Aldatan kocalara hoş bir ceza!!

selam arkadaşlar; düşündüm ki; bu gece eşim eve gelmedi ve alenen bir kadınla beraber , tabiki sabaha kadar gözüme uyku girmez, kendimi dipsiz bir kuyuda gibi hissederdim, dünyam dar gelirdi ev mezar gibi gelirdi ama bu duygulara hapis kalmazdım..
sabaha kadar düşünür neleri eksik bıraktım, bunu neden yaşıyorum diye uzun zuzun sorardım kendime..acaba zamanın bir yerinde eşimin içinde bana duyduğu o ilk evlilik kıpırtılarını ben mi yıktım ne yaptım diye çok sorgulardım, ve eminim eve geldiğinde taiki ay ne iyi etttin elelre gittin demezdim.. ama hala evimin erkeği olduğu için saygı duyardım..sakin karşılar ihtiyacını sorardım, ama kendi ihtiyaçlarımdan taviz vermezdim. normalde tasarruf etmek için bazı şeyleri geri plana bıralıyoruz ya işte eşim beni aldatsa asla bırakmam hakkım olanı isterdim..aslında çok iyi niyetli değilim sadece evliliği yıkmamak için direnmeli, empati yapıyorum ve böyle davranmak gerektiğine inanıyorum..

arkadaşım teorikle pratik arasında çok büyük fark vardır.insanın başına böyle bişey gelmeden konuşmak çok kolay..allah korusun gerçekten başınıza böyle bişey gelse dediğiniz kadar iyi niyetli olabilirmiydiniz bilmiyorum...

Tabeeeee affedeyım de bı daha yapsın demiiii...????Acep kadın yapmsa affedeyım nefsıdır dermı kı hıc bı erkek?Olurmu oyle sey ya.Tamam herseyın cezasını allah verır ama bu dunyada da oyle bırıyle degıl aynı yastıga bas koymaya devam etmek aynı havayı bıle solumak ıstemem.Sanırım kımın b asına gelse de aynı seyı yapar.Siz de olsanız affetmessınız bence.Yada affettım der kendınızı kandırırsınız!!!Aldatılmayı ne esler arasında ne de hayatın ıcınde hıc bırseyde Allah hıcbırımıze yasatmasın ınsallah...

Kadınlar bile normal karşılar olmuş bu aldatma olayınıkafamçokkarıştı
Erkeklere çok da kızmamak lazım sanırım.
Böyle düşünen kadınlar olduğu sürece:kızgın:
Neysee...:1closedeyes:

selam arkadaşlar; düşündüm ki; bu gece eşim eve gelmedi ve alenen bir kadınla beraber , tabiki sabaha kadar gözüme uyku girmez, kendimi dipsiz bir kuyuda gibi hissederdim, dünyam dar gelirdi ev mezar gibi gelirdi ama bu duygulara hapis kalmazdım..
sabaha kadar düşünür neleri eksik bıraktım, bunu neden yaşıyorum diye uzun zuzun sorardım kendime..acaba zamanın bir yerinde eşimin içinde bana duyduğu o ilk evlilik kıpırtılarını ben mi yıktım ne yaptım diye çok sorgulardım, ve eminim eve geldiğinde taiki ay ne iyi etttin elelre gittin demezdim.. ama hala evimin erkeği olduğu için saygı duyardım..sakin karşılar ihtiyacını sorardım, ama kendi ihtiyaçlarımdan taviz vermezdim. normalde tasarruf etmek için bazı şeyleri geri plana bıralıyoruz ya işte eşim beni aldatsa asla bırakmam hakkım olanı isterdim..aslında çok iyi niyetli değilim sadece evliliği yıkmamak için direnmeli, empati yapıyorum ve böyle davranmak gerektiğine inanıyorum..

Siz hiç öyle bir gece yaşadınız mı? Kendinizi sorgulamaya başlayabilmek için gözünüzde canlanan sahnelerin (eşinizin bi başka kadınla sevşirken ki görüntüleri) gitmesi lazım. Nasıl engelleyeceksiniz bunu?

biz böyle dersek adamlar tabi yapar evimin erkeği 1 gece eve gelmiyor ve ben onun bir kadınla olduğunu biliyorum, bir kerelk olduğu için afedecem valla empati merkezim kilitlendi inan olsun o kadar ii niyetli olamıyorum allah yaşatmasında ...

