ben de yaptırmaya karar verdim. Hafta sonu arkadaşımla beraber görüşmeye gideceğiz,umarım ben de faydasını görürüm yaza kadar 10 ar kilo vermemiz lazım çünkü arkadaşımın düğünü var, birbirimize destekle inşallah hepimiz zayıflarız

Bende akupunktura gitmeyi düşünüyorum ama emziriyorum 8.ayina girdi kizim acaba emziren annelerde gidebiliyomu akupunktura bilginiz yada gideniniz varmı acaba?

Arkadaşlar ben akupunkturla şuana kadar 4 kilo verdim. Seanslara başlayalı 3 hafta oldu.Ankara'da Dr.Mehmet Akgün'le Devam ediyoruz seanslara.

bende geçen hafta perşembe günü başladım 86,500 la :KK43::KK43:
Bakırköy kızılay tıp merkezine gidiyorum çokta uygun ilk seans 50 tl sonrakiler 25 tl. bakalım bu c.tesi gidicem bakalım nesıl sonuç çıkacak yazarım buraya

ben gazi üniv. ankara oraya gidiyordum ama cok zor oldu dedıgım gıbı ıse yetısme stresı bıtırdı benı 3 haftada cıkarttım ıgnelerı bırde bana oyle tokluk hıssı vermedı yanı psıkolojık olarak bıle oyle hıssetmeye calısdım ama yok yanı ben tutmasam yerım ve yerdımde o yuzden cıkardım ıgnelerı gıtmedım bırdaha ama takıpteyım kıslar başka bır yerde deneyecegım oda mart gıbı olur artık kıs geldı zor oluyor gıt gel

Canım ben çok memnunum kulakla çalışmıyoruz çünkü ve rahat kilo vermeme yardmcı oluyor.Dr.Mehmet Akgün'le görüş istersen faydasını göreceksindir.

nerdedir bu doktor peki ne kadar seans ücreti ve nasıl bir uygulaması var peki canım
Vücudunda ki farklı noktalara batırılıyor iğneler ve 20 dk yatıp dinleniyorsunu hiçbir acı yok canım Ankara'da kızılayda canım numarasını verebilirim. Seansı 50 tl çok hem ruhen hem bedenen çok rahatlatıyor.

X