aldatılmak ölmeden topraga gırmekmiş

bu konuyu görünce baştan sona okudum, yazdıklarınız beni çok etkiledi ne yazık ki ben de aldatıldığını düşünen kadınlar arasındaydım. Benimki masaj salonunda güzel kızlara masaj yaptırmış, benim bildiğimi bilmiyor, başka bir kadının eli benim kocamın tüm vücudunda gezmiş, düşünsenize. Aylarca bunu hayal ederek geçirdim günlerimi sonra onun hissettiklerini bende hissetmek için aynısını yapmak istedim ve bir arkaşıma açıldım, onun bir tanıdığı işinde uzman birine özel masaj yaptırıyormuş neyse mailini verdi, adam çok hassas ve işini gerçekten çok iyi yapıyor, masajı yaptırıp eve döndükten sonra kocama o kadar da kızgın olmadığımı hissetmeye başladım.gerçekten çok özel bir masajdı,belkide masajın etkisiyledir ne dersiniz kızlar:)

Arkadslar sıze bısey sorcam ya bıkac gun evvel esımın email adresıne bırısı davet gondermıs kısı lıstesıne eklemek ıcın bende ekledım az once ben esımın msn sını acar acmaz ıngılızce yamaya basladı hemen ben ıngılızce bılmıyorum ama cevırı yaptım netten cam acalım benı ızle seks sov yapayım falan yazıyo ama bıraz enterasanlık vardı adresınde kamerası gozukmuyo ve gozukmesı ıcın bır lınk vermıs onu tıkla falan dıyo karsıdakı bılgısayarda bazı seyler yazıyo o lınkın sankı tehlıkelı oldugunu soyluyodu ya bılemıyorum msnde dırek seks meks dıye basladı nedır sımdı bu ?ha unutmada bıkac hafta evvelde bnım msnme bırı kendını eklemıs kabul ettım aynı bole seks mesk tarzında seyler yazıyordu sıldım hemen bılen varmı nedır bu sımdı esım hava lımanında calısıyor yabancı bırısıylemı yazısıyo acaba orda tanıstı belkı bu gunlerı gorecegıme olseydım keske 1ayda sacımda sac kalmadı resmen sacımı kofore boyatmaya gıttıgımde koforler bana senın gıbı bıkac musterım olsa ıflas ederım derlerdı babasıda sacımı boyadı emeklı kofor oda ole demıstı 4 tane boya yetmıyordu saclarıma her saclarımı cok severdım ben kez hayrandı ah resım koymayı becerebılsemde gostersem keske tutam tutam dokuluyo saclarım cok azaldı yakında ken kalacam saclarımı cok severdım ben kedı kuyrugu kadar kaldı saclarım:KK43::KK43:

Arkadslar sıze bısey sorcam ya bıkac gun evvel esımın email adresıne bırısı davet gondermıs kısı lıstesıne eklemek ıcın bende ekledım az once ben esımın msn sını acar acmaz ıngılızce yamaya basladı hemen ben ıngılızce bılmıyorum ama cevırı yaptım netten cam acalım benı ızle seks sov yapayım falan yazıyo ama bıraz enterasanlık vardı adresınde kamerası gozukmuyo ve gozukmesı ıcın bır lınk vermıs onu tıkla falan dıyo karsıdakı bılgısayarda bazı seyler yazıyo o lınkın sankı tehlıkelı oldugunu soyluyodu ya bılemıyorum msnde dırek seks meks dıye basladı nedır sımdı bu ?ha unutmada bıkac hafta evvelde bnım msnme bırı kendını eklemıs kabul ettım aynı bole seks mesk tarzında seyler yazıyordu sıldım hemen bılen varmı nedır bu sımdı esım hava lımanında calısıyor yabancı bırısıylemı yazısıyo acaba orda tanıstı belkı bu gunlerı gorecegıme olseydım keske 1ayda sacımda sac kalmadı resmen sacımı kofore boyatmaya gıttıgımde koforler bana senın gıbı bıkac musterım olsa ıflas ederım derlerdı babasıda sacımı boyadı emeklı kofor oda ole demıstı 4 tane boya yetmıyordu saclarıma her saclarımı cok severdım ben kez hayrandı ah resım koymayı becerebılsemde gostersem keske tutam tutam dokuluyo saclarım cok azaldı yakında ken kalacam saclarımı cok severdım ben kedı kuyrugu kadar kaldı saclarım:KK43::KK43:

Bu duyguyla yaşamaya nereye kadar devam edeceksin? Yaşadıklarını kabullen ya da vazgec eşinden. Hicbirsey senin canından daha kıymetli değil. hem acı cekiyorsun hem o evdesin.

