Aldatmak..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de karşı tarafın gözünden bakın. Samimiyetle sevdiği kadın tarafından aldatılmış, haberi yok. Belki aldatan kadınla evlenecek, evliliği süresince defalarca aldatılacak. Mutsuz olacak. Öyle kaderle falan üstü kapatılacak mesele değil.
Sen bu arkadaşı vursan da bu arkadaş gidip anlatamayacak. Kendi konfor alanından cikmayacak. Aldığı ilgiden asla vazgeçmeyecek ve hayatı boyunca arayışı hiç bitmeyecek. Her güzel söz her güzel bakış onda ben buradayım hissiyatı yaratacak. Yanındaki insan içinse samimi bir sevgiyle üzücü ama değilse tencere kapak misali

Sen bu arkadaşı vursan da bu arkadaş gidip anlatamayacak. Kendi konfor alanından cikmayacak. Aldığı ilgiden asla vazgeçmeyecek ve hayatı boyunca arayışı hiç bitmeyecek. Her güzel söz her güzel bakış onda ben buradayım hissiyatı yaratacak. Yanındaki insan içinse samimi bir sevgiyle üzücü ama değilse tencere kapak misali
Eee napalım, anlatmıyor ya da anlatmayacak diye evli adamla birlikte olan sevgilisini aldatan kadının hatadır yeaaa olur öyle şeyler diye sırtını mı sıvazlayalım?

Aldatmak..
Merhaba. 4 yıldır uzaktan bir ilişki içindeyim. Onu çok sevdim. Evlenmeyi çok istedim. O hazır hissetmiyordu neyse ite kaka geldik 4. Yıla.. Geçen sene uzun senelerdir tanıdığım biri hayatıma girmek istedi. Evli. Çok kızdım çok tersledim.. çoğu zaman ittim ama aynı ortamda olduğumuzdan mecbur sürekli görünce bir şekilde arkadaş olduk geri. Ben evli biri ile asla bir ilişki düşünmedim. Kendime yapacağım en büyük haksızlık bu olur biliyorum. Fakat bana o kadar çok yaklaştı ki.. sürekli ben 2 sene boyunca hep ittim arkadaşığa çevirdim o asla pes etmedi. Erkek arkadaşıma geçen sene bu durumu söyledim o kişinin bana olan ilgisini. Müthiş derecede sinirlendi çok zor kontrol altına aldım. Ve o olaydan sonra benimle evlenmek istedi. 2 senedir de bunu istiyor. Fakat bir araya gelme konusunda hangi şehirde olacağımıza mutabık kalmadık. Bu sene içinde evlenmeye karar verdik. Uzun zamandır gelip gidemedik birbirimize sıkıntılarımız da oldu bu süreçte tabi. Bende müthiş derecede bir duygusal açlık meydana geldi. O kadar berbat bir şey ki.. Geçen hafta arkadaş kalamayacağımız bir durum gelişti o evli adamla. Cinsel bir birliktelik yaşamadım ama bana yakınlaşmasına kayıtsız kalamadım. Lafı dolandırmadan Aldattım resmen erkek arkadaşımı. Erkek arkadaşım kadar ince biri ki neden ve nasıl bu konuma geldim bilmiyorum. Asla yapmam dediğim durumda kaldım. Ve o adamla kesinlikle arkadaşlığımı da bitirdim. Ona aşık değilim zaten. Erkek arkadaşıma çok güveniyorum sadakatine her şeyine o adam erkek arkadaşımın tırnağı olamaz. Evet çok yanlışları oldu ama çok güzel ruhlu bir adam. Dokunsal anlamda da erkek arkadaşımdan muzdarip olduğum durumlar oldu. Bu evli adam da adeta bir girdap gibi kendine çekti dokunması o kadar farklıydı ki. Erkek arkadaşım daha önce de aldatılmış ve hayatında sağlık sorunları yaşamış bir adam.. ona asla bu durumu anlatamam. Kendini suçlayacağını bir daha kimseye güvenemeyeceğini biliyorum. Bana sonsuz olan güvenini zayıf düştüğüm anda yerle bir ettim. Asla karaktersiz bir insan olmadım. Bazı konularda ihmal edildim evet ama o bunu asla haketmedi. Şimdi evlenmek için aileme söyleme zamanı.. ne yapacağımı bilmiyorum. Ona söylemeyeceğim böyle bir şeyi. Bir anlık karakter zayıflığım olduğunu kabul ediyorum. 2 yıl boyunca çırpındım adama asla seninle olmam uzak dur benden dedim. Evli bir adamla asla beraber olmam dedim. Hala daha bir ilişkim yok onunla zaten. Ama ne yapacağımı bilmiyorum. Erkek arkadaşım bunu asla haketmedi bunu biliyorum. Ama onu kaybetmek düşüncesi beni mahvediyor.. ilerde başka bir ilişkim olsa dahi içimde onun kalacağını biliyorum. Pişmanlık her yerimi kavuruyor. İlk defa başıma geliyor böyle bir şey.. kocaman kadın oldum aklım başımdadır da. Ama insanız, insan olmak bana ağır geliyor. Hayatımı elimden geldiğince hep düzgün yaşadım. Hayatımın en büyük hatasını yaptım.. kendimi suçlamak yersiz artık biliyorum ama kendime saygımı nasıl koruyacağım??
Kimse kimseyle iki sene zorla arkadaş olamaz.
Gerçekten istemeseydin gider şikayet ederdin polise veya eşiyle konuşurdun. İstemem yan cebime koy.