selam arkadaşlar sizleri kızdırmak, üzmek istemedim ama
evlilik iki karakterin bir ömrü orta çizgide sürdürmesi değil midir?
zaman zaman eşlerden hata yapan olursa af gerekmez mi hemen asıp kesmek olur mu arada çocuklar zarar görüyor o zamanda..
ben aldatanı af etmek derken çocuklu ailelelr için kasdettim ama nişanlıken yada henğz yeniyken aldatan erkek normal akıllı değildir zaten .. ama uzun bir evlilik süreci içinde erkeğin gönlü bazen daha farklı atmoserlere kaya bilir.. bütün gün dışardalar çok hoş hanımar görüyorlar malum:) nefis yani..
kapıyı çarpıpı gştmek, boşanmak çocuklarıa çok zarar veriyor..
bu arada soranlar olmuş eşim beni hiç aldatmadı ama nedeni dürüst olması değil.. ben hasta olurum ölürüm kahrdan bunu iyi biliyor, bünyem hassas yani.
birde zaten öyle bişi yapmasın diye dünyanın en iyi eşi rolünü oynuyorum daha napim..

canımcım sen hasta olup kahrından ölüyonda ne diye bunu yapın affedin diye bi yazı yazıyon sen kendinde misin allah aşkına yaptıklarınla yazdıkların çelişiyor istersen

tartışma yaratmak için açmışsın yani sn savunmuyorsun bunu bravo herkeste tartışıyorrrrrbravvoooo

bu fikrini kocana beyan etsen daha hoş olur seni aldatmaya çekinmesin nasılsa ufkun geniş ve sen bunu kaldırabilirsin yazdıklarına göre ilgili kişiye bildir o da rahat etsin yani kocanabenneyaptımki

aldatılmak çok yaralayıcı
kolum kanadım kırılmıştır artık...
ne söyleseler bana fayda etmez
affetsem kalsam unutamamki
ona dünyayı dar ederim,hep pişirip önüne bu yemeği çıkarırım... senağlama
ne ben onu gördükçe defalarca öleyim
nede o defalarca asılsın derim
bitiririm :çok üzgünüm:

asla afedemem, ben çok büyük konusmak istemiyorum ama afedemem,düsünmesi bile korkunç, her sefer gözlerine baktiginda, elini tutugunda, yada yataga girdiginde beni aldati diyeceksin! UNUTAMAM
aldatilan çok kadin var, afeden ve bosanmayan ama eminim ki asla unutmazlar unutamazlar

yok artık daha neler!! :mymeka:
böyle düşünen kadınların erkeklerle ilgili çektiği her acı onlara müstehak. :mymeka:
ağlasınlar, üzülsünler, boynuz üstüne boynuz yesinler. :mymeka:
sonuna kadar hakediyorlar! :mymeka:
zaten erkeğin elinin kiri, affetmek lazım vs. şeklinde düşünenler yüzünden erkekler böyle, aldatmayı normal görüyorlar
:mymeka:

asla afedemem, ben çok büyük konusmak istemiyorum ama afedemem,düsünmesi bile korkunç, her sefer gözlerine baktiginda, elini tutugunda, yada yataga girdiginde beni aldati diyeceksin! UNUTAMAM
aldatilan çok kadin var, afeden ve bosanmayan ama eminim ki asla unutmazlar unutamazlar

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

Allahı saymayıp dinlemeyeni ben mi adam edecegim??? o dogruyu bulsun diye ben mi heba olacagım??? midem bulana bulana koynuna mı girecegim??? aklıma öbür kadınlar gelirken beni öpmesine izin mi verecegim??? "canım git istediginle yat kalk sen de bir gun dogru yolu bulacaksın mı diyecegim"??? denenen ben değilim o.iradesine sahip cıkan ben iradesine sahip olamayanı terbiye icin yaratılmadım.İradesine sahip cıkmayanı çöplüğünde bırakır iradeli,Allah korkusu ve saygısı olan helal süt emmiş,dogru duzgun terbiye görmüş,kıymet bilir,aklı basında bir eş için dua eder beklerim.gelirse gelir gelmezse onurumla yalnız kalır günaha da bulanmadan vefat ederim.

Seda sölediklerin inan belki iyi niyetinden ama yenilir yutulur gibi değil en azından benim açımdam.Farzı misal eşin böle bişey yaptı vede afettin tekrar beraber olmaya başladın.Peki nasıl evi yatağını nasıl paylaşıcaksın.Hiç mi için sızlamıcak hiç mi kıyaslama yapmıcan ve içine attıkça dahada sıkıntı verecek şekilde birbirinize dahada saygısızca davranmayacakmısınız.Vede hiç bir şekilde eşin ne kadar bir daha yapmıcam da dese yapacaktır.Alışmış kudurmuşdan beterdir diye bir söz var. Ben hep eşime derim gözümle görmediğim sürece inanmam .Ama gözümlede görürsem gözüme görünme.Her ne kadar kötü olursada olsun erkek asla paylaşılmaz.En acı verici olaylardan biridir ve cezasıda kesinlikle af değil bırakma olmalıdır kanımca böle.

