Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

bende b.köyde bi merkeze gidiyorum 3.seansıma gidicem.
bende seansa yakın tüyler çıkmaya başlıyo.bıyık bölegem çok çabuk çıkıyo çenem daha yavaş çıkıyo.çenemde bu sefer daha ince tür çıkmaya başladı.bıyıklarımın durumu kötü şuanada çok belliler:bbo:
canım sen b.köyde nere gidiyosun merak ettim.
ben epiderm 'e gidiyorum.

arkadaşım benimde bıyıklarım çabuk çıkıyor ama uçlarından diğer seansa gideceğim zaman kadar ince manikür makası ile kesiyorum.lazer yapılacak bölgeyi kesme yolu ile kısaltabilirsiniz.yanlızca kökten alınmaması gerekiyor.

merhaba arkadaşlar benim 4. seans sizinle paylaşmak istedim alexander lazerin bıyık ve cene gibi ince tüy olan yerlere faydalı oldugunu düşünmüyorum bende hormon bozuklugu vardı 6 ay dogum kontoral hapı kullandım ve testlerim normael döndü ama kıllar kaldı tabi:KK43: ne yapayım hemen lazere koştum kökten kurtulayım diye ama nafile ince ince tüyler kadın baktı ve bazı yerlere etki eder dedi ama tüylerin ince o yüzden ince olan kıllarını uzatır dedi bence yaptırma dedi acık yüreklilikle koltuk altıma alxander lazer yaptırdım terleme sorunum var ama kalın kıllara etkili umarım yardımcı olmuşumdur

Arkadaşlar ben bu makineyle 7. seansımı bitirdim 1,5 sene içinde. Komple bacaklarım, kolaltlarım, göbeğim ve göğüslerime yaptırıyorum. Ancak hiç memnun değilim. Dizden aşşağıda ve kol altlarımda neredeyse kıl kalmadı ancak göbeğim ve göğüslerimdekiler daha kötü oldu diyebilirim. Hepsinden kökten kurtulmayı hayal ederken daha kötü duruma geldiler çünkü seansa 2 ayda bir alıyor ancak o zaman zarfında kökünden almayıda yasaklıyor. Öyle olunca tüm göbeğimi ve göğsümdekileri jiletle almaya başladım mecburen. Diğer arkadaşlarında dediği gibi kalın ve koyu siyah kıllarda etkili sadece yani kolaltı ve jenitale uygun. Yüzdekiler kıldan çok tüy konumunda olduğu için 8-10 seans bile yeterli gelmiyor, yaptırma.

lolilo merhaba benimde göbek sırt ve gögüsümde cıkmıştı tüyler cünkü hormonlarım bozulmuştu:KK43: bir kac seans gittim göbek ve sırt icin ve birsürü para harcadım baktım bi fayda görmüyorum o bölgeleri bıraktım cünkü ince tüylere alxander etki etmiyorrrr kim ne derse desin simsiyah ve aşırı köklü kıllarda etkisi var jilet vurup mahfetme bence igneli epilasyona git derim ben ama anesteziyle uygulayan bi yer olmasına dikkat et

Ay Arkadaşlar Ya şimdi Bişey Dicem Benim Bacaklarimin üstlerinde öyle Kalin Kalin Köklü Killar Yok Onlara Jilet Vurmakta Açikçasi Hiiç Işime Gelmiyor Bide Makina Tanimazsa Diye çok Korkuyorum Ne Yapicami Bilemiyorum

ya arkadaşlar birşey sorucam..lazer atışı yapılırken. lazeri uygulayan kişi mi gördüğü kıllara atışı kendisi yapıyor..yoksa aleti gezdirirken alet mi kendisi görüp atış yapıyor..

hani ince tüyleri çoğaltma ihtimali de varmış ya onun için sordum..onun ayrımını makine mi kendisi yapıyor atış yapılırken..

gunescim, benim girdigim diode lazer seri atis yaptigi icin kendi goruyor, doktor bolge uzerinde git gel hareketi yapiyor bolge isinana kadar. ama benim girdigim alet cok yeni ve diode cihazlari arasinda cok populermis, umarim yardimci olmusumdur. sevgiler

cevap için sağol canım a.s.

muhabbet merhama diode lazer ince tüylere etki ediyor diye duymuştum bu konuda bilgilerini paylaşırmısın lütfen şimdiden teşekkürler

güneşcigim bu arada belli bi sayı atışı var alexander lazerde ben 4 seans gittim memnun kalmadım tüylerimi inceltti ama incelincede faydasını görmüyosun ki bu kezde ince diye gec yanıt veriyomuş ilginc bişey yani yapan insan görüyor atışları ona göre yapıyor alet degil yani umarım yardımcı olmuşumdur

lolilo merhaba benimde göbek sırt ve gögüsümde cıkmıştı tüyler cünkü hormonlarım bozulmuştu:KK43: bir kac seans gittim göbek ve sırt icin ve birsürü para harcadım baktım bi fayda görmüyorum o bölgeleri bıraktım cünkü ince tüylere alxander etki etmiyorrrr kim ne derse desin simsiyah ve aşırı köklü kıllarda etkisi var jilet vurup mahfetme bence igneli epilasyona git derim ben ama anesteziyle uygulayan bi yer olmasına dikkat et

