Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım ağrı çekmemen iyimi kötümü bilemem ama bende aşılama yaptırdım dün özel günüme girdim ve inan bana aynı hamilelik belirtisi yaşadım.göğüslerde şişkinlik,sızlama,karın ağrısı,sabahları çok hafif bulantılar ve TIRT çıktı.o yüzden vücudunu dinleme.ne zaman girmen gerekiyo özel gününe?
selam kızlar benim ilk aşılamam 12 aralıkta yapıldı bugün 11. günüm ama benim bel ağrısından başka hiç ağrım yok acaba tutmadımı bana bilgi vrin lütfennn çok korkuyorum :KK43:(:-)2:

merhaba canım bnim o konuda bi bilgim yok ama herkes biyerim ağrıo dio bnm hiçbir yerim ağrımıo sadece göğüs uçlarım acıo bide göğüslerim şiş o kadar acaba tutmadımı bnmde çarşamba belli olacak sonucun çıkınca bana bildir olurmu bn hem korkuyorum hemde çok heyecanlıyım hakkımızda hayırlısı olsun ....:KK54:

canım ağrı çekmemen iyimi kötümü bilemem ama bende aşılama yaptırdım dün özel günüme girdim ve inan bana aynı hamilelik belirtisi yaşadım.göğüslerde şişkinlik,sızlama,karın ağrısı,sabahları çok hafif bulantılar ve TIRT çıktı.o yüzden vücudunu dinleme.ne zaman girmen gerekiyo özel gününe?

çarşamba günü benm özel günüm yani tam 3 günüm var umutsuzca bekliyorum :KK43::KK43:

öyle yapıyorum bnde zaten çünkü 1.5 yıldır hayal kırıklığına uğramaktan sıkıldım inş bu defa olur dua edin bana:)) bnde size edicem

çok üzgünüm:KK14:bugün 13.günüm adetime 2 gün vardı daha ama kanamam başladı ama adet kanaması olup olmadığını bilmiorum:KK43:(bnm aşılamada tutmadı Allah isteyen herkese nasip etsin inş...

kızlar selam ben çanakkaleden yazıyorum aranıza yeni katıldım bende pco var aşılama yaptrdım ve bugün 8.günümdeyim ilk defa yaptırdım ama okadar çok şikayetim var ki anlatamam allah hepimize hayırlı olanı nasip etsin inşallahh bide canımm acayiipp ekşi istiyoo turşuu vişne suyu vs. neden acabaa :KK43: benim çok umudumm varr yaaa :KK43:( inşallaahhhhh

dün doktara gittim 2. aşılama için ama kist oluşmuş bu ay dinlendiricem seni dedi
ocakta tekrar gel dedi 2. aşılamam ocakta olacak Rabbim isteyen herkese verir inş.birbirimize hep dua edelim hakkımızda hayırlısı olsun .....

kızlar bugün 12. günüm kan verdim sonuç bekliyorum b hcg değeri en az kaç olmalı gebelik için yani

Herkese Meraba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Sizin tecrübelerinizi okumak iyi geliyor merak ettiğim konularda.bende sizinle ilk aşılama tecrübemi paylaşmak istiyorum.öncelikle 6 aydır çocuk istiyoruz fakat kendiliğinden olmadı.6 ayın sonunda reglimin 5.günü başladım klomenle 2 tane yumurtam oluşmuş.20-21 mm ardından preglyn iğnesi vuruldum ogün.ertesi gün akşamı 8 mart aşılama yapıldı.15 Mart'ta da tekrar preglyn vuruldum.22 sinde yani bugün beklenen adet günüm. Doktorum 25 inde test yaptırmamı söyledi. Sanırım kırmızıları görmeme az kaldı. 😒

Meraba ben yeni katıldım aranıza,bende iki hafta önce ikinci aşılamamı yaptırdım,aşılamadan sonra bugün 15. Gün.ama hala adet olmadım.test yaptırdım2.07 çıktı.yorumlarınıza ihtiyacím var

Merhaba ben araniza yeni katildim yardiminiza ihtiyacim var 28 nisanda asilama oldim 6 mayista idrarda gebelik testi yatim iki cizgi ama bugun beta hcg degerim dusuk cikti hangisine guvenecegimi bilemiyorum bu duruma benzer birsey yasayan varmi aranizda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba ben araniza yeni katildim yardiminiza ihtiyacim var 28 nisanda asilama oldim 6 mayista idrarda gebelik testi yatim iki cizgi ama bugun beta hcg degerim dusuk cikti hangisine guvenecegimi bilemiyorum bu duruma benzer birsey yasayan varmi aranizda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar asilama oldum 9,cu gunu bel agrim var bu durumu yasayan oldu mu

kizlar 8 haziranda asılama yaptırdım.

cok asırı sikayetim yok sadece kasıklarda batma oluyor bide sanki sislik var.
goguslerim cok asırı sisme veya acıma yok.
Hakkımızda hayırlısı artık.
Canım merhaba burdaki yazını tesadüf gördüm ve şimdi hamilesin sanırım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) 2009 da yazmışsın bu kaçıncı çocuğun nasıl hamile kaldın

Canım merhaba burdaki yazını tesadüf gördüm ve şimdi hamilesin sanırım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) 2009 da yazmışsın bu kaçıncı çocuğun nasıl hamile kaldın

Canım benim aşılama da bebeklerin kalbi atmadı. Sonra normal yoldan hamilelikle 2 bebeğim oldu şimdi de 3. ye hamileyim :)

X