Benim eski sevgilimin benden onceki sevgilisi; "5 karın olsa 6.cısı benim"diyecek kadar onursuzmus.İşte boyle dusunen kadınlar var."tilkinin dönüp dolaşıp gelecegi yer kürkcü dükkanı"deyip geciştirebiliyorlar.İşte bu zihniyetler yasıyorlar 4 tanesi bir arada.Asıl karın ben olduktan sonra digerleri gecici diyebilenlerin Allah inancları eksik olanları toplu sex partilerinde paylaşım halindeler zaten.

içerik başlığa çok uygun hakikaten... Aldatan kocalara hoş bir ceza hatta mukafat...
Bİr daha yapmasında hiçbir sakınca olmadığını hissettirmek lazım...Yeter ki evimiz ersiz kalmasın öyle mi yani...
Ahirete bende inanırım. Ve tabiki herkes yaptıklarının cezasını çekecek. Fakat Peygamber değilim sadece ahirete inanıyorum. Bukadar büyük gönüllü olmam mümkün değil. Zaten öyle olsaydım muhtemelen çok ulvi bir insan olurdum. Ama ben değilim...
Dolayısı ile sıradan basit bir insanım. Egolarım, gururum ve kendime güvenim var.
Aldatılırsam hayatımdan çıkarırım... Güzel kadınlar kadar yakışıklı adamlarda var.
Ben nasıl konuşmama bile dikkat ediyorsam o da dikkat edecek. Etmiyorsa da defolup gitmeyi bilecek.

kaydirigubbakcemile5 işte bu kadar!

oldu cnm kocam beni aldaticak istedigi halti elalelimin karilariyla halledicek bide ben onu affedicem .midesizmiyim ben yaaa defolsun gitsin kimle ne halt yiyosa yesin yolu acikitr..................:kızgın:

canımcım sen hasta olup kahrından ölüyonda ne diye bunu yapın affedin diye bi yazı yazıyon sen kendinde misin allah aşkına yaptıklarınla yazdıkların çelişiyor istersen

tartışma yaratmak için açmışsın yani sn savunmuyorsun bunu bravo herkeste tartışıyorrrrrbravvoooo

bu fikrini kocana beyan etsen daha hoş olur seni aldatmaya çekinmesin nasılsa ufkun geniş ve sen bunu kaldırabilirsin yazdıklarına göre ilgili kişiye bildir o da rahat etsin yani kocanabenneyaptımki

bu açıdan bakınca sende haklısın elbette..
ancak ben bunu erkeklere hissettirip, aman ben affederim sen hele git başkalının koynunda gezde gel demeyi kasdetmiyorum neden beni anlamıyor illede affetmeye ve aldatmaya takılıyorsunuz, ben aldatan kocayı boşayınca evliliği bölünce arada çocuklar ve yine eşler zarar görüyor diyorum.. bunu detaylarıyla tartışınca sonu affetmeye varıyor o zamanda baştan affetmek onlara bir fırsat tanımak lazım diyorum..ama sadece bir fırsat asla iki değil.. eğer erkek karısını gerçekten sevdiğini düşünüyorsa bir daha asla böyle b,r kabahat işlemeyebilir..bunları tartışmalı..:sm_confused:

bekar olupda koca boşayanlar çok birazda anneler yazsın. bakalım kim evladının boynunu bükmek ister malesef fedakarlık kadılara düşüyor ama her defasındada eyvallah kimse demez. çocukların hatrına insan bazen kan kusup kızılcık şerbet içebilliyor.bir defalık olur oda zaten devam ederse defolup gider.

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

kusura bakmada arkadaşım yuh yani,,

olunur olunurda bu kadar geniş bu kadar gurursuz olunmaz,

aşkı canlandırmaktan bahsediyorsun ,ne aşkı ya adam arkasına bakmadan gitmiş,aklına kalbine hiç ben girmemiim gibi beni aldatmış,

bende gel aşkım aşkımızı canlandıralım diyeceğim...höhhh yani buna sadece gülünürkaydirigubbakcemile3

ya böyle bir mantık yokya böyle kadınlara sinir oluyorum,

ama kendi kocaları aldatsın bunları hepimizden önce ağlayıp ,komaya girerler

Hırsızın Hiç mi Suçu Yok ?

Bir gün Nasreddin Hoca nın eşeği çalınmış. Can sıkıntısı içinde durumu komşularına anlatınca her kafadan bir ses çıkmaya başlamış. Birisi :
- Hocam demiş niye ahırın kapısına iyi bir kilit takmadın sanki ?
Bir başkası :
- Evine hırsız giriyor da senin nasıl haberin olmuyor ? diye konuşmuş.
Bir diğeri de :
- Hocam demiş, kusura bakma ama eşeğin çalınmasına en büyük sebep yine sensin. Çünkü doğru dürüst bir ahırın bile yok. Nerden baksan dökülüyor. Hoca kızmış :
- Yahu demiş, iyi, güzel de kabahatin hepsi benim mi ? Hırsızın hiç mi suçu yok ?

Mesajı aldığınıza inanıyorum... :):)

X