Akupunktur Yöntemi İle Zayıflama

evet canım benimki kulak
kulağıma takıyo iğneleri 1 hafta duruyo birde diyet listesi veriyor. haftada değiştiriyo canım.
ilk gittiğimde 9 tane taktı toplamda sonra sırayla 8 şimdide 7 tane var.
bende 85. 6 ile başladım canım şimdi 82.4 üm bakalım.
sporda yapıyormusun şeker

Bende öncelikle seni tebrik ederim sende kilo vermissin kaydirigubbakcemile5

Evet canim en haftada 3 kez 1 veya 1 bucuk saatlik tempolu yürüyüs yapiyorum . Vakit oldugunda hergun cikmaya calisiyorum yürüyüse. cünki spor , akupunktur ve diyet cok güzel üclü oluyor ve daha etkili oluyor. önceden hava sogukken yürüyüse cikamadigim zamanlar daha yavasti kilo vermem. ama simdi daha hizli olacagina inaniyorum. iki haftadir düzenli cikiyorum yürüyüse bakalim gelismeleri yazarim insallah.

Pes etmek yok yola devam insallah. yerimseniben

benimdekide kulak akupunkturu ama bende toplam 6 tane iğne var baştan beri.sanırım ucuz bi,az ondan mı öleki:)25 liraya gidiyorum.olsun yılmak yok devammm:)

Herkesin vücutunda belki hemen etki etmeyebilir.sakin ha yilmak yok birbirimize destek olmak icin burdayiz.:1hug:

benımde kılom 98 akupunktura gıtmek ıstıyorum ama ıncelemekteyım yoksa esım benı bırakcak

merhaba arksşlar buynu kayınvalıdem yazmış gogleden aratınca çıkmış onun pcde benım lınk kayıtlı oda bılmedenyazmış..bıde torunu görünce şaşırmışş.. ay çok güldüm yaaa.:roflol::roflol::roflol:
ben 68 kıloyumm verıyorum yavaş yavaşş ..
allah sızlere kolaylık versınnn

benimdekide kulak akupunkturu ama bende toplam 6 tane iğne var baştan beri.sanırım ucuz bi,az ondan mı öleki:)25 liraya gidiyorum.olsun yılmak yok devammm:)

yok canım bence ondan değildir çünkü benimkide haftada 20 lira

Bende öncelikle seni tebrik ederim sende kilo vermissin kaydirigubbakcemile5

Evet canim en haftada 3 kez 1 veya 1 bucuk saatlik tempolu yürüyüs yapiyorum . Vakit oldugunda hergun cikmaya calisiyorum yürüyüse. cünki spor , akupunktur ve diyet cok güzel üclü oluyor ve daha etkili oluyor. önceden hava sogukken yürüyüse cikamadigim zamanlar daha yavasti kilo vermem. ama simdi daha hizli olacagina inaniyorum. iki haftadir düzenli cikiyorum yürüyüse bakalim gelismeleri yazarim insallah.

Pes etmek yok yola devam insallah. yerimseniben

canım bende spor yapıyorum. nasıl dersen tv de beğendiğim bi programı açıyorum geçiyorum karşısına yerimde hafif tempolu koşu yapıyorum. tv programı bitene kadar günde 40 50 dk kadar. böylece spor yaparken sıkılmıyorum. dışarı çıkamadığın zamanlar dene canım.

merhaba arksşlar buynu kayınvalıdem yazmış gogleden aratınca çıkmış onun pcde benım lınk kayıtlı oda bılmedenyazmış..bıde torunu görünce şaşırmışş.. ay çok güldüm yaaa.:roflol::roflol::roflol:
ben 68 kıloyumm verıyorum yavaş yavaşş ..
allah sızlere kolaylık versınnn

hehe çok tatlı
öpüyorum teyzemi canını sıkmasın

canım bende spor yapıyorum. nasıl dersen tv de beğendiğim bi programı açıyorum geçiyorum karşısına yerimde hafif tempolu koşu yapıyorum. tv programı bitene kadar günde 40 50 dk kadar. böylece spor yaparken sıkılmıyorum. dışarı çıkamadığın zamanlar dene canım.