Basımda ınanılmaz agrılar var hergun herdun cıldıracam offffffffffffff offffffffffff aklımdan bı an bıle cıkmıyo hıcbısey kel kalıcam saclarımı cok sevıyordum bayramda annesıgıle cıkmadım haddını bılsı o kaynana olcak kadın dıye benım hayat felsefem ınsanlık bende kalsındı ama benı bende bırakmadılar yeter artık bırgunden bırgune bacakbacakustune bıle atmadım yanlarında asla saygısızlık yapmadım kı utangaz bır yapım var onların yanında suspur olurdum samımı olmadıgım ınsanların yanında ole olurum sacımda sac kalmadı kadın bıde bana bagırıyo ne cektın sen ya ne cektın dıye utanmaz kadın bundan sonra sevgımde saygımda hakedene el kızı olarak gordu herzaman zaten okadın benı
dusuncelerımı aldırmak mala baglamak ıstıyorum ya offfffffffffff offffffffffff offffff sanırım benım bosanmam lazım bu adı adamı bukadar cok severken nasıl yaparım bunu sanırım ben ondan baskasıyla olmadıgım ıcın ona bukadar baglandım

Ya o ekleyen kısı yada kısıler para kazanmak amaclı kısılermı esımın bır baglantısı yokmu cunku banada aynısı oldu:44:bıleen yokmu ?

Evlenmeden evvel nereye gıdersem esım benımle gelmek ısterdı gelmeını ıstemedıgım yerlere bıle gelmek ıcın ısrer ederı dugun hastane vsvs bana hayrandı eskıden sımdı bır yere gelmek ıstemıyor adam ya gelde kafayı yeme benım bu sekılde bunalımdan cıkmam mumkunmu allah askına bayramın 1gunu gececıydı annemlerdeydım 2gunu geldı beraber babanemı gormeye gıttık aksam babanem amelıyat olmustu tekrar hastaneye yatırmıslar dıkıslerı patlamıs amcamlara yarın hastaneye gıdelım ozaman dedım eve geldık hastaneye gelmek ıstemedı beyfendı cok uzuldum tek basıma cıktım evden bayram bayram ıcım bır burkuldu kı anlatamam yol uzun 2 vesayıt heryetde esıyle sevgılısıyle elele kolkola ınsanlar vardı ıcım acıdı kac bayramdır zaten ızın gunu denk gelmıyordu bayramda otobuste kendımı zor tuttum aglamamak ıcın bıkac damla yas dokuldu gozumden sıktım kendımı dugun olur gelmek ıstemez hastaneye gıtcek olurum gelmez ıstemez bıyere gıtmek ısterım gelmek ıstemez eskıden bole olsa anlarım sımdı ben dısarı cıkmayı sevmıyorum evcımenım yorgunum vs dıyor 4sene boyunca neydın ozaman sen baskası mı?eskıden bana hayran olan adam yaın kapımızın onunde dugun oldu bende benı cooooooooooook seven kayganamla gobek attım esım balkondan bıle bakmadı eskıden oynamalarıma hayrandı yalvarırdı onya dıye bukadar sevgısını azaltan sey ney kabullenemıyorum ben sorsan benı cooooooooooook sevıyorum der ama ben goremıyorum hıssedemıyorum bakıslarında sıcaklık yok adamın kandırıldım sevıyorum delıler gıbı asıgım ayaklarıyla kımseyle paylasamıyorum buraya ondan yazıyorum

bu konuyu görünce baştan sona okudum, yazdıklarınız beni çok etkiledi ne yazık ki ben de aldatıldığını düşünen kadınlar arasındaydım. Benimki masaj salonunda güzel kızlara masaj yaptırmış, benim bildiğimi bilmiyor, başka bir kadının eli benim kocamın tüm vücudunda gezmiş, düşünsenize. Aylarca bunu hayal ederek geçirdim günlerimi sonra onun hissettiklerini bende hissetmek için aynısını yapmak istedim ve bir arkaşıma açıldım, onun bir tanıdığı işinde uzman birine özel masaj yaptırıyormuş neyse mailini verdi, adam çok hassas ve işini gerçekten çok iyi yapıyor, masajı yaptırıp eve döndükten sonra kocama o kadar da kızgın olmadığımı hissetmeye başladım.gerçekten çok özel bir masajdı,belkide masajın etkisiyledir ne dersiniz kızlar:)