osii, mesajını yeni görüyorum canım ve aynen katılıyorum. Ben başlarken doktorum 6-7 seansta tamamen biteceğini söylemişti. Seans ilerledikçe bitmeyecek diyordum, sen merak etme bitecek diyorlardı. 5.seansta e tabi insanın kıl yapısına göre değişir demeye başladılar. Yani doktorlarda bir nevi ticaret için ordalar. Yüz, göbek, göğüs gibi kıl köklerinin çok güçlü olmadığı yerlerde Alexandrite lazer işe yaramıyor kesinlikle:1no2:

muhabbet bugün internetten bi yer keşfettim:) loli loo bunu sende ii dinle arkadaşım :) cünkü faydasına inanıyorum araştırdım yine herzamanki gibi:) bi yer var adını vermem dogru olmadığı icin vermiyorum 3 tane alet kullanıyorlar kadın beni cok etkiledine yalan söleyim o kadar lazer gecmişim varki ben ikna oldum kalın kıllar icin alexander lazer şüphesiz ama incelttikten sonra seanslara git babam git :) yapanlar hep biticegine inanıyolar bide bizi inandırsalar neyse diode ve ndyag bu üç makinada bulunmakta ve kılın hangi aletle yapılması gerektigini teşhis edip ona göre yapıyolar süper bişey bu deneyip size anlatıcam

slm ben de Alexandrite cihazıyla yaptırıyorum 4 seans gittim alt bacak ve koltuk altı için gidiyorum. benim asıl gitme sebebim bacaklarımda çok fazla batık olmasıydı. şu an gayet iyi durumda bacaklarım batıklar geçti fakat kıllar kaç seansta biter bilemiyorum kesin bişe de diyemeyiz diyip duruyorlar ama ben 5 ten sonra gidemicem sanırım

muhabbetcigim yaa ben bugün gittim internetten baktım diode lazer henüz kurulu degil degil dediler onu erkeklere uyguluyoruz daha acılı oluyor dediler avrupa yakasında mı bu kuzeninin gittigi yerbi yardım lütfennnn cvp beklicem senden

canlarım diode için ayrı bir konu açıp orda tartışsanız daha iyi olmaz mı ? şimdi bu konuyu okuyanlar o yazılanları ister istemez alexandrite ile karıştıradabilirler..kafalarda karışıklığa sebep olmayalım

vay uyuzlar beni kandırdı demek ki cinsler neyse kontrol seansı varmış orayada gider daha sonra araştırmalarıma devam eder yeni be mekan bulurum kendime hehehehe sizler yeni yeri acın ben geliyom kızlar:)

arkadaşlar bugün yüz çene ve bıyık için 2. seansa gittim...ve çok çabuk sonuç aldım gözüküyor..inşallah hepiniz tez zamanda kurtulursunuz bu illetlerden...1 seans daha gidip gelsem birşey kalmayacak gibi gözüküyor ki yapan kişi de öyle dedi..çok az kaldılar..bu kadar hızlı sonuç alacağımı ben bile ummuyordum çok şaşkınım..
bünye meselesi galiba..bazı kıllar da bırakın dökülmeyi geri bile çıkmadılar...yani çıkmadılar ki dökülsünler.. şaştım kaldım..

Merhabalar.Bende yüzüme lazer yaptırmayı düşünüyorum fakat bir takım endişelerim var.Cildim cok hassas ve beyaz tenliyim,kıllarda ne sarı,ne kahverengi ama ell dokunuca sert gibi. Acaba bu kılları tanırmı cihaz?Ya da cildim aşırı hassas olduğu için sakıncası varmı bu uygulamanın,iz leke gibi?Birde buradaki bir cok yer paket programı tavsiye ediyor;6 seanslık ücreti bir kerede alıp süre sınırlaması olmadan bitinrinceye kadar devam ediyorlarCADIARZUNe dersiniz?Yarın hangi cihazı kullandıklarını öğrenecegim:uhm:

İlgi&alakanıza tesekkürler

canım ben de hasas ciltli ve beyaz tenliyim ama çok şükür bir sorunla karşılaşmadım şimdilik..
zaten bu aleti siyah tüyü ve beyaz teni olan kişilere özellikle öneriyorlar..

Selam Arkadaşlar Bende Yarin Ilk Seansima Gidicem Yeni Alinan Alexandrite Cihaziyla Yapicaklarmiş çok Korkuyorum Emla Kremide Aldim Ama Inanin çok Heyecanliyimda Bacaklarimin üst Kisimlarinda Ince Ince Tüğler Var Onlarada Dün Biraz Jilet Vurdum Ya Makina Tanimazsa Tenim Beyaz Değil Ayrica Kollarimin üstlerinide Aldiricaktim Ama Dün Jilet Vurmaya Cesaret Edemedim Tüğler Ince çünkü Makina Görmezse Diye çok Korktum Ve Jilet Vuramadim Yarin Gittiğimde Sorucam Bi Baksinlar Bakim Olursa Jilet Vururum Yoksa Dahada Mahvetmem Heleki Kol Yani Naparim Yoksa Offf Ya çok Korkuyorum Yarin Bi Gelsinde

X