Alınganlık mı ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eh yeter be boş boş konuşma anladık en temiz sensin cahil cühela bit temiz saça gelir cinlerimi oynatma benim defol git
Sen bir de öğretmen mi olcaksın? Üsluba bak. Pislikten yurttan atılmışsın hala utanmıyor musun ya?
Ne duş aldığına ne saçını yıkadığına inanıyorum. Allah yurttakilere sabır versin🤮🤮🤮

Birde dün oda arkadaşım çamaşırlardan geliyor koku dedi tüm çamaşırları kokladı benim çamaşırım ter kokuyormuş ama antrenman çamaşırımdı onlar
Tamam tekrar giymeyin yıkayın. Hemen yıkayamiyorsunuz sanırım yurtta, ter kokusu varsa siveno roll on kullanmanızi tavsiye ederim , terlemeyi engellemiyor ama kesinlikle ter kokusu yok . Ben daha önce deodorant, normal msrka roll on kullandim ama ter kokusu gün içinde alıyordum duştan sonrada sorun terse bunu deneyebilirsiniz.

Sen bir de öğretmen mi olcaksın? Üsluba bak. Pislikten yurttan atılmışsın hala utanmıyor musun ya?
Ne duş aldığına ne saçını yıkadığına inanıyorum. Allah yurttakilere sabır versin🤮🤮🤮
Bazı üyelerin dayak istediğine inanıyorum artık hemde okkalısından istiyorlar

Candida mantarı var mı diye baktırdınız mi hiç? Bazı semptomlariniza uyuyor çünkü. Bunun bir diyeti var ve tamamen uyarak yapılınca etkisi görülüyor. Ayrıca dediğim gibi çamaşır konusunda da sorun yaşıyorsunuz, vücuttan ziyade o kokar zaten. Yurt odalarında kirli sepeti sıkıntı, baska bir yerde muhafaza edip yıkamaya kadar bekletmek daha iyi olur ama öyle bir dolap bulabilir misiniz? Ayrica günlük ped çok sağlıklı bir şey değil, o da uzun vadede hastalık yapabilir hele uzun süre değişmezse. Antibiyotik de çok çok lazım olmadıkça kullanmayın, koku yapmaz diyenler olmuş ama yapma ihtimali var. Faydalı bakterileri de öldürdüğü için vajinal kaşıntı vs de yapabilir, probiyotik veriyor bazı doktorlar beraberinde.

Candida mantarı var mı diye baktırdınız mi hiç? Bazı semptomlariniza uyuyor çünkü. Bunun bir diyeti var ve tamamen uyarak yapılınca etkisi görülüyor. Ayrıca dediğim gibi çamaşır konusunda da sorun yaşıyorsunuz, vücuttan ziyade o kokar zaten. Yurt odalarında kirli sepeti sıkıntı, baska bir yerde muhafaza edip yıkamaya kadar bekletmek daha iyi olur ama öyle bir dolap bulabilir misiniz? Ayrica günlük ped çok sağlıklı bir şey değil, o da uzun vadede hastalık yapabilir hele uzun süre değişmezse. Antibiyotik de çok çok lazım olmadıkça kullanmayın, koku yapmaz diyenler olmuş ama yapma ihtimali var. Faydalı bakterileri de öldürdüğü için vajinal kaşıntı vs de yapabilir, probiyotik veriyor bazı doktorlar beraberinde.
Keşke herkes sizin gibi tatlı dilli anlatsa 🥹 çok teşekkür ederim kirli poşetim var bazanın altında saklıyorum yıkayana kadar

Birde dün oda arkadaşım çamaşırlardan geliyor koku dedi tüm çamaşırları kokladı benim çamaşırım ter kokuyormuş ama antrenman çamaşırımdı onlar
Ne kadar pasaklı pis birisiniz ya koskoca kadınsın öğretmen olacaksın şu hale bak. Terli şey öyle asılır mı leş gibi kokar beklemiş ter hiç size bir şey öğretmemişler heralde bu mesajdan sonra diğer kokuların nedenide net anlaşıldı yani oda arkadaşlarınıza yazıl milletin hakkına giriyosunuz resmen

Bakın tane tane tek tek anlatıyorum onlar bana git demedi daha çok dikkat et dedi ama zaten normalde de anlaşamadığımız için ben değiştirdim bu odada yoktu öyle bir sorunum parmağım dolama oldu (el) antibiyotik kullandım kokum oldu bazı antibiyotikler koku yaparmış bitince geçmeye başladı bugün duş aldım parmağım sargılı diye alamıyordum temizlenmeye başladım Allah aşkına yukarıda ki hakaret etmek istemiyorum kendini bilmezin yazdığına bakın gaz sorunum varmış dolama olmuşum dümdüz pismişim bu üsluba madalya mı takmam lazımdı

Ne demek toplu yaşam alanında dus almamak ya su geçirmez bandaj ile ölümcül ameliyattan çıkanlar dus alıyor altı üstü dolama yani

Ne demek toplu yaşam alanında dus almamak ya su geçirmez bandaj ile ölümcül ameliyattan çıkanlar dus alıyor altı üstü dolama yani
Sezeryan dikişiyle de alçılı ayağımla da duş aldım normalde ne sıklıkta alıyorsam o kadar çok hemde. Eli bandajlıysa bir kaç kat poset geçirip gayette yıkanabilir. Bahane bunlar yani ben kesinlikle ikna oldum.
Kirli çamaşırlar ortada bırakılıyor falan,yazık onunla aynı odayı paylaşanlara.