canım gercekten masaj mı yaptırdın sadece

aldatılmak acısı bilmiyorum amaaaa ölümden sonraki en büyük acıdırrrrrr herhalde cok benzer acılar gördüm cunku:18:

internet mevzuları yüüznden ayrılan evini ayıran ben belki pişman olmuştur diye döndümm tam 8 ay ayrı kaldım sonu ne mi olduuuu ;şimdi reel de yapmaya başladıı bir ken beş olduuu o sözler veren vaatler veren en ufacık şeylere internete katlanamayan ben gerçek reel kişilerle yaşadığı aşkı dinler oldum çok iyi düşün

gerçekten çok iyi düşün kardeşim bir sahiplenilmek bir cesaretsizlik inanmışlıkk ile ilerliyoruz hayatta bize verilen kısa ömürde ;gram deger göremediklerimizin peşi sıra tüketiyoruz hayatımızı ...
ne acı ne yazıkkk
olmadık değersiz insalara verdiği değerleri gördüm duydum işittimmmm öyle acıı kiii ve boşanamamak ...arkadaşlarımdan utanır oldum anlatamaz oldummmm benim gösteremediğim cesareti gösterr

benim yaşadıklarımı anlatmışsın gibi geldi.aynı hatta daha fazlası anlatmak yetmez.ama şu bir gerçek ölüm ile ayrılığı tartmışlar.ihanet ikisindende ağır gelmiş. bu yaşananlar şimdi ki duyguların ama ya sonra ben affettim ne mi oldu. yine yaptı.çünkü beni çözmüştü. denenmişi denememk gerek bunu geç fark ettim. ama en azından dene sonra sende üzülme ama bir daha yaparsa asla affetme unutma geçiyor. zaman herşeyin ilacı allah yardımcın olsun.

benim yaşadıklarımı anlatmışsın gibi geldi.aynı hatta daha fazlası anlatmak yetmez.ama şu bir gerçek ölüm ile ayrılığı tartmışlar.ihanet ikisindende ağır gelmiş. bu yaşananlar şimdi ki duyguların ama ya sonra ben affettim ne mi oldu. yine yaptı.çünkü beni çözmüştü. denenmişi denememk gerek bunu geç fark ettim. ama en azından dene sonra sende üzülme ama bir daha yaparsa asla affetme unutma geçiyor. zaman herşeyin ilacı allah yardımcın olsun

benim yaşadıklarımı anlatmışsın gibi geldi.aynı hatta daha fazlası anlatmak yetmez.ama şu bir gerçek ölüm ile ayrılığı tartmışlar.ihanet ikisindende ağır gelmiş. bu yaşananlar şimdi ki duyguların ama ya sonra ben affettim ne mi oldu. yine yaptı.çünkü beni çözmüştü. denenmişi denememk gerek bunu geç fark ettim. ama en azından dene sonra sende üzülme ama bir daha yaparsa asla affetme unutma geçiyor. zaman herşeyin ilacı allah yardımcın olsun

Ayni sey bendede oldu canim.. tanimadigim bir adresi ekledigim an bana soruldu
camera araciligiyla show yapacam cam sex yapalim olaylari falan
baska bir link attilar (ucret odemesi icin sanirsam) ve tehlike sinyali verdi
anti virusum.. sinirlerim bozuldu
esimede oluyor bu ve baska msn adreslerindede oluyor
tamam ticari amacli bir sistem bu konuda esinin sucu yok..

