Aşılama Alama yaptran arkadalar.......bakn bir

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende dr. mu sordum yok dedi ....idrarda cikabilir bazi kadinlarin cikiyormus ama kanda cikmasi önemli dedi

cemre şu anda çatlatma iğnesi kullanıyor musun bana dr.um aşılamadan sonra üçer gün arayla pregnly 1500 lük verdi .Tahlili ne zaman yaptıracaksın? benim dr. ayın 8ini bekle dedi

dilda catlama ignesini bir gün önce oldum...simdi hap kullaniyorum utrogest diye ayin 4 tel.edecem 5 de kan vercem....

bir sey sorcam asilama dediginiz yani burda insemination oluyor galiba...yani yumurtaliklar olusunca katalitle yikanmis spermi icine akitiyorlar öylemi ???? tüp bebek yumurtalari aliyor lar disarda birlestiriyorlar sonra yerlestiriyorlar ???

cemre61 canım:

AŞILAMA: yumurta olgunlaştırılıyor spermler içeri bırakılıyor.
TÜPBEBEK: yumurtalar olgunlaştırılıp dışarı alınıyor bir kapta spermler de bırakılıp, kendi kendine döllenmesi bekleniyor döllenenler seçilip tekrar içeri bırakılıyor

yumurta takibinden ben de sonuç alamadım.ya kızlar aşılama daha mı faydalı olur??????

senin için en iyisini hekimin bilir canım inşaallah olur bebgin ne çoguz bizde lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bende menegon ve puregon kullandım menegondan 9tane yaptırdım sanırım tek yumurtladım puregondan 5tane onukendın yapıyosun karnından ondada 8 tane yumurtladım bence puregon cok ıyı hem acısız hemde daha cok etkılı sende dr soyle bunları allah yardımcın olsun canım

9tane menegon tek yumurta 5 tane puregon 8 yumurta oldu bence puregon kendın yapıyosun hem acısız hem sonuc 8 katı menegona göre

canım ben klomen kullanmıştım.

X