Sezeryan dikişiyle de alçılı ayağımla da duş aldım normalde ne sıklıkta alıyorsam o kadar çok hemde. Eli bandajlıysa bir kaç kat poset geçirip gayette yıkanabilir. Bahane bunlar yani ben kesinlikle ikna oldum.
Kirli çamaşırlar ortada bırakılıyor falan,yazık onunla aynı odayı paylaşanlara.

Evet parfüm sıkmayı temizlik sanan bir genç arkadaşımız daha
Oysa pis tene sıkılan parfümden daha kötü birsey yok
Anneme bandaj almistik tamam kirklanmadi ama dus alınır yani bunun tartışılacak tarafı yok.

Bakın tane tane tek tek anlatıyorum onlar bana git demedi daha çok dikkat et dedi ama zaten normalde de anlaşamadığımız için ben değiştirdim bu odada yoktu öyle bir sorunum parmağım dolama oldu (el) antibiyotik kullandım kokum oldu bazı antibiyotikler koku yaparmış bitince geçmeye başladı bugün duş aldım parmağım sargılı diye alamıyordum temizlenmeye başladım Allah aşkına yukarıda ki hakaret etmek istemiyorum kendini bilmezin yazdığına bakın gaz sorunum varmış dolama olmuşum dümdüz pismişim bu üsluba madalya mı takmam lazımdı
Bu bahane mi sizce?
Parmağınıza poşet bağlar yine yıkanır yıkanmak isteyen. Benim de sargılı dönemin oldu günlük duş almak için poşet bağlıyordum bantlıyordum.
Günlük duş ne olursa olsun ihmal edilmez.
Dikkat etmiyorsunuz demek kş temizliğinize.
Tüylerinizi düzenli almanız, günlük duş almanız lazım.

Ayrica bit temiz saca gelir sacmaligi nedir?
Bit dediğin kanla beslenir, temiz veya kirli sacla ilgisi yok.
Bulaşıcı oldugu icin, hani ondan buna atlama gibi kabiliyetleri de var bu sipalarin, aa bu temiz sacmis, zıplamayim demez:)

Bitinden mantarina her sey sizde toplanmis, halâ konuşuyorsunuz.

Keşke herkes sizin gibi tatlı dilli anlatsa 🥹 çok teşekkür ederim kirli poşetim var bazanın altında saklıyorum yıkayana kadar
Ay siz basbaya pissiniz.
6 yaşındaki oğlum bile basket dönüşü çantasından çoraplarını giysilerini çıkarır kirli sepetine atar. Çanta gibi kapalı yerde saklamaya kalkmaz. Yok artık

Bu forum kadar leş iğrenç insanın sinirlerini hoplatıp hiçbir şey olmamış gibi yapan bir güruh daha görmedim Allahın cezaları her lafı sokup omo bon moğdorom sçarım sizin mağdurluğunuza ne karaktersiz iğrenç insanlarsanız Allah belanızı versin reziller

Ki dolama yani bu, posete bile gerek yok, sar buyukcene bi yara bandı, yikan, sonra tekrar bantlarsin.
Terli camasirlarini bile birakmis ortada, cantanin icindeydi diyor sonrada, cantayi mi acip kokladi arkadasi? Gayet açıkta bir yerde ki alip koklamis.
Koy onu saglam posete, bagla agzini, yikanana kadar oyle beklesin madem, dolabin icine koyuyorsan digerlerini bile korkutur, bir de antrenman sonrasi yani, aman aman.

Ay siz basbaya pissiniz.
6 yaşındaki oğlum bile basket dönüşü çantasından çoraplarını giysilerini çıkarır kirli sepetine atar. Çanta gibi kapalı yerde saklamaya kalkmaz. Yok artık
Beyniniz yok sanırım yurda kirli sepetini nerden bulayım Allah aşkına çattırmayın kendinize

Birde regl olduğum zamanlar çok koku oluyor reglim yeni bitti koku geçer zamanla
Bence siz kendiniz farkında değilsiniz ama zannettiğinizden daha fazla kokuyorsunuz.
Amaaan beni idare etsinler gibi düşünüyorsanız, öyle düşünmeyin. Oda arkadaşlarınız kendilerinin rahatsız olduğu bir durumu tolere etmek zorunda değiller. Can ciğer dost olmadıkça ya da birinci dereceden akraba olmadıkça kimse kimseyi idare etmek zorunda değil. Lütfen derhal önleminizi alın. Bu arkadaşınız da oda değişimi isteyebilir. Ha bire oda oda gezecek misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X