Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

Ankara'da olupta lazer ile tüy sorunumu tamemen çözdüm diyenler (özellikle yüz ve kol için) lütfen paylaşımda bulunabilir mi?

bu konuda abartılı derecede araştırma yaptım anladım ki çok fazla araştırmakta iyi değilmiş.bahçelide gittim bir yere ankarada 7 şubesi falan var bu merkezin bu kadar şubesi varsa güvenilirdir diye düşündüm ama hiç memnun kalmadım çok geçiştirerek yaptı alex yaptırdm orada.daha önce 2 seans adanada yaptrmıştm şimdi bahçelide 7.caddeye doğru başka bir yere nd yag yaptırıyorum memnun kalırsam paylaşırım alex lazerle genitalde yanıt aldım ama bacakta alamadm.en derine inen ndyag zaten.diod acısına dayanamadım ben.kızılayda karanfilde 2 yerle grştm doktordu biri diod yapan fiyatı çok uçuk söyledi.bir arkadaşımın nd yagla genitali tamamen bitti o yzden alexten buna geçtim.atakulenin orada ki güzellik merkezlerinden memnun kalan biten arkadaşlarımda çok şimdiki yerdende yanıt alamazsam oraya gtmeyi düşünüyorum

ya kıl yapısı ten rengi çok önmli faln diolar ideal olan beyaz ten siyah kıl diolar fakat benim arkdaşım alexandrite lazere gitti tüm bacak kol altı ve genital 4 seansta hepsi bitti ve tuhaf olan tüyleri o kadar kalın değil teni de oldukça bronzdu annemde aynı yerde aynı makinayla bacaklara gidio mesela kıllar çok sert ten pamuk gibi bembeyaz bacakta yanıt alamadı kafam iice karıştı harbiden...

alexandrite son çıkan bi modeli olduğunu söyledi. hiç bir şekilde yüzümde leke falan yapmadı lazer olduğum bile belli değil kıl köklerim çok sert ve kalındı şimdi çıksa dahi belli bile olmuyo

canım moralini bozmuş gibi olmayayım ama alexandrite yüz için hiç iyi bi lazer değil çok çabuk sonuç aldığını zannedersin kıllar çabuk dökülür vsvsvssv ama bi süre sonra sil baştan herşey tekrar aynı ilk başlarda ben de çok memnundum ama sonradan gerçekler ortaya çıktı ayrıca vücut için iyi faln diolar ama dalga boyu çok yüksek değil köke kadar inemio şahsen diode ya da gemini lazerin alexten çok daha ii olduğu kanısındayım ben önemli olan köke etki etmek sonuçta yoksa bi halta yaramıo

seanstan 1 saat önce emla sür ve streçle kapat.. acı falan hiçbirşey duymazsın...

KIZLAR YA BEN BUGÜN İLK SEANSIMA GİRDİM VE AÇIKÇASI ÇOK TIRSIODUMeyvahedigeldismile
GENİTAL KOLTUK ALTI VE TÜM BACAK.AMA HİİİİİİİİİÇ ACIMADI SOĞUK HAVA ÜFLÜODU DEVAMLI AMA HAVA BAYA SAĞLAMDI YANİ ONDAN SANIRIM.SONUÇ OLARAK BÖLE ACISIZ OLMASINDAN DOLAYI ÇOOK MUTLUYUMMM:lepi:

KIZLAR YA BEN BUGÜN İLK SEANSIMA GİRDİM VE AÇIKÇASI ÇOK TIRSIODUMeyvahedigeldismile
GENİTAL KOLTUK ALTI VE TÜM BACAK.AMA HİİİİİİİİİÇ ACIMADI SOĞUK HAVA ÜFLÜODU DEVAMLI AMA HAVA BAYA SAĞLAMDI YANİ ONDAN SANIRIM.SONUÇ OLARAK BÖLE ACISIZ OLMASINDAN DOLAYI ÇOOK MUTLUYUMMM:lepi:

Hangi mak yaptırdın canım hiçmi acımadı

alexandrite son çıkan bi modeli olduğunu söyledi. hiç bir şekilde yüzümde leke falan yapmadı lazer olduğum bile belli değil kıl köklerim çok sert ve kalındı şimdi çıksa dahi belli bile olmuyo

ins bende sonuc alırım cnm senın adına cok sevındım ... cok korkuyorum yuzume yaptırmaya ... :S

canım hangi merkezde yaptırdığını yazarmısın teşekkürler

Arkadaşlar ben bakırköy lazerline'a gitmeye başladım, daha öncesinde epiderm'e gidiyordum koltukaltım için ama değiştireyim dedim genitale lazerline'da başladım. gidip de memnun kalan var mı?

bende yarın için randevu aldım. bağdat epiderme gidiyorum. umarım memnun kalırım bu ilk görüşme olacak. direk başlayacak mı acaba yoksa konuşacak mıyız ? uygun olup olmadığını nasıl anlıyorlar ?

