Allah hiçbir şeyi gizli bırakmıyor..

İnanılmaz bir şey ya yaşadıklarımın nerdeyse aynını yaşamışsın hatta geçen gün buraya da yazmıştım,geçmiş olsun ikimize de canım

allah herşeyı gözümüze gözümüze sokarda bız görmeyız, görmek istemeyız..

ya işimize gelme ya kalbimize ulaşmaz..

akıl bunun için var..aklın gıttıği yere kalpte eşlik edıp geliyorsa korkmayın doğru yoldasınız:nazar:

okurken kendi yaşadıklarım geçti gözümün önünden, bende buna benzer bi olay yaşadım hatta konu da açmmıştım buraya :KK1: işte tek fark ben ilk kez yakaladım 1 aylık bir ayrılığın ardından -ki o ayrılık dediğim zaman içinde de kendisi bana barışma mesajları atıyodu hala..- bende face den yakaladım bana dio ki "senin yüzünden sen uzaklaştırdın beni kendinden" bide face şifresini vermedim bi süre delirdi şifre derdine düştü salak..
ve "Allah cezamı versin herşeye inanıyorum" gibi bişe yazmışsın orda koptum :KK1: çok safız aslında yalan sölediğini biliyoruz ama inanmak istiyoruz sevdiğimiz için ve inanıyoruzda karşı tarafta "aman nasılsa ben allem ederim kallem ederim bunu kandırırım herşeye inanıyo zaten" diye düşünüyo :KK1:
geçmiş olsun bu arada :KK31:

okurken kendi yaşadıklarım geçti gözümün önünden, bende buna benzer bi olay yaşadım hatta konu da açmmıştım buraya :KK1: işte tek fark ben ilk kez yakaladım 1 aylık bir ayrılığın ardından -ki o ayrılık dediğim zaman içinde de kendisi bana barışma mesajları atıyodu hala..- bende face den yakaladım bana dio ki "senin yüzünden sen uzaklaştırdın beni kendinden" bide face şifresini vermedim bi süre delirdi şifre derdine düştü salak..
ve "Allah cezamı versin herşeye inanıyorum" gibi bişe yazmışsın orda koptum :KK1: çok safız aslında yalan sölediğini biliyoruz ama inanmak istiyoruz sevdiğimiz için ve inanıyoruzda karşı tarafta "aman nasılsa ben allem ederim kallem ederim bunu kandırırım herşeye inanıyo zaten" diye düşünüyo :KK1:
geçmiş olsun bu arada :KK31:

pislikler işte :KK49: ikimize de geçmiş olsun canım. ne çok benzer varmış benimle aynı bunları yaşayan şaşırdım doğrusu.. ben bi tek benim şahsiyetsize özgü bir mallık sanıyordum bunu demek diğer erkekler de aynıymış.

pislikler işte :KK49: ikimize de geçmiş olsun canım. ne çok benzer varmış benimle aynı bunları yaşayan şaşırdım doğrusu.. ben bi tek benim şahsiyetsize özgü bir mallık sanıyordum bunu demek diğer erkekler de aynıymış.

valla öle.. şerefli olan adam çok az kaldı erkeklik cinsiyetle olmuyor ne yazık ki belirli meziyetlere de sahip olması gerekiyo bi erkeğin.. :KK31:
bir de benim model bi değişik çıktı evlen benimle de başımda dur bende saçmalıklar yapmim diyebildi bana.. sanki ben çocuk bakıcısıyım saçmalıkta rekor kırdı haberi yok :KK1:

insanları kandırınca aldatınca ne geçiyor ellerine ya çok sinirleniyorum , bunları okudukça da hiç bi erkeğe güvenilmez diye düşünüyorum bu devirde. of of. Çok şükür urtulmuşsun ondan sana layık birisini bulursun inşallah:KK16:

İstisnasız bütün erkekler aynı diyebilirim konu ve yorumları okuduktan sonra ,sahte hesaplar gizli dolaplar çevirmek de üstlerine yok her zaman inanan kandırılan taraf da biz kızlar oluyoruz.Ama elinde sonunda ortaya çıkıyor Allah büyük herkes yaptığının karşılığını elbet bulur.

Tatlım yaşadıklarımın nerdeyse aynını yaşamışsın :KK50:belki benimkisi biraz daha ağır olabilir.Umarım şimdi hayatında herşey yolundadır.

Tatlım yaşadıklarımın nerdeyse aynını yaşamışsın :KK50:belki benimkisi biraz daha ağır olabilir.Umarım şimdi hayatında herşey yolundadır.

bi tahtaya çivi çakıldıktan sonra, o çivi çıksa bile izi kalıyor canım. tabi eskisi kadar takmıyorum artık. acı da hissetmiyorum. çünkü ona karşı içimde nefretten başka bir şey kalmadı. tiksindiğim bi insan artık o. her ne kadar kötü şeyler de olsa bu yaşadıklarım bana çok şey kazandırdı. :) o bu hadisenin iyi tarafı.

bir de belki de artık başkası olduğu için hayatımda o yüzden de aşmış olabilirim..
allah sana da kolaylık ve aşma gücü vermiştir inşallah canım benim.

kusura baklma tatlım güldüm okuyunca.. sana değil kendi yaşadıkladım geldi aklıma :KK14:
benimde böyle sahtekar bi sevgilim olmuştu.. öyleki adamın adı bile yalan çıktı :KK1:
biz kızlar çok saf oluyoruz çokkk :KK52: kız aynı kişi olmasın bunlar :KK1:

X