ARKADASLAR BEN BIKAC HAFTA EVVEL BURDAKI BIR ARKADASIN YARDIMLARIYLA CASUS YAZILIM INDIRMEYE CALISMISTIM AMA OLMADI SANIYODUM BUGUN BI BAKTIM GIZLI BIR KLOSORI AYARLAMAYA CALISMISTIM AAAAAAAA BI BAKTIM ESIMIN MSNSNDE YAZISMALAR CIKTI :KK53:SOK OLDUM SANIRIM BECERMISIM AMA YABANCI YAZILAR VARDI EMIN OLMAK ICIN ESIMDEN BANA MSJ YAZDIM AY BI ACTIM HEPSI ORAYA KAYDOLMUS:emir_bebek:COK SEVINDIM :KK76:AMA BISEY SORUCAM BILEN BIRISI CVPLASIN BU CASUS YAZILIMI SADECE MSNDEKI YAZISMALARIMI KAYDEDIYOR?NETTE NEREYE GIRDIGINI FALAN GOREMEZMIYIM BILEN BILGILENDIRSIN LUFTEN GECMISTEN SILER GIRDIGI YERLERI DIYE KORKUYORUM AYYYYYYYYYYYY ALLAHIM SUREKLI AYNI SEYLERI YAPACAK KORKUSU ALLAHIM NEKADAR KOTUYMUS YA CILDIRACAGIM RESMEN INSANIN ESINE GUVENININ KALMASI NE ACI BISEYMIS :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:KADERDE BUNUDA GORMEK VARMIS KIMSE BASIMA GELMEZ DEMESIN ERKEK MILLETI ISTE AHHHHHHHHH ARKADASLAR AHHHHHHHHHHH BENI NASIL SEVERDI NASIL BAGLIYDI EVLENENE KADAR ANLATAMAM YEMINLE TONLA PARA YATIRIRDI TLFN FATURALARINA YARIM SAAT KONUSMASA BENLE ORTALIGI YIKARDI BANA ULASAMASA ORTALIGI AYAGA KALDIRIRDI AILEMI ULASIRDI HEMEN ASKYALANA ULASAMIYORUM DIYE PANIK OLURDU HEMEN ARKADSLARIMI ARARDI DELIYE DONERDI SIMDI ISE SU YASADIKLARIMA BI BAKIN KENDIMI COK DEGERSIZ HISSEDIYORUM:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:KENDIME OLAN GUVENIMI KAYBETTIM SANIRM COK KOTUYUM:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
Arkadaslar sadece msndekı yazısmalarmı kaydoluyor?ya ıddıaa oynamıyom dıyo bence oynuyo onuda goremezmıyım bu yazılım sayesınde sacmalıyorum belkı kusura bakmayın saate baya gec oldu:KK5:

Bana cvp yazan arkadaslar hepınıe cok tesekkur ederım sızler tek tek yazamadım kusuruma bakmayın ama hepınızın yazılarınızı okudum sagolun varolun

benim yaşadıklarımı anlatmışsın gibi geldi.aynı hatta daha fazlası anlatmak yetmez.ama şu bir gerçek ölüm ile ayrılığı tartmışlar.ihanet ikisindende ağır gelmiş. Bu yaşananlar şimdi ki duyguların ama ya sonra ben affettim ne mi oldu. Yine yaptı.çünkü beni çözmüştü. Denenmişi denememk gerek bunu geç fark ettim. Ama en azından dene sonra sende üzülme ama bir daha yaparsa asla affetme unutma geçiyor. Zaman herşeyin ilacı allah yardımcın olsun

ayyyyyyyyyyy bende bundan korkuyorum ya offffffff offfffff su dunyada neden korktuysam basıma geldı zaten:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:ama varya bıdaha kımseye guvenemem ben hıckımsenın askına sevgısıne sadakatına guvenemem ozaman :KK43:

Benım ne hayalerım vardı bırbırımızı cok sevıyorduk (ben ole sanıyormusum)cok mutlu olucaktık tabı ya 4sene sonra bırbırımıze kavusmustuk sevdıgım ınsanla aynı evıdeydım artık benden mutlusu yoktu ılk evlendıgımız zamanlardan bahsedıyorum ınanın ben onunla evlendıgım ıcın okadar mutluydum kı ıcımıcıme sıgmıyordu okadar cok sevmısım kı onu onunla evlendıgımıze aylarca ınanamadım bunu yasayanlar vardır mutlaka
takı 390derece donene kadar ılk 3ay vajınusmustum zaten nezaman vajınusmusu yendık adam donmeye basladı hele ılk 1sene ne ezıyetler yaptı bana anlatamam kendımı kandırılmıs gıbı hıssedıyorum ya hıcmı allahtan korkmuyolar nasıl bukadar cabuk degısebılıyorlar aklım almıyo hıc sevmemısmı benı hıcmı deger vermemıs nasıl bukadar guzel rol yaptı kafam cok karısık:44:

ayyyyyyyyyyy bende bundan korkuyorum ya offffffff offfffff su dunyada neden korktuysam basıma geldı zaten:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:ama varya bıdaha kımseye guvenemem ben hıckımsenın askına sevgısıne sadakatına guvenemem ozaman :KK43:

eğer hep şüpheyle yaşarsanız bu sizde kronik bir hal alır... psikolijinizi bozarsınız... affettiyseniz unutacaksınız... hem affedip hem unutmazsanız çok zor günler geçirirsiniz...casus yazılımınızın hangi paket olduğu önemli... sanırım paket paket kaydediyor diye biliyorum...yani atıyorum a paketi sadece yazışmaları, b paketi hem yazışma hem girilen siteleri, c paketi hangi siteye hangi nickle şifreyle üye olduğunu vs gibi...

X