Aldatldm m?

E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
2.5 yıldır beraber olduğum sevgilimle 8 aydır ayrıyız..küs anlamnda değil..şehir anlamnda o memleketine gtmek zorunda kaldı...geçenlerde internete girip benden habersiz mail hesabı açıp facebook hi5 gibi sitelere üye olduğunu öğrendm..çoğu erkek ama kız arkadaşlarıda var bikaçtane..sorduğumda eski arklarımı bulmak için diyor..bu ne kdr inandırıcı olur..şifresini istiyorum vermiyor..ayrıldım..pişman değilim..ama kendimle çelişiyorum sürekli..beni sevdiğine inancım vardı beklemiyordum açıkçası..fazlamı güvendim bilmiyorum ???

• Konu Sahibi elif_a_k_
canım keşke 2.5 yıllık bi ilişkini bu sebepten ötürü bitirmeseydin,facebook gibi sitelere üye olması illa aldattığı anlamına gelmez ki

• Konu Sahibi elif_a_k_
hi5'i bilmem ama facebook'a üye olduğu için aldatmış mı olur???
eğer sen beni aldatıyorsun çabuk ver şifreni kontrol edeceğim diye yaklaştıysan inadına vermemiş olabilir.
ama ayrıldığına pişman değilsen de sorun yok demektir..

• Konu Sahibi elif_a_k_
Neden haber verme gereği duymamış ki? Madem eski arkadaşlarını bulmak için açmış o hesapları (ki hi5 eski arkadaş bulunacak bir site değil) sana söylemesinde bir sakınca görmemesi gerekirdi.. Ben de olsam aynısını yapardım..

• Konu Sahibi elif_a_k_
canım bu seni aldatmış oldugunu göstermez ama aldatmaya niyetlendigini gösterebilir pekala

fakat şu soruların da cevapları çok önemli;

1. neden halihazırda var olan mail adresini kullanmayıp yeni adres alıyor da ordan kayıt oluyor?
senin bildigin mail adresinin sifresi vardı sende de çakmayasın diye başka bi adres mi aldı?

2. şifresini nasıl istedin? sert bir dille zorlayarak mı yoksa rica ederek mi?

3. daha önce böyle bir vukaatını yakalamış mıydın?
4. o sitelere üye oldugunu, fakrlı bi mail adresi aldigini nasıl ogrendin?

• Konu Sahibi elif_a_k_
facebook a hi5 e üye olması aldattığı anlamına gelmez ama senden saklaması işin rengini deiştiro gibi.eski arkadaşları bulmk için aldım dio ama wermio.ii yapmışın canım.sewgililer arasında saklanıcak şeyler olmamalı :eek:lmaz:

• Konu Sahibi elif_a_k_
hi5te hangi eski arkadaşini arayabilir allasen bi geçin bu polyanna oyunlarını yaa :kahve:

hi5 mı ıyyyyyyyyyyy bırakn yaaa faso fiso yalan dolan ihtiras:umursamaz:

Hi5, Facebook biz eşimle çok karşıyız böyle sitelere...Yani sonuçta eski arkadaş falan bahane bence..Gerçekten arkadaş olsalardı bugün de görüşürlerdi değil mi yani...ılla internet mi olması gerekiyor...Bir de yeni bir mail adresi alıpda bunu yapması bence çok yanlış herşeyden önce...

2.5 yıldır beraber olduğum sevgilimle 8 aydır ayrıyız..küs anlamnda değil..şehir anlamnda o memleketine gtmek zorunda kaldı...geçenlerde internete girip benden habersiz mail hesabı açıp facebook hi5 gibi sitelere üye olduğunu öğrendm..çoğu erkek ama kız arkadaşlarıda var bikaçtane..sorduğumda eski arklarımı bulmak için diyor..bu ne kdr inandırıcı olur..şifresini istiyorum vermiyor..ayrıldım..pişman değilim..ama kendimle çelişiyorum sürekli..beni sevdiğine inancım vardı beklemiyordum açıkçası..fazlamı güvendim bilmiyorum ???

pişman değilsen çelişmemen gerek, ayrı şehirde çok zor zaten ilişki yürütmek birdaha aynı şehirde olmayacaksanız ve bir gelecek planınız yoksa üzülmenede gerek yok, sen kendi yoluna bakmalısın ayrıca facebook dan daha ii eski arkadaş bulma sitesi varmış hikaye anlatmasın bence...

Şimdi face'de veya hi5 denen yerde (ki nasıl bir yer bilmiyorum) hesabının olması sizi aldattığı anlamına gelmiyor. Hi5 bilmem ama benimde face'de hesabım var ne yani şimdi eşimi aldatmış mı oluyorum?
Valla biraz kıskançlık dozlarını ayarlamak lazım, garip geliyor böyle şeyler bana.

Şimdi face'de veya hi5 denen yerde (ki nasıl bir yer bilmiyorum) hesabının olması sizi aldattığı anlamına gelmiyor. Hi5 bilmem ama benimde face'de hesabım var ne yani şimdi eşimi aldatmış mı oluyorum?
Valla biraz kıskançlık dozlarını ayarlamak lazım, garip geliyor böyle şeyler bana.

canım tabiki bu siteye üye olması aldattığı anlamına gelmez kesinlikle ama şifresini vermemesi başka bir mail adresiyle bu sitelere üye olması ve üye olduğunu gizlemesi kafa karıştırıyor. kaçak güreşiyor arkadaş.

senden gizli bi hesap açması ve üstünede sifreyi vermemesi
belli ki bi işler ceviriyor yoksa neden gizli bi hesap açsın yada hadi sen öğrendin bunu
niye şifreyi saklasın
ben bu internet işlerine çok uyuz oluyorum

bı sıteye uye dıye aldatmaz...
demekkı ıcınde ayrılmak varmıskı ayrılmıssın..
sıtelerde bahanesı bence..

gizlice üye olması aldattığı anlamına gelmez.

Lakin bu işi gizli yapması aldatmaya zemin hazırlamaktır bence..

8 aydır ayrı şehirlerdesiniz o yüzden kendi bulunduğu şehirlerden birileriyle tanışmak istemiştir. Listesindeki arkadaşların şehirlerine bakın bi bence. Özellikle kızlar hangi şehirdenmiş. Bir erkek 8 ay boş boş oturmaz zaten inanmam. Kimse de beni inandıramaz.

8 aydır ayrı şehirlerdesiniz o yüzden kendi bulunduğu şehirlerden birileriyle tanışmak istemiştir. Listesindeki arkadaşların şehirlerine bakın bi bence. Özellikle kızlar hangi şehirdenmiş. Bir erkek 8 ay boş boş oturmaz zaten inanmam. Kimse de beni inandıramaz.

Nasıl yani? Adamın bir ilişkisi var.. Ama hayat şartları nedeniyle farklı şehirlerde yaşamak zorundalar.. Bu durumda her erkek aldatır mı diyorsunuz?

E herkes mi kahpe?

X