Aldiramadigim için pişmanım sürekli yargilayacaklar ama bekarken de doğurabilir

1 ay once cokta yedigime ictigime dikkat ettigim halde 8 aylik bebegim karnimda kalbi durdu simdi ise boyle bi konu okudum hayat ne kadar adi ve acimasiz kemiklerime kadar aci cekip inim inim inliyorum özluyorum bebegimi bunlari benmi yasadim hergun sorguluyorum hala bebegim dogcakmista gununu bekliyormus gibi hissediyorum ama bizim bulusmamiz icin benimde o kara toprakta olmam gerekecek . hayat ne kadar bom bos ve anlamsiz bir o kadarda kötü sonra diyorumki hayir degildi ben onun muzik actigimdaki tekmelerini hickiriklarini hissettigim an daki duygularimi hic biseye degismem annesinin kuzusu elim kolum bombos kaldi sutumu bile iciremedim bebegime o simdi cennette bir melek 👼🏼 hayat ve yaşadigimiz hersey inaniyorumki bir sinav bir imtihan yoksa boyle olmazdi mis kokuluma pamuguma bir kez olsun o yumuşak yanaklarina bir öpucuk konduramadim 😔 cok uzgunum
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Allah sabır versin. Keşke sizin kucağınız boş kalmasaydı. Bundan sonra Allah gönlünüze göre versin size ferahlık versin.

Ben şoktayım hala da psikolojik olarak da kötüyüm aldirsamda çok kotu olurdum
Çöpe atabilirdin ama atmadin senin zihninin çalışma biçimine....bu bir lütuf mu yani sen kimsin ki bir masumun hayatına son verebilme hakkın var da onu kullanmayi tercih etmemenin ahlaksızca hazzını içinde bir rahatlama olarak yaşayabiliyorsun! Durumun kötü olan alkollu alemler yapamaz hadi ordan! İçki içip bı taraflarını tohtatabiliyosan sonucunu da düşüneceksin. Hayatımda gördüğüm en mide bulandırıcı insan olabilirsin. Masum yavrular kırmızı cizgisidir vicdani olan herkesin ama sende onun yerine bolca libido var demek ki beyninin yerine de genital organlarını çalıştırınca netice ortada. Yazık cehaletin en berbat katmanindasin. Senin gibiler bu dünyada artmaz umarım.

Duzensizdi zaten ve hamilelik belirtim yoktu hiç hatta hastalık belirtisi vardı herkes duyunca şaka yapıyorum sandı
Yalana bak hani sakliyordun herkesten duyunca şok olmuşlar falan bırak bu ayakları ya ailesi hastayken durtulmeyi biliyorsun ama aklın nasıl gidiyo ailen hastayken alkol alıp zevk peşinde koşmaya hiç tanımadığın insanlara yavrunu bagislayarak mutlu ettiğinle avunacagina kendi ailenin sağlık ve huzuruyla meşgul olsaydın ya! Biip gibi beslenip içki içmeye gücü yeten insan burda fakir edebiyatı yapınca komik oluyor. Sonra vay efendim yargilayacaginiza siz olsanız napardiniz zart zurt. Bu içinde düşünme yetisi barındırmayan kafayla sen daha çok ureyip oraya buraya verirsin bayan cakinti tutkunu! Kısır olsaymismis hee oldu haltlari ye ye ama hiç belli olmasın. Dünyada bunca evlat hasretiyle yanıp tutuşan kalbi annelik hissini tatmak için atan melek kadınlar varken keşke sana nasip olmasaymis o kutsal duygu keşke!

