aldatan erkege verılebılecek en guzel ceza sızce nedır

en büyük ceza kendinden mahrum bırakmak olur
ama aldatıyorsa kaybetme korkusu da yaşamıyor demektir
bu durumda en büyük ceza kesmek Kötü Kazen neyi mi
onu da hayal gücünüze bırakıyorum :icecream:

hemen terkedip gitmek onlar için bir ceza değil bir ödül bence.zaten istedikleri de budur sanırım.onlar için en büyük ceza onların da aldatılmış olmasıdır.(öle olmasa bile -sen de aldatıldın- demek )Kötü Kazen
kimse aldatılmaz inş.

UMURSAMAMAK,ÜZÜNTÜNÜ BELLİ ETMEMEK VE ÇOK MUTLU GÖZÜKMEK ALDATAN ERKEYE VERİLECEK EN BÜYÜK CEZADIR.

bencede arkadaşım. aldatmayı hangi uzvuyla yaptıysa keseceksin.Kötü Kazen artık kesilecek uzuv muhabbet ettiği için dilimi olur elini tuttuğu için elimi olur yada neyse.....
anladınız sanırım.jeyyar

bencede arkadaşım. aldatmayı hangi uzvuyla yaptıysa keseceksin.Kötü Kazen artık kesilecek uzuv muhabbet ettiği için dilimi olur elini tuttuğu için elimi olur yada neyse.....
anladınız sanırım.jeyyar

Benim Aldatan Erkekle Artik Kesinlikle Bi Ilişkim Olamaz Ister Sevgi Bakimindan Ister Intikam Bakimindan O Beni Aldaticak Kadar Zavalliysa O Zavalli Kişiye Intikam Bile çoktur

beni aldatacak kaar aciz bir erkeğe ceza verme tenezzülünde bile bulunmam.birçok erkek aldattıktan sonra hayatına kaldığı yerden devam edip,karısını kandırabileceğini,yakalansa bile kendini affettirebileceğini zannediyor.onlara göre kadınlar saf ve hemen yelkenleri suya indiriverir.ben aldatıldıysam hayatından anında çıkarım ve bir daha asla yüzümü göremez neye uğradığını şaşırtırım ona.:eek:klava:

X