Cilt uzmanları var epiderm.in bakınca anlıyorlar. bir arkadaşımı götürdüm yapmayız sana, başka yere gidip de boşa para verme olmaz bu tüylere dediler. Dürüst bir yer ama ben koltukaltıma 9 seans gittim ince tüyler yoğun olarak çıkmaya devam etti, lazer artık fazla etkilemez iğneliye devam edin dediler. ben iğnelinin acısına dayanabilecek acı eşiğine sahip değilim. Gidip farklı bir yer deneyeyim dedim lazerline.a geçtim. şimdi hem genital hem koltukaltı yaptırıyorum. seans başına para ödemenin avantajı da bu, beğenmezsen değiştirebiliyorsun. tavsiyem ödemeyi bu şekilde yapın, yarın öbür gün gittiğiniz yer kapanırsa, iş yapamazlarsa paranız yanmasın.

öncelikle cevap veren tum arkadaşlara teşekkür ederim opuyorumnanaktan bugun gittim görüşmeye. bi cihaz var onunla test ediyorlar uygun buldular. ilk seansı yaptılar. acıdı biraz ben daha acısız birşey bekliodum açıkcası bilmiyorumkismile şuanlık sadece koltukaltı ile başladım. önce tepkisini görelim vücudunun dediler. krem verdi bi de bunu bikaç gun kullan dedi. bir dahaki randevumu da 2 ay sonrasına verdiler. umarım tamamen kurtulurum. sarı tuylere etki yapmaz bikaç sarı tuyun var dedi. ayyy dedim bu koyulardan kurtulayım da onlar kalsınlar dedim kaydirigubbakcemile2 gittikçe deneyimlerimi yazarım.

bende yarın koltuk altıma 2.seansa gidicem.ilk seansımdan 1,5 ay sonra kıllar çıktı.normalden daha az ve ince çıktılar.2.seanstan sonra bakalım nasıl olucak.inş biterse memnun kalırsam bacağımada yaptırmayı düşünüyorum koltuk altım bitince.

merhabalar
vahiba ve mekselina_06
lazer epilasyonu ile ilgili mesajlara bakıyordum yazdıklarınızı gördüm.bende ankarada yaşıyorum.koltuk altı ve genital bölgeye 1-2 defa gittim ancak gittiğim yerdeki cihaz lpd miydi neydi adı ama alexandre için iyi diyorlar.
hangi merkeze gittiniz acaba?
birde hangi bölgeye ne kadar ücret ödediniz seans başına?
özelden mesaj yazma hakkım yok siz yazar mısınız şimdide tşkler

merhabalar
vahiba ve mekselina_06
lazer epilasyonu ile ilgili mesajlara bakıyordum yazdıklarınızı gördüm.bende ankarada yaşıyorum.koltuk altı ve genital bölgeye 1-2 defa gittim ancak gittiğim yerdeki cihaz lpd miydi neydi adı ama alexandre için iyi diyorlar.
hangi merkeze gittiniz acaba?
birde hangi bölgeye ne kadar ücret ödediniz seans başına?
özelden mesaj yazma hakkım yok siz yazar mısınız şimdide tşkler

mesaj yazdım özelden okursun

benımkı alex soğuk uflemelı. koltukaltı için nakit 40 tl veriorum seans başına yerine ve cihaza gore çok değişkenler ücretler söz konusu..

bende alex denen cıhazla yaptırıorum cene bölgeme 3 seans bıttı 3 aydırda hala gelmedı az tuk cıkanlarda kendı tuy rengımde eskısı gıbı kıllar koyu degıl sımdılık memnunum umarım ılerkı zamanlarda hepsınden kurtulmus olurum sızede yazarım.:)

nerede yaptırıyorsun cnm:)

yaaa benim çok kafam karıştı okuduklarımdan..:uhm: kızlar epiderm'e gidipte alex cihazından memnun olan var mı acaba? bana burdan yada özelden msj atarak bilgi verebilir mi? lütfennnnnnn çünkü tek şansım var :KK43:((((((( yada genel olarak bilgi verebilirsiniz ... :/ :çok üzgünüm:

X