Ben aldatmanızdan daha yanlış bir hareketinizi gördüm yazdığınız sorununuzda evli ve size karşı bir seyler hisseden bir insanı arakadas olarak hayatınızda tutmak. İstediğiniz kadar temiz, asil karakterli olun dünyada arkadaş kıtlığı mı vardı?
Burada çok fazla linç yemişsiniz ve dahası yiyeceksiniz de çünkü empati yapılması lüzumsuz bir konu. Bundan sonrası kendi vicdanınız ile sizin aranızda.

Yahu insan bu hersey olabilir, madem pişmanlık yaşıyorsun kapat konuyu önüne bak. Eski bitmiş gitmiş. Herseyi anlatmak zorunda değilsin. Önemli olan senin pişmanlığın.
Hayır önemli olan pişman olacağın, başkasına zarar verecek yada gayri ahlaki-insani şeyler yapmamak. Bunları yaptıktan sonra olunan pişmanlık ancak Yaradanı ilgilendirir.

Hayır önemli olan pişman olacağın, başkasına zarar verecek yada gayri ahlaki-insani şeyler yapmamak. Bunları yaptıktan sonra olunan pişmanlık ancak Yaradanı ilgilendirir.
Yani işte uzak ilişki, buna hazır olamayan insanlar, ilgi azlığı veya çokluğu ve ülkemizdeki ama evlisin benim değilsin jargonu. Muhtemel konu sahibinin yaşı küçük. Arayışı hala oturmamış. Niyetim en azından bundan sonrası icin kendini toparlamasi

Yani işte uzak ilişki, buna hazır olamayan insanlar, ilgi azlığı veya çokluğu ve ülkemizdeki ama evlisin benim değilsin jargonu. Muhtemel konu sahibinin yaşı küçük. Arayışı hala oturmamış. Niyetim en azından bundan sonrası icin kendini toparlamasi
Kimse uzak ilişki yaşaması için alnına silah dayamadı
İlgi azlığı varsa ben bu ilişkiden tatmin olmuyorum deyip kendi yoluna baksaydı
Evli itin teki çok ilgi gösterince canı isteyene kadar dibinde tutacağına gerekeni yapsaydı
Yaşı başı da hiç mühim değil, evlenme ihtimali olduğuna göre 18 üstü yani reşit bitmiştir
İster toplasın ister daha da dağıtsın konudaki merhameti hakeden tek insan aldatılan adam
Hata yapanı pışpışlama akımı var galiba

Kimse uzak ilişki yaşaması için alnına silah dayamadı
İlgi azlığı varsa ben bu ilişkiden tatmin olmuyorum deyip kendi yoluna baksaydı
Evli itin teki çok ilgi gösterince canı isteyene kadar dibinde tutacağına gerekeni yapsaydı
Yaşı başı da hiç mühim değil, evlenme ihtimali olduğuna göre 18 üstü yani reşit bitmiştir
İster toplasın ister daha da dağıtsın konudaki merhameti hakeden tek insan aldatılan adam
Hata yapanı pışpışlama akımı var galiba
Yoo neden pispislayalim 😀 sadece olabiliyor yani oluyor işte neler görüyoruz. Aldatılan adamı da tanımıyoruz. Belki adam daha beteri ama bunu gizli yapan milyonlar var kimse öyle sütten çıkma değil.

Bir kere zamanin da evli oldugu halde size asilma cüreti gosteren bir adami tersleyip hayatinizdan cikarmamaniz hata ne cesaretle size boyle birsey soyler.Boyle bir adamla niye arkadas oluyorsunuz yaptiginiz hersey basindan beri hatali ve yanlis.Evlilik dusundugunuz halde karsinizdaki erkek dusunmedigi halde iliskiyi ittire kaktira 4 yila getirmeniz hata koptugu yerde kopsaydi.Erkek arkadasiniz da baska bir adam sizi beyenince kiymete binmissiniz.Hersey tamamen ofsayt

Erkek arkadasini sevmeyen birisiniz belli ki o da size ilgi gostermemis ki baskasina meyletmissiniz
Evlilik fikri de tamamen kiskanclik sonrasi olusmus
Bence erkek arkadasiniz da masum degil
Ama aldatilmayi hic kimse hak etmez o ayri
Evlilikten vazgeçip ayrılın sebebini soylemeseniz de ayrilin

Ya bu evli erkek bana ilgi gösterdi ama reddettim, hala peşimde 2 senedir vazgeçmedi çünkü aynı ortamdayız nasıl oluyor? Ben üniversite zamanı staj yaptığım yerde evli bir flörtöz abiyi hayattan soğutmuştum. Adam benim giriş çıkış saatlerimde ortada görünmeyecek kadar tırsmıştı benden. Genç saf yol yordam bilmez şuna bir sulanayım demiş ama yanlış kişiye bulaşmıştı. Önce anlamadım kibar falan sandım sonra uyandım ve anında insan kaynaklarına gidip adamın ev telefonunu istedim. Ya karısını arıycam ya da bu adamın burada saçını başını yolucam siz karar verin demiştim.

Kimse inkar etmesin karşıdakinin hal hareketinden konuşma tarzından anlaşılır niyeti. Evli insanla bekar insan arkadaş olabilir iş yerinde sohbet vs edebilir ama o ince çizgiyi bırak geçmeyi yaklaşmayacak bile. 2 sene diyorsunuz, hiç mi bu adamı terslemediniz ağzının payını vermediniz? Hayır bir de yazık sevgilinize söyleyip kışkırtmışsınız, siz oynaşınca niye durduk yere adamın başı yansın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X