aldatan erkek niye arar?

farzetti tlfununa sinek konmuş zırıltısı ötüşüyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haklısın canımmm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 onun aramasındansa sinek sesi bile konser gibi gelir bana kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

en güzel intikam ona karşılık vermemek susmaktır...
surmak yola yola aynen böyle devam
:dance::dance:

kesinlikleee...:lepi: belki 2 ay belki 6 ay belki 1 yıl ama hayat gerçekleri çok güel gösteriyor insanlara...alkisalkisalkis

ama en önemlisi görmek istersen canım...
ne mutlu sana gerçekleri görebilmişsin..
Darısı bütün hatunların başına
:enbuyukkk:

çünkü arada dönüp viran ettikleri yıkıntıyı görmek isterler
ve bundan gurur duyup egolarını tatmin ederler
ne unutulmayan ne vazgeçilemeyen biriyim diye pohpohlanırlar

keşke açsaydın ve gayet rahat tavırlarla gülüp geçtiğini gösterseydin ona
artık umrunda olmadığını, varlığıyla yokluğunun bir olduğunu falan fistan işte :nazar:

ehh arar yine ne de olsa açıp dalga geçmek pek zevkli olurdu aslında :)
canını çıkarırdım ben ohh

telefonu açmamakla en doğru kararı vermişsin bir daha ararsa açma bence meraktan kudursanda açma kesin aldattığı kişiyle arası bozulmuştur bir ümit seni arayıp belki olur diye düşünmüştür

yok ya kızlar yapamam öyle ben ne biliyim içimde bişeyler bitmişse acım dinmişse yapmam hiç bişey...hayat ona öğretir öğrenmesi gerekenleri zaten hiç açıp muhattap olamam silip atarım bi anda ne intikam gelir aklıma ne başka bişey yeter ki aklımla beynim ortak bi karara varsınopuyorumnanaktan
huzurluyum mutluyum durduk yere onunla inatlaşcam yada görcek o gününü diyerek huzurumu bozamam sakin sakin iyiyim böyle ben opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

dünyadaki adalete olmasa da ilahi adalete inancım tam herkes bir gün yaptıklarının bedelini ödüyor bu bana yetiyor opuyorumnanaktan

çünkü arada dönüp viran ettikleri yıkıntıyı görmek isterler
ve bundan gurur duyup egolarını tatmin ederler
ne unutulmayan ne vazgeçilemeyen biriyim diye pohpohlanırlar

keşke açsaydın ve gayet rahat tavırlarla gülüp geçtiğini gösterseydin ona
artık umrunda olmadığını, varlığıyla yokluğunun bir olduğunu falan fistan işte :nazar:

canım onun göreceği bir yıkıntı yok istese de egosunu tatmin edemicek kaydirigubbakcemile3
unutuldu geçti gittii benim için...:eek:

canım onun göreceği bir yıkıntı yok istese de egosunu tatmin edemicek kaydirigubbakcemile3
unutuldu geçti gittii benim için...:eek:

ne mutlu sana, işte onun için açsaydın dedim bayanssulusmile

insan rahat bi psikolojide olunca söyledikleri de çok oturtmalı oluyor sempatiksalakcinni

ne mutlu sana, işte onun için açsaydın dedim bayanssulusmile

insan rahat bi psikolojide olunca söyledikleri de çok oturtmalı oluyor sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3güzel mantık cidden canımm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:lepi::lepi:
da değmez...sadece acıyorum ona gözümdeki tek değeri bu...:hulya:

seni yoklamak ici ariyodur
bakalim napicak
telefonu acicakmi
beni hala seviyomu diye aramistir bence...

X