Tavsiyen icin tesekkür ederim canim deniycem.

Kilo verirsek birbirimize haber verelim motivasyon olur tamammi arkadaslar. şutarafagitti

vala bilmem artık neyle ilgili iğne sayısı:)ay benim yarın kontrolum var yazarım size sonucu:)

benimde salı günü akşam 7 gibi oluyo kontroller bende haber veririm

bugun tam bir ay bitti 83.5 ile başladım 79.1 im şu an.haftasonlarıda istediklerimden yedim hep uymadım diyete fln haftasonu.yavaş verdim galiba ama rahatım hiç sıkmıyorum kendimi:)

merhaba bende cuma günü basladim akupunktur a ama benim cok karnimi aciktiriyor psikolojikmi daha az yedigm icinmni bilmem midem kaziniyor..

sabah kalkarkalkmaz 1 bardak ılık su 2 kayisi 2 ceviz ici 2 kasikta tere tohumu verdi doktor..
herseyden yiyecegim ama az yiyecegim
caylar sekersiz olacak...yumurta haftada 2 kere oda üstüste olmayacak
bal recel pekmez cok az olacak yumurta yiyorsam onlari tüketmeyeceğim..
5 kasik yemek yiyecegim 3 kasik pilav yiyecegim pilav makarna yiyorsam ekmek yemiyecegim veya tam tersi...
birde cd verdi dr
hafta da 2 kere ondaki hareketleri yapacagim 2 günde yürüyüş verdi...

bugun tam bir ay bitti 83.5 ile başladım 79.1 im şu an.haftasonlarıda istediklerimden yedim hep uymadım diyete fln haftasonu.yavaş verdim galiba ama rahatım hiç sıkmıyorum kendimi:)
tebrik ederim canım 3.5 kilo gitmiş. yavaş olsun verelimde hızlı zayıflama zaten zararlı

merhaba bende cuma günü basladim akupunktur a ama benim cok karnimi aciktiriyor psikolojikmi daha az yedigm icinmni bilmem midem kaziniyor..

sabah kalkarkalkmaz 1 bardak ılık su 2 kayisi 2 ceviz ici 2 kasikta tere tohumu verdi doktor..
5 kasik yemek yiyecegim 3 kasik pilav yiyecegim pilav makarna yiyorsam ekmek yemiyecegim veya tam tersi..
birde cd verdi dr

ne diyorsa uygula canım. ,
bende ilk hafta zorlandım baya acıktım ama bozmadım. o hafta 1.7 kilo vermişim.
sonradan bünyen alışacak çok zorlannmayacaksın.
benim şimdi 3 hafta dolmak üzere çok fazla sıkıntı çekmiyorum.
emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah
hepbirlikte zayıflarız

insallah ablacim...valla zorlancam bayagi...bide bunu yasam sekline dönüstürmek önemli yoksa birakinca gene alirsin ayni kilolari..

5 kasik yemek yiyecegim 3 kasik pilav yiyecegim pilav makarna yiyorsam ekmek yemiyecegim veya tam tersi...
birde cd verdi dr

gulmek_lazim hosgeldin canim aramiza insallah sende faydalanirsin akupunkturdan . sakin vazgecme sabret . gelismelerden haberdar et bizleride olurmu.

Benimde yarin aksam var gelismeleri yazarim insallah. a.s.

Herkese iyi geceler...

Bugün yine doktora randevum vardi. Bu hafta kilom durakladi sanirim72 ye takili kaldim ya o kadarda dikkat etmistim.:1closedeyes: Neyse pes etmek yok yola devam insallah.:kahve:

Herkese iyi geceler...

Bugün yine doktora randevum vardi. Bu hafta kilom durakladi sanirim72 ye takili kaldim ya o kadarda dikkat etmistim.:1closedeyes: Neyse pes etmek yok yola devam insallah.:kahve:

üzülme canım sabret bazen öyle oluyor benimde bu hafta azldı gibi kilo vermem yarın görecez bakalım yarın akşam haber veririm.

X