Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet arkadaşlar benimdegöğüslerim çok gergin ve karnım çok şiş ve çok sık tuvalete gidiyorum bu belirtiler hamileliktenmi yoksa adet öncesi belirtiler mi acaba, bu şikayetlerle hamile olduğunu öğrenen varmı??????????????

bihtercim bende daha önce smyrna arta gidiyordum.dr um funda hanımdı.şimdi ömer sudekana gidiyorum aşılamamı o yaptı ama sıkışık olarak falan deil anestezi istedim saolsun kabul etti bakalım.sizde sorun neydi tatlım.kaç yumurtan oldu sana ne kadar sperm tarasfer edildi çok soru sordum ama...

merhaba canım.benim tek yumurtam vardı.eşimden 40 milyon sperm aktarıldı bana.Bizdeki sorun eşimin azcık haraketsizlik sorunu var.Bendede adet düzensizliği var.Adetlerim hep 10 veya 15 gün geç geliyor.Sizde sorun neydi ve belirtierin neler.:emir_bebek:

Valla esoscum aynı belirtilerle bekliyoruz.Ama insanını içine dogar diyolar benim dogmuyo bişey..Benim ilk aşılamam

Bircancım merhaba neden symnra artı bıraktın ve kaç kere aşılama oldun.Benimde dokorum funda hanım:1no2:

evet bihterim haklısın benim içimede bişey doğmuyo inşallah tez zamanda iyi ya da kötü belliolur beklemek çok zor

bihtercim funda hanım çok i tatlım ama bana pek uymadı sorularımın cevaplarını alamadım ve her gittiğimde ultrason parası alıyodu yani içime sinmedi ama şimdiki dr umdan çok memnunum psikoloğum gibi.bendede 10u geçkin yumurtam var eşimdende 90 milyon sperm aktarıldı bakalım artık nasip canım inşallah bu ay ikimizde o mutlu haberi alırız canım.benim belirtim göğüs uçlarıma dokunamıyorum.karnımın altı şiş sert ve acıyo özellikle geceleri sağa sola dönerken kasılma var...

merhabalar arkadaşlar.benimde pazar günü aşılamam yapıldı.aynı şekilde göğüslerim çok hassaslaştı.özellikle göğüs uçlarım çürük gibi acıyor.acaba ilaçların etkisimi.yok değilse hepimiz hamile olabilirmiyiz yoksa.herkes aşılamanın kaçıncı gününde şu anda

Bircancım bence bu sperm sayısıyla hamilesindir sen.Ama yumurta sayın çokmuş.Symnrada çok yumurta olunca aşılama yapmıyolardı.Bende tek yumurta var.Esoscum bende gögüs agrısı çok fazla,karnımda şişlik var ve bazen ağrı oluyor.Ama crioe jelin yan etkilerinde bunlar yazıyor zaten.Kısaca bekliyeceğiz.İnşallah güzel haberler alırız benim 20 şubatta belli olacak ya sizlerin???:bbo:

aaaa bihterim benimde 20 şubatta belli olcak yani testi yaptırcam bu arada crioe jel ne için ben kullanmadım öyle bişey

esoscum bu jel düşüğü engelliyomuş sanki hamile kaldık gibi kullanıyoz ama neyse işte doktor verdi.ve bir çok yan etkisi var.aynı gebelik belirtileri gibi.keşke kullanmasaydım diyorum.en azıdan gebelik belirtilermi takip edebilridim..

Bircancım bence bu sperm sayısıyla hamilesindir sen.Ama yumurta sayın çokmuş.Symnrada çok yumurta olunca aşılama yapmıyolardı.Bende tek yumurta var.Esoscum bende gögüs agrısı çok fazla,karnımda şişlik var ve bazen ağrı oluyor.Ama crioe jelin yan etkilerinde bunlar yazıyor zaten.Kısaca bekliyeceğiz.İnşallah güzel haberler alırız benim 20 şubatta belli olacak ya sizlerin???:bbo:

nasip bakalım canım ya inşallah dediğin gibidir...bende yapmıyolar fazla yumurta olunca diye biliyordum ama dr um yumurtaların gayet i dedi hayırlısı bakalım.peki çok yumurta oluştuğunda yapılmadığında o kadar verdiğin iğne parası boşa gitmiş oluyor demi...

merhabalar arkadaşlar.benimde pazar günü aşılamam yapıldı.aynı şekilde göğüslerim çok hassaslaştı.özellikle göğüs uçlarım çürük gibi acıyor.acaba ilaçların etkisimi.yok değilse hepimiz hamile olabilirmiyiz yoksa.herkes aşılamanın kaçıncı gününde şu anda

slm.Benimde pazar günü ilk aşılamam yapıldı.sonuç 26 şubatta belli olacak.Bende çok heyecanlıyım sizler gibi.Benimde bel ağrılarım var,kasıklarımda batmalar hatta ve hatta mide bulantılarım bile var.tabiki bu mide bulantısı psikolojik.Kendimi hamileliğe çok fena kaptırdım.Eğer hamile kalamamışsam bunu düşünmek bile istemiyorum:CüvCüv:

sağol bihterim aydınlattığın için, inşallah bakalım birlikte görücez. belirtiler ilaçlardan mı bebişlerdenmi:)......

kızzzlar...bugün aşılamada 7.gün.göğüs uçlarım hala acıyor.bugün şiddetli baş ağrısı yaşamaya başladım.dün geceden beride romatizmalı gibi dizlerim şiddetli olmak üzere bacaklarım felaket ağrıyor.son 1 hafta.ama akıntı,mide bulantısı yok.noluyo ya.kafayı yiycem artık.böyle anneye bebek gelirmi.endişeli,kaygılı,detaycı,çocuk doğmadan korkacak

kızlarrr sizden farklı olarak crione jel kullanıyorum inşallah bu belirtiler ondan degildir.Şu an son beş gündeyim ama biraz geç yaptırıcam testi.Bende gögüslerde hasasiyet devam ediyor.dün kasıklarımda agrı vardı.Bide herşeye ağlıyorum.Birkaç akşamdır geceleri uyanıyorum içim daralyor.mide bulantım yok.Çok dikkat etmiyorum işime gidip geliyorum ev işlernden ağır olmayanları yapıyorum gezmelere gidiyorum.İnşallah bir zararı olmaz.

merhaba bihter crione jeli doktorunmu önerdi. Neden verdiki onu ? benimde ilk aşılamam yapıldı ama doktor hiçbirşey vermedi.

Merhaba bu jeli doktorum verdi.Bebeğin tutunmasını saglıyormuş.Tabi tuttuysa.:emir_bebek:İnşallah hepimiz hamişizdir.

kızlar ben dayanamayıp aşılamanın 9. günü kan testi yaptırdım bhcg 6.02 çıktı büyük ihtimal benim olmadı inşallah sizlerin güzel haberlerini alırım

kızlarr buraya uğrayan yokmuu hiçç....
benim 2 gündür bel ağrım oluyor ara ara .....huu huu kimse yokmu....

X