Aldatan kocalara hoş bir ceza!!

aldatılmakmı,affetmi... bunlar bana çok sağuk gelen şeyler kim aldatılıpta sonra tekrar aşkı için savaşabilirki aldatan zaten artık sevmiyordur ,ona karşı birşey hissetmiyordur,bu adama kalk sen aşkı tekrar alevlensin diye kur yap...Bunlar bana göre olan şeyler değil,Birşey bitmişse bitmiştir,eğer altadan pişman olupta benim değerimi görür kazanmaya çalışır,kur yapar... gerçi bununda faydası olacağını pek sanmam,zorumdur yani,onun burnundan fitil fitil getiririm,doğduguna pişman ederim,ama affedeceğimi hiç sanmam,Böyle bişeyi kim affeder ki...affettim görünür ama onun yüreğine sormak lazım.Bana göre öyle görünür sadece... çok acıdır herhalde insanın yüreği yanar Allah kimsenin başına vermesin.

bekar olupda koca boşayanlar çok birazda anneler yazsın. bakalım kim evladının boynunu bükmek ister malesef fedakarlık kadılara düşüyor ama her defasındada eyvallah kimse demez. çocukların hatrına insan bazen kan kusup kızılcık şerbet içebilliyor.bir defalık olur oda zaten devam ederse defolup gider.

ben evli olarak yazdım, üstelik hamileyimm...
düşünce düşüncedir ve şartta ve koşulda kişiye aittir.
bekarmış, nişanlıymış, çocukluymuş, çocuksuzmuş hiç farketmez..
bekarken neysem şimdi de o'yum...

Arkadaşım ağzından çıkanı kulağın ve yüreğin ve birde midenn duymuyor anlaşılan.. Akşamdan kalmış olabilirmisin acabaa?

yaa canımm gerçekten arkadaslarıma katılmamak elde degil yani.bi empati kur bakalım iyice kur ama.eşinin ALLAH MUHAFAZA seni aldattıgını başka bir kadının elini tuttugunu onunla yemek yedigini gezip tozdugunu ve sonra evine gelip sana dokundugunu düşün.bunu senin yüregin kaldırabilir mi,dediklerini aynen yapar mısın.yinede aşkım canım cicim deyip canlandırmaya mı çalışırsın...kusura bakma ama bu dediklerini kimsenin yapabilecegini sanmıyorum.o dedigin pembe dizilerde oluyor,kim kimin koynunda belli degil ama yinede mutlular....

yok artık, bu "hoş bi ceza değil", gayet güzel bir ödül olur, aferin iyi yaptın der gibi, töööbeeeeeeeeeee :eek:klava:

her erkeğe senin gibi bir karı lazım nediyim başka...
erkekleri sevindirmek için geliyoruz zaten dünyaya
kusura bakma da ona buna gidip, zevk-i sefa sürüp, kadını da yürüyen bir organ olarak gören kişiden kimseye hayır gelmez

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

ok canım..aldatan kocaları affedelim..bi daha yapsınlar..
galiba sen erkeğin 4 tane karı alma hakkı vardır diyen ampulcülerdensin..şakkıdı

kusura bakmayın ama beni aldatıp beni hiçe sayan gururumu saygımı ayaklar altına alan bir adamın yüzüne bile tükürmem o bile fazla ona. allah cezanı verir diyip anında bırakırım. ne demek bu ya sen bana boynuzları tak ama ben hiçbirşey olmadı diyip koynuma alayım.

umarım bu düşünceni eşin bilmiyordur...........
hoşgörü sınırını ölçmeye kalkarsa vay haline çünkü...............

bu cümleleri sarfetmişsin.baştan beri de okuyamadım.... eğer kocan seni aldattıysa ve sen bunu bilerek sineye çekerek bunları yazıyorsan birşey diyemem...

bence sen aldatılmanın nasıl bir psikoloji olduğunu bilmiyorsun.kocan seni okşuyorken o ellerin başkasını da arzu ile okşadığını bileceksin.....

ve ilişkini güçlendirmeye çalışacaksın....... (tek gecelik ilişki için demiyorum,duygusal ilişki için diyorum)

çok rahat bir bayansın eşin de çok şanslıymış.......

olmuyo işte o yazdığın gibi. başa gelince yapılmıyo. ha yapabildiysen saır ve hoşgöründen dolayı da tebrik ederim. aldatılınca adam sana her baktığında acaba ona da böyle mi bakıyodu diye düşünüyosun...

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

ohhh ne güzel aldatsinlar basa tacmi olsunlar ben karsiyim bu olaya

bu sözleri sarf eden bence bir kadın olamaz..
Aramızda erkek mi var kk'cılar dökülün bakıyım..:tomato:

cok ılgınc bır yazı gercekten... bir bayan olarak nasıl bunları dusenebılıyosun anlayamadım. Zerresine bile katılmıyorum, adam etmek için ondan kendimi yoksun ederım omur boyu hemdee!!

o adam benı aldatmış ve ben aşkımımı canlandıracağım inanamadım yazdıklarınıza.benı aldatan bir erkeği ben tekrar nasıl dokunurum ya iğrenırım ondan.katılmıyorum yazdıklarınıza....
o aldatsın dursun bende affedeyım saf gibi yüreğimi acayım sevgimi canlandırayımmm pehhhhh
anca rüyasında!!!!!!!!

canım bu söylediklerinden senin ne kadar iyi niyetli bir olduğunu gözlemlemek zor değil.vede inançlı biri olduğun da aşikar.bak bende işin dini boyutunu az çok bilen birisi olarak sana kesinlikle katılmıyorum.güven olmayan bir ilişkide sağlıklı davranamaz çiftler.sen böyle yaparak onun hatası altında ezilmesini istiyorsun belkide ama bu ne kadar doğru.ben sana katılamıyorum.benim yerime başka birini tercih etmiş yatağına almış bir adamı aynı sıcaklıkla ben nasıl yatağıma alırım.nasıl dokunurum ona.ihanetin izi silinmez bence..

arkadaşım
kocalarınızı affedin diyorsun ön ayak oluyorsun da
acaba kocalarını aldatan kadınlar içinde aynı şeyi isteyecekmisin?
o kocalara affedin diye de seslen..bunada ön ayak ol
yerse tabiiiii

zaten erkeğin elinin kiridir affedilmeli
ama kadın o............ dur affedilmemeli değilmi?
kim yaparsa yapsan iğrenç....Allah herkese akıl versin,vicdan versin

vallahi ben onu once benzetirim oyle ahireti falan bekleyemem beni aldaticak bende askimi canli tutucam oldu kirmizi jartiyerde giyim mi hicccccccccccccccccccc isim olmaz o adamla sepet havasi yolu acik olsun bir saniyemi ona ayirmam insan dunyaya birkez gelir omrumude ona feda edemem heralde bu yazi saka falan olsa gerek

Bunu yasayan anlar anca... aldatilip affedenlere bi sorun bakalim, en büyük cezayi kendilerine mi yoksa kocalarina mi vermisler...

baskasi dokunmus senin kocana, baskasiyla özel seyler paylasmis... ve tekrar senin yataginda, senin yaninda uyuyor... ben sahsen kaldiramam bunu, ve aldatilan cogu kadininda bunu düsündügünü düsünüyorum...

X