alf multi çok amaçlı buharlı temizlik makinası ?

benim koltuk kenarlarımda krem deriydi elle silince deri aralarındaki kirler geçmiyordu ama makineyle geçti ve parladı dediğim gibi çok kullanmadım zorlu leke olmadığı için denemedim bi arkadaş duvarları güzel sildiğini söylemiş ama is konusunda bilemem .

peki fiyatına ne diyorsunuz? bir de deneyip memun kalmazsam geri gönderebilir miyim.

üzgünüm ama geri alamam ben aldığım firmayla görüştüm onlar bile almadılar .uzaksınız kargo bedeline bakayım hemen yazarım

kusura bakmayın bebeğim uyandı da fiyat konusunda net bir şey söyleyemiyorum kargo bedeli netten yüksek çıkıyor isterseniz en kısa zamanda öğrenip size dönüş yaparım olur mu?

peki fiyatına ne diyorsunuz? bir de deneyip memun kalmazsam geri gönderebilir miyim.

Merhaba,
kargo firmalarıyla ve postaneyle konuştum pahalıya mal oluyor. fiyat olarak 200,00 TL eğer almak isterseniz bir siteye üye olurum ,ordan alırsınız gönderirim kargoyu da karşılarım .bu arada cihazı çıkardım sapında bi problem yok birde mutfak duvarımda lekeler vardı onları sildim pırıl pırıl oldu duvarda siliyormuş yani:)

Son düzenleme:
Merhaba,
kargo firmalarıyla ve postaneyle konuştum pahalıya mal oluyor. fiyat olarak 200,00 TL eğer almak isterseniz bir siteye üye olurum ,ordan alırsınız gönderirim kargoyu da karşılarım .bu arada cihazı çıkardım sapında bi problem yok birde mutfak duvarımda lekeler vardı onları sildim pırıl pırıl oldu duvarda siliyormuş yani:)

merhaba ben eşimle görüştüm daha sonra alalım dedi. yani sizden alamayacağım.kusura bakmayın sizi de oyaladım, hakkınızı helal edin.hayırlı geceler

merhabalar ,

özel mesaj atan mylady06 arkadaşım sana cevap yazamıyorum özel hakkım yok henüz başka yolunu da bulamadım sana ulaşamadım .sadece burdan görüşebiliyoruz sanırım lütfen bana ulaşır mısın .

cihazı düşünüp de kafası karışık olan arkadaşlar aklınıza takılanları sorun yardımcı olmaya çalışırım .
makinenin garantisi faturası var satmak istiyorum lütfen almak isteyenler düşünmesin makine güzel.

arkadaşlar fakir jaws mı alsam yoksa alf multi mi alsam ya bir türlü karar veremedim siz hangisini tavsiye edersiniz?

arkadaşlar fakir jaws mı alsam yoksa alf multi mi alsam ya bir türlü karar veremedim siz hangisini tavsiye edersiniz?

merhaba,

jaws ile multi arasında pek fark göremedim ben aparatları aynı, sıcak buhar gücü aynı bence aynı işi yapar jaws daha pahalı boşuna vermeyin derim.

Burada ki yorumlara guvenip alf aldım bin pismanim. Hiç bir ise yaramıyor koltuk hali temizledigi yok. Evde yer kaplıyor.

Burada ki yorumlara guvenip alf aldım bin pismanim. Hiç bir ise yaramıyor koltuk hali temizledigi yok. Evde yer kaplıyor.

yaa çok üzüldüm şimdi ben de tam alf multi almaya karar vermiştim..peki diğer temizliklerinden memnun musunuz? mesela yer, cam, duvar, fayans, derz araları filan..bir de fakir jaws hakkında herhangi bir bilginiz var mı

arkadaşlar bu tarz buharlı temizleyicilerle yüksek performanslı temizlik yapamazsınız benim elimde alf multi var size açıkça belirteyim zorlu kirler lekeler çıkmaz bunlarla buhar lekeyi,kiri, yağı yumuşatıyor o kadar sonuçta vakumlu cihaz değil sadece buhar üflüyor.bu cihazlar daha çok dezenfekte amaçlıdır sıcak buhar veriyor yerleri fayansları güzel siliyor.o temiz görüntüsü içinizi ferahlatıyor ama zor leke derseniz çıkarmıyor.ben cihazımı satıyorum ama kimseyi kandırmam yorumlarımda da bazı şeyleri belirtmiştim özlemim arkadaşım memnun kalmamasına üzüldüm .ama bakın cihazla alternatif şeyler yapabiliyorsunuz ben en son duvardaki leke için önce deterjan püskürttüm sonra sildim normal silince çıkmamıştı ama sonra pırıl pırıl oldu.normal temizlik yaparken kollarımızı biraz zorluyoruz ama bu cihazla bu olmuyor en önemli avantajlarından biri de bu bence.ihtiyacınız neyse ona göre alışveriş yapın paralarınız boşa gitmesin .