merhaba bekarım evlilik dışı bir çocuk doğurdum ve evlat edindirdim yasal yollar ile ama istemediğim bı hamilelik 6 aylıkken öğrendim belirtim hiç olmadı regl duzensizdi en son ki ay 1 hafta sürerdi azaldı parol içince kesildi. partnerim hastalık olduğunu dudundu doktora git dedi herkes dedi ama bnm dedeme bakarken doktor travmam oluştu doktorada gidemedim belirtim de hiç olmadı ve ilk aydan karnım şişip indi sgliksiz beslenirim etil alkol kola günde 1 öğün yemek hazır sürekli soğan suyu maydonaz iki defa röntgen 1 torba alerji ilacı adaçayı içtim çok ağrım oldu regl ağrısı gibi öyle sandım öksürükten um alerjimden kasigima kramp giriyodu herşeye rağmen düşmemiş ve 9 ayda hazır yedim günde 1 öğün ve kola cikolata ile beslendim mide ağrısından acile gittim ve röntgen çekti kan testi yapilmasi gerekirken yapilmadi yapılsaydı çıksaydıaldirirdim.ogrendigimde risklidir belki aldiririm dedim risk bile yoktu asla çocuk isteyen evlenmeyi isteyen biri olmadım bı çocuk için de evlenmeyi düşünmedim ailem hasta onlar için de evlenemem ve istemediğim bı durumum olmadığı için bı cocugada bakamam.arkadasim tek birskmicam dedi kazık attı gitti yurtta kslamadigim için başka arkdsimin evinde kaliyodum oda dstk olurum dedi ama sürekli en KCK şeyde bni kovdu gidemedim başka yerim yoktu ev biraz sgktu hep çalıştım bol giyindim karnım cok yoktu ama çocuğu taşımak bile istemedim hicbi bağ kurmadim çünkü asla çocuk isteyn biri dgldim hareket ettiğinde bile sinir oluyodum çevresel faktörler o bu sürekli stres ve agliyodum tek kaliyodum her an bişey olsa naparim diye diye geçirdim ayları herkes bni suçladı karşı taraf bile beklemediği ihtimal vermediği halde ben hrks yüzünden aldıramadim diye kendimi sucladim ultrasona dahi bakamadım hiç tek doktora gidemedim korktuğum için doğumdan da çok korktum sez istedim ve görüp kafayı yerim diye genel anestezi oldum beni doktor ayrı bölümde ayrı odada tuttu etkilenmiyim diye tek başıma hastanedekiler konuşuyordu hep ve sosyal yardımdan eve bakmaya geldiklerinde hani buzdolabi bozuk tüp yok sadece geçici diye salonda 1 koltukta yatiyodum eşyalarım bile çöp posetindeydi valizim fazla yoktu bı tanede valiz vardı bu duruma dustugum için bu çocuk niye bana tutundu niye erken gidip aldırmadım diye çok pişman oldum hep. insanların bana uzulmeleri çok etkiledi ama evlat hasretiyle yanıp tutuşan bir aileyide mutlu ettim önemli olan gerçek anne baba değil önemli olan bakabilmek ama dogduktn sonra vukuatlida doğum yaziyo yargilicaklar diye sinir oluyorum keşke aldirsaydim diyip duruyorum biliyorum çok büyük gunahmis belkide Allah kurtardı ama sürekli bu önüme cikicak diye geçmişte yaşıyorum ve anne olmayı asla kabullenemiyorum çok gücüme gidiyo sizce doğru mu yapmışım aldiramakla
Ben su an 25 haftalik hamileyim. 19.haftada bebek harekete başladı karnım hadi ilk 5 ay yok diyelim (ki oluyor) 6 aylık hamilelikte nasıl göbek olmaz ya yalan söylüyor beni su an her gören hamile olduğumu biliyor.

İnsanlar neden böyle yalan şeyler yazar ki çok ayip

1 ay once cokta yedigime ictigime dikkat ettigim halde 8 aylik bebegim karnimda kalbi durdu simdi ise boyle bi konu okudum hayat ne kadar adi ve acimasiz kemiklerime kadar aci cekip inim inim inliyorum özluyorum bebegimi bunlari benmi yasadim hergun sorguluyorum hala bebegim dogcakmista gununu bekliyormus gibi hissediyorum ama bizim bulusmamiz icin benimde o kara toprakta olmam gerekecek . hayat ne kadar bom bos ve anlamsiz bir o kadarda kötü sonra diyorumki hayir degildi ben onun muzik actigimdaki tekmelerini hickiriklarini hissettigim an daki duygularimi hic biseye degismem annesinin kuzusu elim kolum bombos kaldi sutumu bile iciremedim bebegime o simdi cennette bir melek 👼🏼 hayat ve yaşadigimiz hersey inaniyorumki bir sinav bir imtihan yoksa boyle olmazdi mis kokuluma pamuguma bir kez olsun o yumuşak yanaklarina bir öpucuk konduramadim 😔 cok uzgunum

İcim sızladı okurken kaybınız için o kadar üzüldüm ki dilerim mükafatini en yakın zamanda alırsınız kırılan yerden yeşeren dallar gibi sizin de yaranizi saracak guzellikler yaşatsın Yaradan. Tüm kalbimle dua edicem sizin için meleginiz cennette sizi beklerken eminim o da ediyordur ve inşallah da sizin gibi "insan" lar anne olur bu hayatta sevgiler👼🏻

Kendimi hicbi zaman çocuk isteyen biri olarak görmedim doğumdan çok korkardım bu yüzden belki ilerde dogurmayip evlstlik alırım birini sevindirin diyodum tam tersini yaptım ama bı yanim da bişey olmasın yinede gerçekten isteyen birileri baksın ben öğrenciyim ne param var ne psikolojim ne bişey sosyal hizmetlerde gördü yasal olmayan bir yerle ne kendime ne ona kiyabildim onun için bile param yoktu zaten
Afedersinde o zaman niye yatip kalkiyosun hareket edince bile sinir oluyodum diyosun Allah sizin gibileri ne yapsın bilmemki o yavrunun günahı neydi o isteyerekmi geldi dünyaya kendimi seçti tercih etti söyleyecek cok şey var da pes yani tühhh sana senin gibilere

X