Aldatmak..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aldatılmayı kimse hak etmez. İlişkiniz iyi bir düzeyde olsaydı zaten duygusal boşluğa düşüp aldatmazdınız. Bazı insanlar sırf heyecan için aldatır o ayrı. Hangi tip olduğunuzu siz bilirsiniz anca.
Ama niyeti belli olan insanı senelerce çevrenizde tutmak konusunda da hatalısınız. Erkek arkadaşınıza durumu itiraf edin. Davranışınızın sorumluluğunu alın. Kabul ederse devam edin. Etmezse de önünüze bakın. Yaşadığınız utancı da aklınızdan çıkarmayın ki bir daha kimle olursanız olun aynı hatayı yapmayın.
Vicdan azabınızdan kurtulmanızın başka yolu yok.

Gerçekten istemeyip kestirip atsaydınız buralara gelmezdi olay. Aynı ortamda olsanız bile Allah ın selamını ver geç yani hadi bilemedin iş varsa o konuda resmî konuş bitsin gitsin. Kimse ne olursa olsun aldatılmayı hak etmez…

Yoo neden pispislayalim 😀 sadece olabiliyor yani oluyor işte neler görüyoruz. Aldatılan adamı da tanımıyoruz. Belki adam daha beteri ama bunu gizli yapan milyonlar var kimse öyle sütten çıkma değil.
Bu kadar hoş görüyü hakedecek ne yapmış bu konu sahibi bana bir anlatır mısınız?
İnsanda öldürülebiliyor, atom bombası da atılabiliyor, yangın da çıkarılabiliyor……..olabiliyor yani.
Aldatılan adamı tanımanıza gerek varmı, adamına göre mi sadakat göstereceksiniz? Adam şöyle şöyleyse aldatılabilir yani size göre
Adamın gizli-açık aldatıp aldatmaması neyi değiştirir, konu sahibi aldattı mı, evet, daha ne?
Ben sütten çıkma ak kaşığım, kimseyi aldatmadım

İstemem yan cebime koy olmuş sizinki sizden bişey görmeyen adam 2 sene peşinizde gezmez peşinde gezmesi de seni çok sevdiği için falan değil zaten o adam istediğini almış sizden sizi rahatsız etmez siz sevgilinizden ayrılın kimsenin hayatını karartmayin

İki yıl elin evli herifini el altında tut, sonra sevgiline ihanet et, sonra vicdan yap ama adamla cinsellik bile yaşayamadan başına gelsin bunlar.
İnsan kendini ancak bu kadar aşağılık duruma düşürebilir.
Bir de kendime saygım var diyor.
Yaşadığı vicdan azabı da kesin yarım yamalak olduğu içindir. Bari yaptığıma değseydi kaygısı.
Ay hem karaktersiz, hem vizyonsuz.
Bir de müsamerelerde şiir okuyan çocukların, şiirin başlığını da okuması gibi, "Aldatmak" diye başlık koymuş.🤦
Vizyonsuz.

Son düzenleme:
Bu kadar hoş görüyü hakedecek ne yapmış bu konu sahibi bana bir anlatır mısınız?
İnsanda öldürülebiliyor, atom bombası da atılabiliyor, yangın da çıkarılabiliyor……..olabiliyor yani.
Aldatılan adamı tanımanıza gerek varmı, adamına göre mi sadakat göstereceksiniz? Adam şöyle şöyleyse aldatılabilir yani size göre
Adamın gizli-açık aldatıp aldatmaması neyi değiştirir, konu sahibi aldattı mı, evet, daha ne?
Ben sütten çıkma ak kaşığım, kimseyi aldatmadım
Yaşınız ve ilişki durumunuz ne acaba hayatta hiç yaş tahtaya basmadiniz sanirim ya da hiç hata yapmadınız?

Ama bu dediginiz deyim erkekleri masumlaştirir. Sanki kadınlar erkekleri baştan cikarmazsa erkekler akilli durur gibi olur.
Hatta bence bu deyim insan olarak bizi çok aşağılayan bir şey. Erkekler de sanki aklı ve etik anlayışı yok gibi her kuyruk sallayana salyalari akarak gidiyor gibi .

Aldatma aslında kişinin kendiyle alakalı bir durum bence. İnsan partnerini aldatmiyor . Hamurunda bir sıkıntı varsa bu tipler birbirini çok rahat buluyor . De

Canım ne yazmışım tam okudunuz mu? Bu cümleden inanılmaz iğrenen biri olarak bir ilki yaşatıyorsun bana demişim.Bildiğin kuyruk sallamış mı sallamış. Ben oradaki adama ne desem az zaten ama bu hanım kızımızı da masumlaştırmayın lütfen. Hemcinslerimizi koruyucu tavır takınıcaz diye çanakta tutup meşrulaştırmayalım bunları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X