Memnunsanız neden satıyorsunuz acaba

merhaba ,

ben bebeğim için almıstım öksürüyordu toz alerjısi olabilir dendi ama yokmus geçti çok şükür.bi anda çocuk için gözü kapalı aldım ama kullanamadım.
oğlum 15 aylık çok haraketli temizliği nasıl acele acele yaptığımı bilemiyorum makineyi kullanmaya fırsatım olmuyor anlıyacağınız
memnuniyetsizlikten satmıyorum yani.

ben de bugün fark ettim ki daha önce soru sormuşum cevabı alıp kaçmışım:KK1: bende buradaki arkadaşların yorumlarıyla alf hero ve handy modelini beraber aldım ve bir buçuk yıldır kullanıyorum öncelikle yer silmek için hero dan çok memnunum buhar gücü aynı reklamlarında gösterdiği gibi 2 bezi var evin yarısını biriyle diğer yarısını biriyle temizliyorum 100 metrekare ev için buharın tümü yetiyor ama actijeni fazla kullanmak ya da buharı fazla vermek için tetiği çok kullanırsanız o zaman buharı bitiyor( bu da bir sorun değil çünkü suyu koyduğunuzda çok kısa sürede ısınıp buhar veriyor zaten) laminat yüzeylerde performansı çok iyi aynı şey fayanslar için pek geçerli değil o da fayansın üstünü güzel temizliyor ama derz aralarına giremiyor sanırım (derzler kararıyor) benim evimin çoğu laminat olduğundan çok çok çok memnunum, yıllarca viledayla boşuna uğraşmışız heroyla iş çabucak bitiyor benim gibi üşengeç çalışan hanımlar için öneririm, handy modeli için yorumlarım, koltuk için denedim ama başlığı çok küçük uğraşamadım onunla bıraktım, diğer arkadaşların dediği gibi çok şey beklememek lazım, ben handy yi dolap kapakları, kapılar ve camlar (cam balkon ve pimapenler) için kullanıyorum sadece buhar verme başlığıyla buharı sıkıp başka bir bezle siliyorum sonuç pırıl pırıl :KK9: bu arada ben hortumuyla kullanamadım çünkü hortumlu kullanınca su akması ve buhar kesilmesi gibi durumlar yaşanıyor ama hortumsuz sadece buhar ucu takılınca buhar kesintisiz çıkıyor henüz duvar temizliğinde denemedim ama onda da başarılı olacağına inanıyorum yani alınmasını tavsiye ederim

ben de bugün fark ettim ki daha önce soru sormuşum cevabı alıp kaçmışım:KK1: bende buradaki arkadaşların yorumlarıyla alf hero ve handy modelini beraber aldım ve bir buçuk yıldır kullanıyorum öncelikle yer silmek için hero dan çok memnunum buhar gücü aynı reklamlarında gösterdiği gibi 2 bezi var evin yarısını biriyle diğer yarısını biriyle temizliyorum 100 metrekare ev için buharın tümü yetiyor ama actijeni fazla kullanmak ya da buharı fazla vermek için tetiği çok kullanırsanız o zaman buharı bitiyor( bu da bir sorun değil çünkü suyu koyduğunuzda çok kısa sürede ısınıp buhar veriyor zaten) laminat yüzeylerde performansı çok iyi aynı şey fayanslar için pek geçerli değil o da fayansın üstünü güzel temizliyor ama derz aralarına giremiyor sanırım (derzler kararıyor) benim evimin çoğu laminat olduğundan çok çok çok memnunum, yıllarca viledayla boşuna uğraşmışız heroyla iş çabucak bitiyor benim gibi üşengeç çalışan hanımlar için öneririm, handy modeli için yorumlarım, koltuk için denedim ama başlığı çok küçük uğraşamadım onunla bıraktım, diğer arkadaşların dediği gibi çok şey beklememek lazım, ben handy yi dolap kapakları, kapılar ve camlar (cam balkon ve pimapenler) için kullanıyorum sadece buhar verme başlığıyla buharı sıkıp başka bir bezle siliyorum sonuç pırıl pırıl :KK9: bu arada ben hortumuyla kullanamadım çünkü hortumlu kullanınca su akması ve buhar kesilmesi gibi durumlar yaşanıyor ama hortumsuz sadece buhar ucu takılınca buhar kesintisiz çıkıyor henüz duvar temizliğinde denemedim ama onda da başarılı olacağına inanıyorum yani alınmasını tavsiye ederim
Merhaba canım.hala kullanıyor musun, tavsiye eder misin? Evi süpürdükten sonra mı kullanılıyormuş bu ürün? Yani önce süpürüyorum normal mmakineyle sonra bununla halıyı, laminatları süpürüyoruz veya işlemin adi neyse.ben özellikle kapılar, duvarlar, camlar, laminatlar, halılarbanyo tuvalet duvarları için istiyorum. (Başka ne kaldı ki geriye:KK48:) ne dersin?

Merhaba canım.hala kullanıyor musun, tavsiye eder misin? Evi süpürdükten sonra mı kullanılıyormuş bu ürün? Yani önce süpürüyorum normal mmakineyle sonra bununla halıyı, laminatları süpürüyoruz veya işlemin adi neyse.ben özellikle kapılar, duvarlar, camlar, laminatlar, halılarbanyo tuvalet duvarları için istiyorum. (Başka ne kaldı ki geriye:KK48:) ne dersin?

canım ben alfin iki modelini kullanıyorum hero olan sadece yerler için handy modeli diğer kapı duvar cam halı koltuk için ama onun başlığı çok küçük ben onunla buhar verip bezle siliyorum hoş onu pek de fazla kullanmıyorum zaten ama yer silen hero dan çok çok çok memnunum bu arada evet süpürdükten sonra bunu sadece silmek için kullanıyorsun

canım ben alfin iki modelini kullanıyorum hero olan sadece yerler için handy modeli diğer kapı duvar cam halı koltuk için ama onun başlığı çok küçük ben onunla buhar verip bezle siliyorum hoş onu pek de fazla kullanmıyorum zaten ama yer silen hero dan çok çok çok memnunum bu arada evet süpürdükten sonra bunu sadece silmek için kullanıyorsun
Oooooo vazgeçtim ben vallaaa:KK48:Buharı çok mu veriyor ki siliyorsun? Tekrar silme zor geldi.hani süpürdükten sonra alfle yer halılar silinir.Ama bir daha sileceksem :KK43:
Peki canım sen neden 2 alf aldın?

X